Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

San News | "San Andreas Department of Water & Power" - Jak wygląda praca konserwatora instalacji elektrycznej

Rekomendowane odpowiedzi

nnfoOv5.png

nKFNX7c.png

W XXI wieku każdy z nas nauczył się o ważności prądu dla naszego życia. W dzisiejszych czasach nie możemy sobie wyobrazić dnia w którym nie będziemy mieli dostępu do prądu. Ta zmiana w myśleniu bardzo często związana jest z większą powszechnością elektroniki użytkowej wraz z jej zwiększającym się czasem użytkowaniem z pokolenia na pokolenie. Dzisiaj dzięki telefonom czy komputerom które wykorzystują błogosławieństwo Volta i Ampera działają możemy czytać informacje o wielu rzeczach jakie właśnie dzieją się na świecie. Albo znajdywać odpowiedzi na pytania z prawie każdej dziedziny. Jednak często zapominamy o osobach dzięki którym te wszystkie urządzenia działają.

Naszej redakcji udało nam się skontaktować z aktualnie posiadającej umowy stanowe firmą „San Andreas Department of Water & Power” która zapewnia bezpieczeństwo energetyczne na terenie stanu San Andreas. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć pracę pracownika który zajmuje się konserwacją instalacji elektrycznej i dbania o cała infrastrukturę elektryczną.

vjczePM.png

Udało mi się spędzić znaczną część jego dnia pracy obserwując jego pracę. Wykonywane czynności  czy prace konserwacyjne przy transformatorach albo liniach wysokiego napięcia. Nawet udało nam się pojechać do awarii elektrycznej w pobliżu Fort Carson.

VFePI8u.png

Po zakończonej pracy przez naszego elektryka, zdecydowałem się na przeprowadzenie wywiadu na temat swojej pracy i firmy w której jest zatrudniony.

Qv6jORZ.png

R – Redaktor P – Pracownik

R: Witam, Pressman George Bradshaw znany pod pseudonimem redaktorskim CloakeR. Chciałby pan się przedstawić naszym czytelnikom?
P: Witam, oczywiście nazywam się Eliot Evergreen choć niektórzy znają mnie pod pseudonimem KoZaSnieZna.
R: Dobrze, więc jak długo pan pracuje w „San Andras Department Of Water & Power”?
P: Z dobre 12 lat jak dobrze liczę. Jak tylko ukończyłem swoją edukację w zawodzie elektryka nie mając wiele opcji wyboru miejsca pracy zdecydowałem się zatrudnić początkowo na pół-etatu w „San Andreas Department Of Water & Power”. Na szczęście jak widać po jakiś 2-3 latach udało mi się awansować i pracuje już na pełnym etacie.
R: Całkiem długo nie powiem. Czyli podoba się panu wykonywany zawód czy wolałbym pan zmienić swoje miejsce pracy?
P: Jakby mi się zawód nie podobał to bym go zmienił – zaśmiał się po czym dodał – Jakbym chciał mógłbym znaleźć z moim doświadczeniem robotę o niebo szybciej w porównaniu do kiedyś.
R: Rozumiem, jakby pan spotkał kogoś młodego który jeszcze wybiera swój zawód poleciłbyś mu tą ścieżkę kariery?
P: Jeśli będzie chciał pracować pod napięciem to poleciłbym. Choć to bardzo zależy od zainteresowań takiej osoby bo w takim zawodzie nie ma takiej rozbudowanej drabiny awansowania. Największym sukcesem jest dostanie podwyżki albo pełnej umowy o prace. Choć jeszcze lepiej jest jak samemu się założy własną firmę i osiągnie jakiś sukces.
R: Nie myślał pan o założeniu własnej firmy w tej sferze?
P: Tak i nie. Marzyć o założeniu firmy i osiągnięciu sukcesu może każdy, jednak nie każdy osiąga ten sukces, bardzo często wiele osób kończy z zgłoszeniem bankructwa i kilkoma długami w bankach na swoim koncie. Nie mówiąc że na swoje miejsce pracy nie mam co narzekać.
R: Miał pan kiedyś jakiś niebezpieczny incydent podczas pracy?
P: Oczywiście że tak, chyba najbardziej pamiętny incydent to był rok temu kiedy ten z kabli się zerwał kiedy pracowałem przy słupie i prawie trafił w mnie. Na szczęście Bóg mnie uratował i jak widać jestem tutaj i rozmawiam z panem. Było bardzo niebezpiecznie choć jest to jakieś ryzyko zawodowe. Jak idziesz pracować przy prądzie to trzeba wiedzieć że kiedyś zostaniesz porażony tym prądem.
R: Dobrze, chyba tyle z mojej strony. Chciałby pan coś przekazać naszym czytelnikom?
P: Uważajcie kiedy pracuje przy prądzie, bo nie jest kolorowo w takiej pracy.

PXYxFyM.png

(OOC)
Autor: @CloakeR
Grafika: @BebokZPolski
Pracownik firmy: @KoZaSnieZna

• Kocham To 5
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy