Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Błąd] [Serwer] <problem z telewizorem w domku>

Recommended Posts

Opis błędu: Witam mój kolega ma problem że włączamy na telewizorze w domku filmik z YOUTUBE i mu się ciągle ładuje? Czy ktoś się spotkał z czymś takim i jak to naprawić? Nie pomógł restart komputera.
Kiedy zauważyłeś/aś ten błąd: wczoraj
Screenshoty(opcjonalne): 

Często się buguje np u kogoś może lecieć inny film niż u kolejnej osoby lub dzwieki się nakładać, cały system domków jest zbugowany i trochę by zajęło wszystko wymienić 

• Zarząd
W dniu 4.05.2021 o 13:14, RubSon napisał:

Opis błędu: Witam mój kolega ma problem że włączamy na telewizorze w domku filmik z YOUTUBE i mu się ciągle ładuje? Czy ktoś się spotkał z czymś takim i jak to naprawić? Nie pomógł restart komputera.
Kiedy zauważyłeś/aś ten błąd: wczoraj
Screenshoty(opcjonalne): 

to może być jakiś problem z kodekami. MTA obsługuje YouTube dość słabo

12 godzin temu, Neirix napisał:

Często się buguje np u kogoś może lecieć inny film niż u kolejnej osoby lub dzwieki się nakładać, cały system domków jest zbugowany i trochę by zajęło wszystko wymienić 

pierwsze słyszę o czymś takim. Taki problem jak już to może być jak zrobisz dwa telewizory i wtedy dźwięk na pewno się zbuguje.

54 minuty temu, brzys napisał:

pierwsze słyszę o czymś takim. Taki problem jak już to może być jak zrobisz dwa telewizory i wtedy dźwięk na pewno się zbuguje.

Co do nakładającego się dźwięku to nie mam nagrania bo u ziomka się nałożyło i nawet po wyjściu z domku leciało. Może zrobię spis taki żeby zaprezentować jak będę miał więcej wolnego czasu żeby przedstawić.