Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Policjant powinien zostać wywalony

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga!! 

Nick: svprxmebg 

Nick policjanta: _Savenn'ik

Byłem pod mechem w LV i chciałem wsiąść do auta kolegi a wsiadłem na motor tego policjanta, i napisałem ze missclick. A on zaczął do mnie strzelać, zabil mnie skuł. I jeszcze dostałem godzinę więzienia jak nic nie zrobiłem. 

Nie wiem czy kary powinny być za błędy gry które nie są zależne odemnie ani od nikogo. Więc może pan Savennik trochę bardziej by przemyślał zamiast poprostu sobie strzelać, bez niczego. 

• Zabawne 1
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi

wiele osob mnie prowokowalo i siadalo na motor wiec napisalem [2021-05-09 23:29:20] [Output] : [93] _Savenn'ik: jeszcze raz ktorys wsiadzie na motor na g ma bw , wsiadles ty wiec dostales bw i zostales zabrany za A08 i podajże A09, ale A09 nie jestem pewien, daj jakies dowody elo

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Savenn napisał:

wiele osob mnie prowokowalo i siadalo na motor wiec napisalem [2021-05-09 23:29:20] [Output] : [93] _Savenn'ik: jeszcze raz ktorys wsiadzie na motor na g ma bw , wsiadles ty wiec dostales bw i zostales zabrany za A08 i podajże A09, ale A09 nie jestem pewien, daj jakies dowody elo

Może odrazu filmik miałem nagrać? Dobra nie kompromituj się. Bez sensu widzę bo to do niczego nie prowadzi. Jeszcze mam pisać z jakimś wzorem. Zamknijcie to i nie było tematu. Gościu sam skuma że może by zluzował trochę a nie se karabin wyjmuje i strzela. Bo skoro na tym ma polegać praca policji na tym serwerze to po co wy jakieś rekrutację tam robicie? Inni policjańci normalnie coś odgrywają i wgl. A tu poprostu zastrzelił mnie i na godzinę do więzienia. Dzięki.. 

• Zabawne 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy