Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Błąd] [Serwer] Nie działa bonus na dodatkowe zarobki 50%

Rekomendowane odpowiedzi

Opis błędu: Kupiłem dzisiaj gold lootbox za 800PP i dostałem bonus na zarobki 50% do 16:55 07.05.2021 lecz on nie działa.
Próba reconnect'a i przeładowania przez supportów gry nic nie dała
Kiedy zauważyłeś/aś ten błąd: Po pierwszym kursie na spedycji lądowej zaczęło działac 1,5h po rozpoczęciu
Screenshoty(opcjonalne):

Edytowane przez Bartolife
Odnośnik do odpowiedzi

tydzień bądź dwa temu miałem identyko sprawę tylko mi nie działało przez 4h i bonus mi nie znikł tylko do póki nie wyszedłem go miałem ale i tak nie działał XDDD

Odnośnik do odpowiedzi
  • Zarząd
W dniu 7.05.2021 o 13:44, Bartolife napisał:

Opis błędu: Kupiłem dzisiaj gold lootbox za 800PP i dostałem bonus na zarobki 50% do 16:55 07.05.2021 lecz on nie działa.
Próba reconnect'a i przeładowania przez supportów gry nic nie dała
Kiedy zauważyłeś/aś ten błąd: Po pierwszym kursie na spedycji lądowej zaczęło działac 1,5h po rozpoczęciu
Screenshoty(opcjonalne):

W dniu 7.05.2021 o 18:55, Nerfikus napisał:

tydzień bądź dwa temu miałem identyko sprawę tylko mi nie działało przez 4h i bonus mi nie znikł tylko do póki nie wyszedłem go miałem ale i tak nie działał XDDD

A posiadaliście wtedy inny bonus na zarobki?
Ja teraz sobie sprawdziłem i na każdej pracy działa tak jak ma.

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, brzys napisał:

A posiadaliście wtedy inny bonus na zarobki?
Ja teraz sobie sprawdziłem i na każdej pracy działa tak jak ma.

Nie posiadałem tylko jeden bonus kupiony za 15k od gracza. Pracując na strażaku oddając po 3h50m nie dostalem 35k tylko 20k i no po prostu lipa a bonus miałem do 18 czyli do póki nie wyszedłem z gry

Edytowane przez Nerfikus
Pomyłka XD
Odnośnik do odpowiedzi
  • Zarząd

[BONUS] Otrzymałeś(aś) bonus Zwiększone zarobki na pracach dorywczych o 200% przez 4 godziny! od gracza BoysiaQ!
** ID 33118  Zwiększone zarobki na pracach dorywczych o 200% przez 4 godziny! (do 10.05.2021 15:33)

Drwal:
[WYNAGRODZENIE] Praca: $330 i 42 EXP

Spedycja lądowa:
image.png

więc nie wiem o co cho panowie

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, brzys napisał:

[BONUS] Otrzymałeś(aś) bonus Zwiększone zarobki na pracach dorywczych o 200% przez 4 godziny! od gracza BoysiaQ!
** ID 33118  Zwiększone zarobki na pracach dorywczych o 200% przez 4 godziny! (do 10.05.2021 15:33)

Drwal:
[WYNAGRODZENIE] Praca: $330 i 42 EXP

Spedycja lądowa:
image.png

więc nie wiem o co cho panowie

Te 200% to przykład pewnie. Bonus 50% do zarobków w sytuacji na strażaku powinien dawać 50% więcej (10k zarabiasz to dostajesz 15k nie jeśli dobrze rozumiem. Ja zarobiłem na strażaku gdzieś około 20-25k lecz bonus mi tego nie podsumował dostałem bez bonusu pisałem do ReD_Devila nawet w tej sprawie w tedy i nie wiedział co zrobić a ja to olałem potem.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Zarząd
8 minut temu, Nerfikus napisał:

Te 200% to przykład pewnie. Bonus 50% do zarobków w sytuacji na strażaku powinien dawać 50% więcej (10k zarabiasz to dostajesz 15k nie jeśli dobrze rozumiem. Ja zarobiłem na strażaku gdzieś około 20-25k lecz bonus mi tego nie podsumował dostałem bez bonusu pisałem do ReD_Devila nawet w tej sprawie w tedy i nie wiedział co zrobić a ja to olałem potem.

ale miałeś go cały czas w trakcie zarabiania?

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, brzys napisał:

ale miałeś go cały czas w trakcie zarabiania?

Tak miałem bonus cały czas w trakcje zarabiania. Gdzieś od godziny 10:30 do 14:00 mniej więcej te godziny trwał bonus kupiony od gracza ale był zbagowany a jak był zbagowany to miałem go nie do godziny której pisało czyli 14 coś tylko do momentu póki nie wyszedłem z serwerka

Odnośnik do odpowiedzi