Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

San News | Jak z gangsterki zostałam policjantką - czyli wywiad z atypową!

Rekomendowane odpowiedzi

1eoQz0m.png

nKFNX7c.png

Witajcie! Dzisiaj poruszymy temat tego jak atypowa z członka gangów, stała się członkiem policji. Zapraszam do przeczytania wywiadu z naszą policjantką.

Qv6jORZ.png

R - Redaktor @BARCIU A - @atypowa

R - Witam, z tej strony BARCIU z redakcji San News. Chciałaby Pani udzielić wywiadu?

A - Witam Pana. Oczywiście, że chciałabym.

R - Cieszy mnie to, a więc mogłabyś opowiedzieć coś o sobie?

A - Jasne. Więc mam prawie 15 lat. Jestem całkiem wysoką jak na dziewczynę szatynką o brązowych oczach. Aktualnie jestem w Liceum Ogólnokształcącym na profilu dziennikarsko-prawnym. Na co dzień uwielbiam grać, czasem coś zaśpiewam czy narysuje. Jestem całkiem miłą i pozytywną osobą, z dystansem i poczuciem humoru. Generalnie uwielbiam pracę z innymi ludźmi, z czym będzie wiązała się moja przyszłość. Bardzo lubię nawiązywać nowe kontakty i spędzać czas z nowo poznanymi osobami.

R - Dobrze, więc jak zaczęła się twoja przygoda z serwerem paradise-rpg?

A - No więc  we wakacje 2019 mój brat pokazał mi ten serwer. Na początku nie byłam przekonana do niego, ponieważ praca na drwalu nie oszukujmy się - nie była zbyt ciekawa, ale mimo to postanowiłam zostać tutaj i po kilku dniach bardzo mi się tu spodobało. Od tamtego czasu gram tutaj i nie zamierzam za szybko odchodzić.

R - W takim razie, co jest według Ciebie Twoim jednym z największych sukcesów?

A - A więc moim pierwszym sukcesem na serwerze jest rozpoczęcie przygody z gangsterką. Moją pierwszą organizacją przestępczą, przez którą zaczęła się cała moja przygoda była Famigilia Di Corleone gdzie liderkę wtedy miał Wersalka. Co prawda nie byłam tam za długo, ponieważ po jakimś czasie niestety nie miałam możliwości wbijania w ogóle na serwer ze względu na problemy ze sprzętem. Następnym gangiem był District Crew gdzie dowodził kihel. Tam też nie byłam za długo, ponieważ po ponad 2 tygodniach skończyłam z banem, a unbana dostałam dopiero pod koniec listopada. Mimo tego, że nie pograłam za długo w gangach i mimo tego, że z niektórymi nie potrafiłam się dogadać, to całkiem miło wspominam tamte wakacje. Za kolejny sukces mogę uznać dostanie się do San Andreas Police Department. Podań było wiele, a miejsc nie było dużo. Następnie dostałam się do San Andreas Highway Patrol - jednego z dywizjonów w SAPD. Tam również była konkurencja - wielu dobrych kierowców napisało tam podanie, to na pewno zmniejszyło moje szanse, ale mimo wszystko jakoś się udało. No i za ostatni sukces uznam zdobycie swoich 2 autek – jestera i bulleta. Jestera nie było łatwo zdobyć zwłaszcza, że mój jedyny zarobek przed jego zdobyciem to były dorywcze i wypłaty z organizacji. Bulleta zdobyłam już będąc w SAPD. Może i przepłaciłam, ale mimo to myślę, że warto było go kupić.

R - Zostańmy przy departamencie policji oraz gangach. Jak to się stało, że z gangstera stałaś się policjantem?

A - No więc po unbanie, którego dostałam pod koniec listopada, chciałam powoli wrócić na serwer. Trzy miesięczna od MTA robi swoje, więc na początek zdecydowałam na przysłowiową cywilkę. Później zaczęłam dorabiać pieniądze na pracach dorywczych i na serwerze grać dla zabawy. Po jakimś czasie zobaczyłam, że została otworzona rekrutacja do SAPD więc stwierdziłam w sumie czemu by nie i napisałam podanie. Następnie udało mi się ,,przeżyć” rozmowę kwalifikacyjną i dostać się do akademii. Na końcu czekał mnie egzamin, od którego zależało to, czy będę mogła dalej służyć w szeregach departamentu. Udało mi się go zdać i awansować na rangę Police Officer I. Aktualnie jestem na randze Police Officer III+1, z czego jestem zadowolona, bo na początku akademii było nieco ciężko.

R - Dobrze, dziękuję za wywiad!

A - Również dziękuję i do widzenia!

PXYxFyM.png.907880090dae4c958b53c4f864b35d6e.png

Na tym zakończymy nasz artykuł. Żegnamy i życzymy miłego dnia!

• Lubię To 1
  • Zabawne 20
  • Kocham To 8
Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator

Nie żebym miał jakieś spiny co Ciebie @BARCIUczy coś, chodź wiem, że się postarałeś przy tym, ale ten artykuł według Mnie nie jest na miejscu. Mogę tu się przysłużyć reakcja "XD". Mogłeś wykorzystać inne tematy do zrobienia czegoś innego.

• Lubię To 2
  • Kocham To 5
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy