Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer] Lumpoo - Nowe ulepszenie dla organizacji cywilnych

Lumpoo
 Share

Recommended Posts

Nick: Lumpoo

Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] serwee

Opis propozycji: Mamy ulepszenie - darmowe wyciąganie aut z pp, a niedawno doszła nowa opcja ściągania gwiazdek. Moja propozycja to dodanie ulepszenia które pozwala usunąć gwiazdki za darmo.

• Lubię To 1

NIE

Zdecydowałeś się żyć na krawędzi i łamać prawo, ponoś tego konsekwencje. Bez przesady. Odpłatne odkupienie swoich win przez kogoś kto pracuje, a nie leniuchuje, nie obciąża jego portfela na tyle, by nie mógł zapłacić za zdjęcie gwiazdek.

boże totalne +1 nie chce mi sie placic zeby sciagnieto mi gwiazdki zeby ktos se zarobil lol Na totalne tak

5 godzin temu, MAGEZ napisał:

boże totalne +1 nie chce mi sie placic zeby sciagnieto mi gwiazdki 

Nie musisz za to płacić, zawsze masz drugą opcję - areszt. Oddajesz się w ręce SAPD i nie masz jakiegoś wygórowanego czasu odsiadki . 30min za 6/6. Warto się zapoznać z taryfikatorem SAPD i wiedziec czego się spodziewać kiedy już Cię zawiną, bo kiedy się oddajesz dobrowolnie to czas jaila jest 2x krótszy, niż jak Cię zawijają.

5 godzin temu, MAGEZ napisał:

zeby ktos se zarobil lol Na totalne tak

Dla twojej wiadomości SAPD dostaje marne groszę za umieszczenie w jailu osoby poszukiwanej, otrzymane pieniądze wachają sie od 0 do 60$.

Co do samej propozycji to na nie, na ten moment jest wystarczająco ulepszeń i w mojej opini nie ma konieczności dodawania nowych. Cieszmy się z tego co jest.