Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

San News | Wywiad z SprytsBengiem - Najtrwalszym graczem na serwerze.

Rekomendowane odpowiedzi

• Supporter

iCwM3Hz.png

nKFNX7c.png

Dzień dobry czytelnicy! Dzisiaj przeprowadzę wywiad ze stałym, znanym i jednym z najstarszych graczem @SprytsBeng!

Ostatnio dużo u niego się zmieniło, o wszystkim zaraz się dowiemy.

Qv6jORZ.png

R - Redaktor

S - SprytsBeng

R: Witam Cię SprytsBeng. Jestem świeżym rekrutem w redakcji San News i zadam Ci kilka pytań. Większość czytelników pewnie zdążyło Cię poznać, ale przedstaw się proszę.

S: Witam świeżego redaktora San News. Mam na imię Tobiasz. Na co dzień jestem szczęśliwy, rozrywkowy i zabawowy. Znajduję się aktualnie w dwóch frakcjach i organizacji. Posiadam również rangę Zasłużony. Pochwalę się jeszcze, że jestem drugą osobą co do poziomu postaci na całym serwerze!

R: Długo grasz na Paradise i zdążyłeś już na nim zbudować swój dobytek i rozpoznawalność. Ale jak i kiedy to wszystko się zaczęło?

S: Tak, długo gram, bo aż 4 lata. Gram na serwerze od jego pierwszych dni. O Paradise dowiedziałem się od kolegów, z którymi grałem na innych serwerach MTA. Teraz gram na moim trzecim serwerze, najlepszym Paradise. Mamy tutaj wiele możliwości. bo na jakim innym serwerze mamy poziom postaci, taki gamemode, HUD, importy, eksporty, artefakty, dobrze rozbudowane grupy i frakcje? Nigdzie! Tylko tu, na Paradise.

R: Haha. Widać, że bardzo przypadły Ci do gustu algorytmy, jak i systemy działania serwera. Czy tak samo jest ze społecznością?

S: Tak Podobają, i to bardzo! Ze społecznością teraz tak samo. Nikt już mnie nie denerwuje od dłuższego czasu. Uporałem się z tym problemem. Paradise mnie szanuje, i to bardzo!

R: Serwer szanuje twój wkład w niego, dowodem na to jest ranga Zasłużonego. Jakim sposobem można ją zdobyć?

S: Pierwszym sposobem jest kupno bardzo dużej ilości punktów premium. Innym jest zaproszenie 60 aktywnych graczy poprzez swój link z systemu poleceń. Przez te dwa sposoby można zdobyć ową rangę. Ja zdobyłem ją drugim sposobem. Zasłużonego mi nadał właściciel serwera brzyś dnia 09.04.2021 tuż po zdobyciu 60 poleceń. Rangę tą mam do dzisiaj i robię wszystko, aby tej rangi nie stracić.

R: Widać, że bardzo zależy Ci na tej randze. Czy tak samo jest w przypadku pełnoprawnej przynależności do frakcji SAPD? Czy trudno było Ci się tam dostać?

S: Tak, zależy mi na tych dwóch tytułach, jak i frakcji RPC. Do SAPD łatwo było mi się dostać, bo każdy mnie tam chciał. Zarząd jak i osoby spoza zarządu. Po prostu cały skład SAPD.

R: Jesteś wartościową osobą wkładającą wiele szczęścia w ten serwer. Jednak co Tobie się przytrafiło najlepszego, najciekawszego i najfajniejszego na nim?

S: Najlepsze dla mnie chwile to liderowanie organizacji Themselves, członkostwo dwóch frakcji – SAPD i RPC, zdobycie rangi Zasłużonego, niektóre aktualizacje takie jak Criminal Update i wiele innych rzeczy.

R: Wspomniałeś o zarządzaniu organizacją cywilną Themselves. Mógłbyś coś więcej o tym powiedzieć?

S: W zarządzie jestem do dziś. Właściciel tej organizacji, czyli @OJCI3C ma do mnie pełne zaufanie. Dobrze ze sobą współpracujemy i się dogadujemy. To on dał mi pełnego lidera. O to chodzi w zarządach danej ''dziedziny'' tu na Paradise - żeby się wzajemnie miłować, radować i wszystko o tym.

R: Odpowiedziałeś dzisiaj na moje wszystkie pytania, czy chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?

S: Tak, chciałbym pozdrowić wszystkich z administracji, frakcji, organizacji cywilnych i przestępczych jak i tych z premium. Bardzo serdecznie Was pozdrawiam jako:

Zasłużony serwera Lider organizacji Themselves [THS]

Police Officer I w San Andreas Police Department

Symulant w Roleplay Creators.

Trzymajcie się i powodzenia życzę wam na Paradise! 

R: Powodzenia również, widzimy się na serwerze!

PXYxFyM.png

• Zabawne 14
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, csskrouble napisał:

kultury może?, co do wywiadu dobrze wykonany nie rozumiem problemu ludzi typu "nexe"

temat jakby to trombiasz aka knx powiedzial do cipska zaraz bedzie wywiad z natankkiem jak to jest pisac pozwy o gierke

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę inaczej opisać, niż "XD". Wy serio bierzecie najmniej udane osoby z serwera do wywiadów? Jest kurwa tyle ciekawych osób, ale wy bierzecie Tobiasza i atypową xDD. No kurwa... 

• Lubię To 3
  • Przykre 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Stuba napisał:

Nie mogę inaczej opisać, niż "XD". Wy serio bierzecie najmniej udane osoby z serwera do wywiadów? Jest kurwa tyle ciekawych osób, ale wy bierzecie Tobiasza i atypową xDD. No kurwa... 

Mistrzu. Zaproponuj proszę z kim moglibyśmy napisać kolejny wywiad? Bo nie czytamy w myslach graczom i nie wiemy z kim się spodoba a z kim nie. Chętnie zobaczę kogo wytypujesz i w miare możliwości - przeprowadzę wywiad. Takie informacje od czytelników są cenne.

Co do wywiadu. Może być. Nie jest źle.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Bosik napisał:

Mistrzu. Zaproponuj proszę z kim moglibyśmy napisać kolejny wywiad? Bo nie czytamy w myslach graczom i nie wiemy z kim się spodoba a z kim nie. Chętnie zobaczę kogo wytypujesz i w miare możliwości - przeprowadzę wywiad. Takie informacje od czytelników są cenne.

zrobcie wywiad z jakims koxem a nie plotkami...

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.05.2021 o 22:04, Bosik napisał:

Avillen? Rivendell? Toksyk? Avillen były gangster, aktualnie zarząd dywizjonu SAPD. Rivendell programista, administrator. Toksyk modeler, macie tyle pytań dla nich free

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy