Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [S] Teedi - yosai

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Teedi
Nick oskarżonego:  yosai
Data zajścia: 12.05 2021  godzina 22:08
Powód skargi:  Łamanie kodeksu drogowego. Błędna interpretacja taryfikatora.

Rozdział IX. Uprawnienia i obowiązki funkcjonariuszy.

1. Członek frakcji podczas służby zobowiązany jest zachować się w sposób reprezentatywny. 

Kodeks Ruchu Drogowego

Rozdział I - Zasady ogólne

1. Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga – szczególną ostrożność, unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego, ruch ten utrudnić albo w związku z ruchem zakłócić spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę. Przez działanie rozumie się również zaniechanie. 

Oddział 3 - prędkość i hamowanie 

1. Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem, z uwzględnieniem warunków, w jakich ruch się odbywa, a w szczególności: rzeźby terenu, stanu i widoczności drogi, stanu i ładunku pojazdu, warunków atmosferycznych i natężenia ruchu.

Opis zdarzenia: Podczas zatrzymania funkcjonariusze policji powiedzieli ze przekroczyłem prędkość na austostradzie na filmiku dokładnie widać ile jadę moim pojazdem a ile oni jadą chwile wcześniej. Nie jechali nawet pasem tylko zjechali sobie wyprzedzając mnie środkiem a nawet stwarzając tym samym zagrożenie na drodze ruchu przeciwnego. Zderzyliśmy się na autostradzie a oni jakby nigdy nic odjechali lecz tego niestety nie zdołałem uchwycić. Poruszali się radiowozem w sposób karygodny ponieważ jeździli dużo szybciej jak i nie stosowali się do ruchu.

Dowody

https://streamable.com/pedcry - prędkość jazdy.

https://imgur.com/a/hGEevHE - chęć zapłacenia mandatu (z dźwiękiem).

[INFORMACJA] Zostajesz uwięziony na 120 minut z powodu D06, H06, B04, .

BO4 - Chce się dowiedzieć co oznacza B04 ponieważ zgodnie z taryfikatorem to jest "Fałszywch bądź kradzionych dokumentów" został mi nadanie błędnie więc za błędy się płaci.

D06 - Nadano słusznie choć chciałem zapłacić ten mandat na miejscu.

H06 - Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 40-49km/h już nie będę się kłócić ponieważ faktycznie jechałem bardzo szybko ale oboje jechali dużo szybciej wcześniej.

Edytowane przez Teedi
  • Lubię To 1
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy