Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Błąd] [Serwer] Bonus na prace dorywcze i pracowita nie sumują się

Recommended Posts

Opis błędu: Bonus na prace dorywcze nie sumuje się z bonusem pracowitej soboty/niedzieli. Zarobki są zliczane tylko z pracowitej, czyli x2, za to bonus jest pomijany i nieużywany. Tracą na tym gracze, którzy dostaną taki bonus podczas pracowitej z goldboxa, który nie jest aż tak łatwy do uzyskania. Zauważyłem to miesiąc temu, zgłaszam dopiero teraz za namową jednego z graczy, bo pomyślałem, że jest to zrobione specjalnie, aby nie psuć aż tak bardzo ekonomii. (I dalej nie jestem tego pewny, ale wolę zgłosić to tutaj.)
Kiedy zauważyłeś/aś ten błąd: Miesiąc temu.
Screenshoty(opcjonalne): Myślę, że nie są wymagane w tej sytuacji.

Edited by sKillu
poprawa nazwy tematu
  • Kocham To 1

• sKillu changed the title to [Błąd] [Serwer] Bonus na prace dorywcze i pracowita nie sumują się
  • 2 weeks later...
  • Zarząd
W dniu 27.04.2021 o 11:32, sKillu napisał:

Opis błędu: Bonus na prace dorywcze nie sumuje się z bonusem pracowitej soboty/niedzieli. Zarobki są zliczane tylko z pracowitej, czyli x2, za to bonus jest pomijany i nieużywany. Tracą na tym gracze, którzy dostaną taki bonus podczas pracowitej z goldboxa, który nie jest aż tak łatwy do uzyskania. Zauważyłem to miesiąc temu, zgłaszam dopiero teraz za namową jednego z graczy, bo pomyślałem, że jest to zrobione specjalnie, aby nie psuć aż tak bardzo ekonomii. (I dalej nie jestem tego pewny, ale wolę zgłosić to tutaj.)
Kiedy zauważyłeś/aś ten błąd: Miesiąc temu.
Screenshoty(opcjonalne): Myślę, że nie są wymagane w tej sytuacji.

w jaki sposób to zweryfikowałeś?
Bonus działa następująco:
zarobek: $100
bonus pracowita: 200%
bonus lootbox: 40%
zarobek bonus: $240

bonus premium: 10%
zarobek bonus+premium: $264

Posted (edited)
21 godzin temu, brzys napisał:

w jaki sposób to zweryfikowałeś?

Raz z goldboxa podczas pracowitej soboty/niedzieli trafiłem taki bonus na prace dorywcze i ceny kursów na spedycji lotniczej pozostały bez zmian, w taki sposób. Również na pracy złodzieja z kolegą dostaliśmy niemal takie same wypłaty, a nawet ja mniejszą przez różnice kilku procent (około 3 lub 4%, nie pamiętam dokładnie) bonusu za aktywność w pracy na korzyść mojego kumpla. Nie wiem czy to za sprawą tego, że otrzymałem bonus w trakcie pracowitej, jednak było widać, że nie działa.
Gdybym mógł wysłałbym screenshoty, jednak to było ponad miesiąc temu i nawet nie wpadłem na to, żeby zgłosić to na forum, więc były mi zbędne i ich nie robiłem.

Edited by sKillu