Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

San News | Tajemniczy mieszkaniec bagien.

Rekomendowane odpowiedzi

cBNT39d.png

nKFNX7c.png

Witajcie drodzy czytelnicy. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy zaczerpnąć tematu, który od jakiegoś czasu spływa do naszej redakcji. Otóż zaniepokojeni mieszkańcy Angel Pine co chwilę sygnalizują nas o tajemniczym człowieku, który zamieszkuje domek nieopodal miasteczka. Często również widziany jest na okolicznych bagnach.
Nasz reporter postanowił wybrać się na owe terytorium i zbadać temat.
Poniżej zamieszczamy relację pierwszoosobową z wyprawy redaktora do miasteczka Angel Pine.
DDc48ZJ.png

N2Uouc7.png
(Tajemniczy mężczyzna w swojej chacie. Fot. Redakcja)

Redakcja San News udając się do Angel Pine nie wiedziała czego mogą się spodziewać. Czy mężczyzna jest niebezpieczny, czy posiada jakąkolwiek broń. Pierwsze od czego zaczęli to rozmowa z mieszkańcami miasta.
Pani Amber, właścicielka pobliskiego baru powiedziała iż z opowieści drwali, mężczyzna zamieszkujący okoliczne lasy jest dość rychłą osobą, aczkolwiek nie wygląda na bogatego. Nosi podarte ubrania, myje się w stawie.
Jeden z redaktorów postanowił zaczerpnąć wiedzy u źródła i wybrał się na pobliski wyrąb leśny, gdzie porozmawiał z drwalami. Dowiedział się tam iż mężczyzna - nazywany przez nich Jožinem z bažin jest raczej płochliwą osobą, która nie da do siebie zbyt blisko podejść. Po krótkiej rozmowie dowiedzieliśmy się iż w popołudniowych godzinach mężczyznę spotkać można w pobliskich bagnach, gdzie zapewne będzie brał kąpiel.

V1v2KOV.png
(Jožin z bažin w trakcie wykonywania skoku do wody. Fot. Redakcja)

Redaktor udał się we wskazane przez swoich rozmówców miejsce. Pierwsze co ujrzał to strasznie brudną wodę - nazywaną przez okolicznych mieszkańców bagnami. Chwilę pokręcił się po okolicy, po czym jego uwagę zwrócił stary, rozklekotany rower oparty o pobliski kamień. Szybko udał się za drzewo i z daleka obserwował owy pojazd z nadzieją iż uda mu się spotkać mężczyznę. Po chwili jego oczom - oraz obiektywowi aparatu - ukazał się człowiek, wykonujący skok z kamienia do wody. Obserwując mężczyznę, można było zauważyć iż jest on w swoim żywiole i wcale nie przejmuje się tym iż woda jest brudna. 

RRp448R.png
(Tajemniczy mężczyzna płynie w stronę brzegu. Fot. Redakcja)

Ku zdziwieniu redaktora, mężczyzna zaczął płynąć w jego stronę i coś krzyczeć do niego. Po chwili gdy pan stanął na brzegu, swoje spodnie niosąc ze sobą, wyrzekł te słowa:
- Pan stoi, pan sie nie boi!
Redaktor niezbyt pewnie podszedł do człowieka i zaczął z nim rozmawiać.
Poniżej jest zapis z ich rozmowy - słowa mężczyzny oryginalne, bez redagowania.

B: Witam, redaktor Bosik, San News.
M: Witaj. Ja nazywać się Jacob, mama zawsze mówić do mnie Lisku. Co pan chce?
B: Dochodziły nas słuchy, iż jest pan dzikim mieszkańcem lasów.
M: Ja nie dziki. Ja nie lubić ludzie. Ludzie to zło.
B: Rozumiem, iż jest pan po prostu samotnikiem?
M: No tak.
B: A czy nie myślał pan, by wrócić do społeczeństwa, zacząć gdzieś pracować? Lepiej żyć?
M: Lepsza życie to złudzenie. Ja tak lubię żyć.
B:  Rozumiem. Ale czy nie boi się pan, iż kiedyś ktoś pana zaatakuje, zabije?
M: Ja nie boja się śmierć. Moje życie ciężko, ale stabilno.
B: Pewnie głupio zabrzmi to pytanie: Czy jest pan niebezpieczny dla innych mieszkańców?
M: Ja nie zły, ja dobry. Ale nie lubić gościć, dlatego uciekać jak chodzą koło dom.
B: Dobrze w takim razie nie przeszakdzam, powodzenia życżę.
M: Dowidzenia!
B - Redaktor Bosik
M - Tajemniczy mężczyzna 

jmW0hzt.png
(Pan Jacob przy złomie nieopodal domku. Fot. Redakcja)

Powyższy zapis rozmowy jest częściowo przycięty. Jak widać w rozmowie, tajemniczy mężczyzna z bagien ma na imię Jacob. Wieku sam nie zna, gdyż jak mówi, z matką tak żył od 15rż. i przestał liczyć swoje lata. Zapewnia iż nie robi nikomu krzywdy, żywi się głównie rybami i owocami leśnymi. Jednakże prosi o nie nachodzenie go w jego chacie, gdyż czuje się wtedy nieswojo. Dlatego nasza redakcja prosi Was o to, byście podczas wycieczek na bagna, omijali jego chatę jak i jego samego. Zapewnienia pana Jacoba to jedno, ale co mu w głowie siedzi to drugie. 

PXYxFyM.png

Autor: @Bosik
Grafika: @BebokZPolski
W rolę Jacoba wcielił się: @HeFOX

• Kocham To 8
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, wisienka napisał:

za******e, tylko mniej używaj "iż" i jak fotograf robi zdjęcia to wyłącza nametagi, a tak to totalny kozak ❤️

Nametagi specjalnie zostawiłem. A te "iż" faktycznie się powtarza. Cóż, tak to jest jak się pisze na szybko artykuł :). Pozdrawiam!

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy