Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

{Propozycja} {Server} Frakcja Wojsko + Event Defalt

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Defalt
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:

Frakcja wojsko 

`Wyznaczacie wymagania

`baza wojskowa już jest robicie skrypty na respawn pojazdów i teleportacji do środka bazy

` wojsko składa się z brygady pancernej 3 osoby 2 pilotów jeden myśliwiec drugi hunter + 10-15 osób snajper/mechanik/medyk/wsparcie jak w bf albo cod

`bronie już są robicie skrypt na postacie wyżej wymienione które będą mieć określone bronie

`kilka pojazdów transportowych 

`system rang

`kilka miejsc na pustyni do treningów do których dostęp ma tylko wojsko

Event

30 graczy dostaje każdą dostępną broń oprócz miniguna/ mają możliwość zebrania dowolnej broni zanim wojsko dojedzie do czerwonej strefy, mają za zadanie zniszczyć miasto " system okradania banków, sklepów, domów"  bez żadnych profitów wojna niczym w Ameryce z 2020. Każdy gracz za dołączenie do eventu dostanie 2k gotówki top 3 które zrobi najwięcej uszkodzeń dostanie 5/10/15k 

Wojsko ma za zadanie dojechać/ dolecieć do czerwonej strefy która już istnieje w ls i powstrzymać 30-60 graczy przed zniszczeniem miasta w jak najszybszym tempie przy użyciu czołgów i śmigłowców/myśliwców każdy żołnierz dostanie wynagrodzenie za event według najlepszych statystyk albo posiadanej rangi.

Ps. Ten pomysł wymaga dużo roboty i można ulepszyć go o wiele więcej, chciałem się z wami podzielić jak można ulepszyć serwer o kolejną frakcje i event, nie obchodzi mnie, jeżeli ktoś już na taki pomysł wpadł nie śledzę forum więc jeżeli nie masz niczego ciekawego do powiedzenia to po prostu sobie daruj, proszę. 

Dodawajcie pomysły które mogłyby poprawić ogólny wygląd tego pomysłu. Pozdrawiam

Edytowane przez Defalt
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Defalt napisał:

Frakcja wojsko 

`Wyznaczacie wymagania

`baza wojskowa już jest robicie skrypty na respawn pojazdów i teleportacji do środka bazy

` wojsko składa się z brygady pancernej 3 osoby 2 pilotów jeden myśliwiec drugi hunter + 10-15 osób snajper/mechanik/medyk/wsparcie jak w bf albo cod

`bronie już są robicie skrypt na postacie wyżej wymienione które będą mieć określone bronie

`kilka pojazdów transportowych 

`system rang

`kilka miejsc na pustyni do treningów do których dostęp ma tylko wojsko

Event

30 graczy dostaje każdą dostępną broń oprócz miniguna/ mają możliwość zebrania dowolnej broni zanim wojsko dojedzie do czerwonej strefy, mają za zadanie zniszczyć miasto " system okradania banków, sklepów, domów"  bez żadnych profitów wojna niczym w Ameryce z 2020. Każdy gracz za dołączenie do eventu dostanie 2k gotówki top 3 które zrobi najwięcej uszkodzeń dostanie 5/10/15k 

Wojsko ma za zadanie dojechać/ dolecieć do czerwonej strefy która już istnieje w ls i powstrzymać 30-60 graczy przed zniszczeniem miasta w jak najszybszym tempie przy użyciu czołgów i śmigłowców/myśliwców każdy żołnierz dostanie wynagrodzenie za event według najlepszych statystyk albo posiadanej rangi.

Ps. Ten pomysł wymaga dużo roboty i można ulepszyć go o wiele więcej, chciałem się z wami podzielić jak można ulepszyć serwer o kolejną frakcje i event, nie obchodzi mnie, jeżeli ktoś już na taki pomysł wpadł nie śledzę forum więc jeżeli nie masz niczego ciekawego do powiedzenia to po prostu sobie daruj, proszę. 

Dodawajcie pomysły które mogłyby poprawić ogólny wygląd tego pomysłu. Pozdrawiam

a wzór? 

na nie

• Przykre 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Defalt zmienił tytuł na {Propozycja} {Server} Frakcja Wojsko + Event Defalt

Może jako dorywcza z mapa Afganistanu, chłopie większe lagi do pierdzielić pasowało strzał w dziesiątkę, może czołgi będą mniejsze lagi niż radiolki robić 

Odnośnik do odpowiedzi

Wojsko samo w sobie jest super pomysłem, ale na tym serwerze się raczej nie sprawdzi, poza tym Twój pomysł jak to ma wyglądać, niezbyt mnie przekonuje... Niestety jestem na NIE.

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, ajo7991 napisał:

trch najebane ale jak by byli od lapania 6/6 i np likwidowanie gangow podczas strzelanin i wtedy policja by tylko aresztowala a wojsko by bylo do wsadzania do wiezienia 

Od kiedy wojsko łapie poszukiwane osoby ? xD

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy