Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Propka serwer przedluzanie kar

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:byczek123
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]serwer
Opis propozycji:np niech bor bierze pod uwage tez date kar bo teraz przedluza na podstawie ilosci bo jak ktos nie dostawal kary pare miesiecy a ma ich duzo i jak dostanie to mu przedluza o huj wie ile 

• Szokujące 1
Odnośnik do odpowiedzi

Plus, ale zrobiłbym to innaczej. Na moje administracja sama powinna mieć dostęp do kar i uznać czy gracz zasługuje na przedłużenie czy nie. ( Na podstawie ile gra kiedy dostał kare ile ich ma i kiedy je dostał )

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

TAK

W ogóle powinien być wprowadzony system, który zacierałby stare kary (np. te sprzed 6 miesięcy). Tak jest w świecie rzeczywistym, więc dlaczego nie mogłoby być w grze?

Odnośnik do odpowiedzi

To nie odwalajcie, itd i tyle. Ktoś Wam każę? Macie przymus? Ja nie mam z tym problemów, bo nie łapie w ogóle kar, czasami tylko OSTRZEŻENIE. Sorry, ale jestem na totalne NIE w tej sprawie.

• Zabawne 4
Odnośnik do odpowiedzi

Na tak. Gdy gracz przez długi czas zachowywał się w porządku i dostanie karę np. po dwóch miesiącach, byłoby dobrze gdyby system bądź sama administracja brał/brała pod uwagę taki aspekt i dostosowywała pod danego gracza. 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, SprytsBeng napisał:

To nie odwalajcie, itd i tyle. Ktoś Wam każę? Macie przymus? Ja nie mam z tym problemów, bo nie łapie w ogóle kar, czasami tylko OSTRZEŻENIE. Sorry, ale jestem na totalne NIE w tej sprawie.

Rozumiesz czy napisalem czy nie? Polecam przeczytac to powoli albo dac komus do przeczytania jak ty nie potrafisz

Odnośnik do odpowiedzi