Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

San News | Szczątki ciała w kopalni, czy ma to powiązanie z seryjnym mordercą?

Rekomendowane odpowiedzi

vLXCgTph.jpg
nKFNX7c.png
26 kwietnia nad ranem podczas transportu więźniów doszło do wypadku, w którym zmarło sześć osób. 
Nasz dziennikarz badający sprawę ustalił, że podczas całego zajścia zbiegł seryjny morderca, który odsiadywał dożywocie za zabicie ponad trzydziestu osób.
Czy to ma coś wspólnego z zabójstwem mającym miejsce 29 kwietnia? 

W czwartek o godzinie szesnastej, robotnicy podczas pracy w kopalni napotkali niecodzienne znalezisko.
Według wstępnych ustaleń i zeznań światków były to szczątki ciała zakopane ponad pięć metrów pod ziemią.
Pierwsza osoba, która znalazła ciało to dwudziestoczteroletni Mike Lorenzo, operator koparki, mężczyzna był w strasznym szoku od tamtego zajścia uczęszcza na zajęcia z psychologiem.
Kierownik kopalni wstrzymał wszelkie prace, na miejscu aktualnie sprawę badają policyjni technicy.

Dziś, przeprowadzimy wywiad z anonimowym pracownikiem służby więziennej o ucieczce więźnia, oraz detektywa badającego zajście 29 kwietnia.
PXYxFyM.png
R - Redaktor foksiak
PSW - Anonimowy Pracownik Służby Więziennej

Qv6jORZ.png
- Witam, z tej strony Junior Pressman foksiak z redakcji San News  - Czy mogę zadać Panu kilka pytań odnośnie sytuacji zaistniałej 26 kwietnia?
PSW - Witam, nie ma sprawy, lecz chciałbym zachować anonimowość, nie będzie z tym problemu?
- Nie ma problemu, a więc. Jakie były okoliczności tego wypadku, jak to się stało że więzień zbiegł?
PSW - Na nocnej zmianie podczas przerwy moi koledzy otrzymali polecenie od przełożonego na temat transportu sześciu więźniów do innego więzienia.
O godzinie piątej doszło do otwarcia cel, przeszukania więźniów, a następnie wsadzenia ich do specjalnych klatek w ciężarówce służącej do transportu ich.
Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że ciężarówka została ostrzelana przez napastników a następnie została zepchnięta z drogi, gdy już z niej została zepchnięta przekoziołkowała około 50 metrów od drogi i dachowała.
W wyniku tego tragicznego zajścia zginęło trzech moich kolegów, ze służby więziennej oraz czterech więźniów. Reakcja służb była natychmiastowa, dzięki zastosowania przycisku "panic button" przez strażnika bądź kogo innego.
Niestety, ale jednemu więźniowi udało się zbiec poprzez uszkodzony system klatek, niestety ale to był znany seryjny morderca poszukiwany w latach 90tych w całym stanie San Andreas.
- Moje kondolencje z powodu utraty pańskich kolegów, jak pan myśli czy ucieczka mordercy mogła być powiązana ze znalezionymi szczątkami człowieka dnia 29 kwietnia?
PSW - Nic nie jest wykluczone, ja myślę że tak. Ten człowiek według moich obserwacji jest zdolny do takiego czynu, zresztą za podobne już siedział.
- Dobrze, ode mnie to byłoby na tyle, dziękuje że udzielił mi pan odpowiedzi na te pytania, miłego dnia.
PSW - Również dziękuje, miłego dnia życzę.
PXYxFyM.png
R - Redaktor foksiak
DTBG - Detektyw Brenden Gonzales

- Dzień Dobry, z tej strony Junior Pressman foksiak z redakcji San News  - Czy mogę zadać Panu kilka pytań na temat zaistniałej sytuacji dnia 29 kwietnia?
DTBG - Witam, z tej strony Detektyw Brenden Gonzales. Nie widzę żadnego problemu, proszę śmiało pytać!
- Jakie okoliczności były tego zdarzenia, wiemy kim była osoba poszkodowana? 
DTBG - Operator koparki podczas swojej służby, kopiąc w ziemi wyciągnął koparką część ciała człowieka, do sekcji zwłok doszło dzień później.
Według wstępnych ustaleń była to kobieta, która była przetrzymywana, bita, oraz dokonano na niej niestety aktu gwałtu. Zmarła przez uduszenie, najprawdopodobniej podczas stosunku.
Kobieta również miała wycięty znak "S" na udzie najprawdopodobniej zrobiony nożem bądź maczetą.

Pobraliśmy dna od denatki i czekamy na jego analizę w celu odnalezienia rodziny poszkodowanej.
- To tragiczne, nie chciałbym być na miejscu tej kobiety. Jak pan sądzi, ma to powiązanie z uciekinierem który jest seryjnym mordercą?
DTBG - Nieoficjalnie, przypuszczam że tak, ponieważ ten seryjny morderca na ciałach swych ofiar pozostawiał swój znak rozpoznawczy.
Na ciele tej kobiety widnieje podobny. Ale jeszcze badamy całą sprawę, więc nie jestem w stanie potwierdzić tego w 100%.

- Na jakim etapie jest śledztwo?
DTBG - Aktualnie badamy okolice, oraz zbieramy dowody. Przesłuchujemy możliwych świadków.
Staramy się działać szybko, aby schwytać osobę która to zrobiła, żeby nie ucierpiało więcej osób.

- To świetnie podejście, lecz czy to wystarcza, aby mieszkańcy mogli czuć się spokojnie?
DTBG Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby tak było.
R - To wszystko z mojej strony, dziękuje Panu za udzielenie odpowiedzi na te kilka pytań, pozdrawiam i życzę miłego dnia.
DTBG Nie ma problemu. Również życzę miłego dnia.
PXYxFyM.png
Autor: @foksiak
Grafika: @BebokZPolski

• Kocham To 4
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy