Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

{Propozycja} {Server} Frakcja Wojsko + Event Defalt

Defalt
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: Defalt
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:

Frakcja wojsko 

`Wyznaczacie wymagania

`baza wojskowa już jest robicie skrypty na respawn pojazdów i teleportacji do środka bazy

` wojsko składa się z brygady pancernej 3 osoby 2 pilotów jeden myśliwiec drugi hunter + 10-15 osób snajper/mechanik/medyk/wsparcie jak w bf albo cod

`bronie już są robicie skrypt na postacie wyżej wymienione które będą mieć określone bronie

`kilka pojazdów transportowych 

`system rang

`kilka miejsc na pustyni do treningów do których dostęp ma tylko wojsko

Event

30 graczy dostaje każdą dostępną broń oprócz miniguna/ mają możliwość zebrania dowolnej broni zanim wojsko dojedzie do czerwonej strefy, mają za zadanie zniszczyć miasto " system okradania banków, sklepów, domów"  bez żadnych profitów wojna niczym w Ameryce z 2020. Każdy gracz za dołączenie do eventu dostanie 2k gotówki top 3 które zrobi najwięcej uszkodzeń dostanie 5/10/15k 

Wojsko ma za zadanie dojechać/ dolecieć do czerwonej strefy która już istnieje w ls i powstrzymać 30-60 graczy przed zniszczeniem miasta w jak najszybszym tempie przy użyciu czołgów i śmigłowców/myśliwców każdy żołnierz dostanie wynagrodzenie za event według najlepszych statystyk albo posiadanej rangi.

Ps. Ten pomysł wymaga dużo roboty i można ulepszyć go o wiele więcej, chciałem się z wami podzielić jak można ulepszyć serwer o kolejną frakcje i event, nie obchodzi mnie, jeżeli ktoś już na taki pomysł wpadł nie śledzę forum więc jeżeli nie masz niczego ciekawego do powiedzenia to po prostu sobie daruj, proszę. 

Dodawajcie pomysły które mogłyby poprawić ogólny wygląd tego pomysłu. Pozdrawiam

Edited by Defalt

1 godzinę temu, Defalt napisał:

Frakcja wojsko 

`Wyznaczacie wymagania

`baza wojskowa już jest robicie skrypty na respawn pojazdów i teleportacji do środka bazy

` wojsko składa się z brygady pancernej 3 osoby 2 pilotów jeden myśliwiec drugi hunter + 10-15 osób snajper/mechanik/medyk/wsparcie jak w bf albo cod

`bronie już są robicie skrypt na postacie wyżej wymienione które będą mieć określone bronie

`kilka pojazdów transportowych 

`system rang

`kilka miejsc na pustyni do treningów do których dostęp ma tylko wojsko

Event

30 graczy dostaje każdą dostępną broń oprócz miniguna/ mają możliwość zebrania dowolnej broni zanim wojsko dojedzie do czerwonej strefy, mają za zadanie zniszczyć miasto " system okradania banków, sklepów, domów"  bez żadnych profitów wojna niczym w Ameryce z 2020. Każdy gracz za dołączenie do eventu dostanie 2k gotówki top 3 które zrobi najwięcej uszkodzeń dostanie 5/10/15k 

Wojsko ma za zadanie dojechać/ dolecieć do czerwonej strefy która już istnieje w ls i powstrzymać 30-60 graczy przed zniszczeniem miasta w jak najszybszym tempie przy użyciu czołgów i śmigłowców/myśliwców każdy żołnierz dostanie wynagrodzenie za event według najlepszych statystyk albo posiadanej rangi.

Ps. Ten pomysł wymaga dużo roboty i można ulepszyć go o wiele więcej, chciałem się z wami podzielić jak można ulepszyć serwer o kolejną frakcje i event, nie obchodzi mnie, jeżeli ktoś już na taki pomysł wpadł nie śledzę forum więc jeżeli nie masz niczego ciekawego do powiedzenia to po prostu sobie daruj, proszę. 

Dodawajcie pomysły które mogłyby poprawić ogólny wygląd tego pomysłu. Pozdrawiam

a wzór? 

na nie

• Przykre 1

3 godziny temu, Greem napisał:

Co ty pi*******z człowieku idź ty lepiej spać bo się odkleiłeś jak murański na famme na nie 

zgadzam się XDDD

• Defalt changed the title to {Propozycja} {Server} Frakcja Wojsko + Event Defalt

Może jako dorywcza z mapa Afganistanu, chłopie większe lagi do pierdzielić pasowało strzał w dziesiątkę, może czołgi będą mniejsze lagi niż radiolki robić 

trch najebane ale jak by byli od lapania 6/6 i np likwidowanie gangow podczas strzelanin i wtedy policja by tylko aresztowala a wojsko by bylo do wsadzania do wiezienia 

Wojsko samo w sobie jest super pomysłem, ale na tym serwerze się raczej nie sprawdzi, poza tym Twój pomysł jak to ma wyglądać, niezbyt mnie przekonuje... Niestety jestem na NIE.

Byłeś w wojsku ? Byłeś w wojsku K*RWA Pytam się ciebie czy byłeś w wojsku... odpowiadaj jasno na  pytania !

Rzecz to jasna ...Na nie 

15 minut temu, ajo7991 napisał:

trch najebane ale jak by byli od lapania 6/6 i np likwidowanie gangow podczas strzelanin i wtedy policja by tylko aresztowala a wojsko by bylo do wsadzania do wiezienia 

Od kiedy wojsko łapie poszukiwane osoby ? xD

22 minuty temu, Greem napisał:

Od kiedy wojsko łapie poszukiwane osoby ? xD

nie poszukuje xD ale mi chodzi ogl

? XD

38 minut temu, LenoPaleno napisał:

Jestem na TAK kidosy się nie znają 🙂

Nie wychylaj sie i nie patrz w lustro 

47 minut temu, Sparky napisał:

? XD

Nie wychylaj sie i nie patrz w lustro 

właśnie o takich kidosach mowa 😄

• Przykre 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy