Skocz do zawartości
LilKucia

[Propozycja] [Serwer] <Domy> <LilKucia>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:LilKucia 
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum]
Opis propozycji : Proponuje dodanie domów/mieszkań na serwer Ale nie takich zwyczajnych domów które mogłyby należeć do większej ilości osób niż 1 osoba oczywiście nie że dom 1 pokój I Od razu 10 osób tylko zależnie od wielkości domu zależna ilość lokatorów.

Oprócz tego jakieś rachunki np.gaz,woda,prąd.

Dodanie przykładowo telewizora na którym można byłoby odtwarzać sobie cokolwiek z Youtube

Tak wiem jest to trochę skryptów do napisania Ale oczywiście jest to propozycja I Od was (administracji) zależy jej wprowadzenie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest serwer RPG, nie RP więc "rachunki" za gaz, wodę i prąd nie zostaną dodane. Propozycja dotycząca telewizora i yootube, była już. Domki/mieszkania z pewnością zawitają na serwerze, tylko że w normalnej formie.

Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.12.2018 o 01:56, Sephus_ napisał:

To jest serwer RPG, nie RP więc "rachunki" za gaz, wodę i prąd nie zostaną dodane. Propozycja dotycząca telewizora i yootube, była już. Domki/mieszkania z pewnością zawitają na serwerze, tylko że w normalnej formie.

Jestem na NIE

Typie jak to nie jest serwer RP to dlaczego na serwerze są tzw.Frakcje. Nabijasz sobie reputację na forum pisząc powitania I pożegnania masz tyle władzy co jakiś cj,którym w sumie jesteś więc skończ komentować jak nie umiesz nawet czytać ze zrozumieniem.Napisalem temat regulamin w innej propozycji w treści był właśnie regulamin A Ty że temat nie dotyczy treści więc utkaj I daj sprawdzić to normalnym osobom I tym którzy mogą coś z tym zrobić, a nie tak jak ty wnoszą bezsensowne komentarze,które tylko zasmiecaja forum.

Nie pozdrawiam.

//Nie prowokuj innych graczy do kłótni. - Szysu

Edytowane przez Szysu
Dodanie adnotacji.
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a po więc mi jedno,jak chcesz żeby były dodane rachunki za "gaz i wodę" to jak gracz będzie mógł to wykorzystać?,kąpać się? albo kupywać surowe jedzenie i je gotować? 

Średnio to widzę,i nie jest to potrzebne na tym serwrze,na nie.

a telewizor z którego możemy coś puszczać z yt,jest już na innych serwerach.

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, LilKucia napisał:

Nick:LilKucia 
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum]
Opis propozycji : Proponuje dodanie domów/mieszkań na serwer Ale nie takich zwyczajnych domów które mogłyby należeć do większej ilości osób niż 1 osoba oczywiście nie że dom 1 pokój I Od razu 10 osób tylko zależnie od wielkości domu zależna ilość lokatorów.

Oprócz tego jakieś rachunki np.gaz,woda,prąd.

Dodanie przykładowo telewizora na którym można byłoby odtwarzać sobie cokolwiek z Youtube

Tak wiem jest to trochę skryptów do napisania Ale oczywiście jest to propozycja I Od was (administracji) zależy jej wprowadzenie 

1. Pomysł dobry, lecz rachunki za gaz, prąd, itd. są bez sensu.

Dobrym pomysłem byłby jednak czynsz, który mógłby kontrolować i zajmować się jakiś biznes.

2. TV bez sensu, marnotrawstwo czasu + zajmowanie slotów i możliwość bugowania godzinnej premii. 

Podsumowując.

Fajny pomysł, lecz lepiej, żeby ktoś użył tego do stworzenia biznesu, który wynajmował by domki i kontrolował płacenie czynszu. 

Domek powinien być jedynie do spotkań oragnizacji i stawiania pojazdów przed posesja, by somsiadowi żyłka pękała.

To jest tylko moje zdanie, więc rozumiem, że możesz się ze mną nie zgodzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, TheTren napisał:

Rachunki na NIE

To jest RPG nie RP !!!

Moim zdaniem też, rachunki na NIE.

Ale powiedz, po co są frakcje na tym serwerze, skoro to nie serwer RP/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Nitroo napisał:

Moim zdaniem też, rachunki na NIE.

Ale powiedz, po co są frakcje na tym serwerze, skoro to nie serwer RP/

To jest serwer RPG z większymi możliwościami odgrywania RP które nie jest obowiązkowe xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Topek napisał:

To jest serwer RPG z większymi możliwościami odgrywania RP które nie jest obowiązkowe xD 

Czyli tak jak napisałeś to płacenie rachunków nie będzie obowiązkowe cnie bo chyba mi się nie wydaje ? Fajne myślenie co do sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, TheTren napisał:

Czyli tak jak napisałeś to płacenie rachunków nie będzie obowiązkowe cnie bo chyba mi się nie wydaje ? Fajne myślenie co do sytuacji

Odniosłem się do tego po co frakcje skoro ten serwer jest RPG. 

Pozatym nie będzie żadnych rachunków bo jak można płacić za coś czego nie używamy? No powiedz mi w jaki sposób mamy użyć wody albo gazu? XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi