Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer] Nowe ulepszenie - killer_cyc[DDS]

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem organizacja ma być dla duzej ilości osób nie dla kilku, jesli organizacja jest mała to na małym garazu sie utrzymasz i zarobisz. Takie ulepszenie bedzie OP i jeszcze bardziej zniszczy gospodsrke. 

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Ojo napisał:

Moim zdaniem organizacja ma być dla duzej ilości osób nie dla kilku, jesli organizacja jest mała to na małym garazu sie utrzymasz i zarobisz. Takie ulepszenie bedzie OP i jeszcze bardziej zniszczy gospodsrke. 

Jak mówimy już o gospodarce to i tak ona teraz kuleje trochę nerfów poszło a auta kosztują jeszcze więcej co dobrze było opisane w artykule SN, który o dziwo magicznym trafem zniknął 😄 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, killer_cyc[DDS] napisał:

Jak mówimy już o gospodarce to i tak ona teraz kuleje trochę nerfów poszło a auta kosztują jeszcze więcej co dobrze było opisane w artykule SN, który o dziwo magicznym trafem zniknął 😄 

Ceny podskoczyły bo dużo osob ma mase pieniędzy, takie ulepszenie jeszcze bardziej zwiekwszy ilość gotowki na serwerze co spowoduje jeszcze wiekszy zwrost cen. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
Napisano (edytowane)

Skrócenie czasu może być ale nie o połowę, proponuje ulepszenie od 15k Rep, za 1.5kk które powoduje zmniejszenie czasu:
Osoba może wykonywać import co 1 godzinne > 50 minut
Organizacja może wykonywać import co 6 godzin > 4,5 godzin
Dodatkowo czas podczas pracowitego weekendu zostaje zmniejszony z ulepszeniem do:
Osoba może wykonywać import co 1 godzinne > 55 minut 
Organizacja może wykonywać import co 15 minut > 14 minut

Edytowane przez OJCI3C
  • Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, OJCI3C napisał:

Skrócenie czasu może być ale nie o połowę, proponuje ulepszenie od 15k Rep, za 1.5kk które powoduje zmniejszenie czasu:
Dodatkowo czas podczas pracowitego weekendu zostaje zmniejszony z ulepszeniem do:
Osoba może wykonywać import co 1 godzinne > 55 minut 
Organizacja może wykonywać import co 15 minut > 14 minut

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Avillen napisał:

Na nie, importy powinny być nerfione a nie buffowane.

Może wszystko znerfić? Zwykły gracz, który nie chce iść do frakcji już coraz bardziej nie ma gdzie zarabiać 

- Spedycja lotnicza znerfiona

- kurier słaby zarobek

- Medyk/Strażak gdy chcesz sam popracować w godzinach nocnych to szlak trafia bo zrobisz 1-2 zlecenia i cyk magiczny reset 

- wodna niby te 2k za dystans jest ale za nim się dopłynie to meh 

- Lądowa jedynie opłacalna ale nie każdy ją lubi 

- Złodziej znerfili mu teraz bieganie

To co @OJCI3Cjest bardzo dobrym rozwiązaniem. Moje zdanie jest takie i to moja osobiste odczucie. 

- Biznesy tylko z kontenerów więc taki gracz zwykły małe szanse na kupno ma tego z powodu iż za biznesy lecą chore ceny. A sam wiem po sobie, że osoba która wylosuje np biznes giełdy złomów to odrazu może się pochlastać z powodu iż w 2 miesiące nie zarobi nawet 100k a gdzie tu pisać o zwrot całej kwoty

- Farmy tutaj akurat nic mi nie przeszkadza małe do kupna do 1,5kk a duże w kontenerach 

- Auta i tutaj jest największy problem to co było napisane w artykule SN, który z niewiadomych przyczyn zniknął ceny obecnie aut nie dość że podbiły auta sportowe o chore ceny co daje buff hajsu dla osób, które takie auta posiadają. 

@Avillennie zrozum mnie źle ale zwykły gracz gdy nie wydaje realnych pieniędzy coraz bardziej musi nedzić by osiągnąć tego sultana. Ale zaraz ktoś powie ale to nie jest łatwy serwer. Owszem nie jest ale blokowanie nam kupna aut bo niby jest ich za dużo. Zapytam się jaki ma to sens? Żaden gospodarka została tak ukształtowana, że można mieć sportowe auto i tak od lipca 2020 musimy w auto przeprowadzać co jakiś czas naprawy gdzie w sportowych autach to już koszuje 😄 . Podsumowując jak by to nie którzy ujęli moje płaczki. Nerfienie wszystkiego po kolej poniekąd lekko irytuję bo fajny był zarobek i cyk nerf bo np za długo się biegało na sprincie

Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator
6 minut temu, killer_cyc[DDS] napisał:

Może wszystko znerfić? Zwykły gracz, który nie chce iść do frakcji już coraz bardziej nie ma gdzie zarabiać 

- Spedycja lotnicza znerfiona

- kurier słaby zarobek

- Medyk/Strażak gdy chcesz sam popracować w godzinach nocnych to szlak trafia bo zrobisz 1-2 zlecenia i cyk magiczny reset 

- wodna niby te 2k za dystans jest ale za nim się dopłynie to meh 

- Lądowa jedynie opłacalna ale nie każdy ją lubi 

- Złodziej znerfili mu teraz bieganie

To co @OJCI3Cjest bardzo dobrym rozwiązaniem. Moje zdanie jest takie i to moja osobiste odczucie. 

- Biznesy tylko z kontenerów więc taki gracz zwykły małe szanse na kupno ma tego z powodu iż za biznesy lecą chore ceny. A sam wiem po sobie, że osoba która wylosuje np biznes giełdy złomów to odrazu może się pochlastać z powodu iż w 2 miesiące nie zarobi nawet 100k a gdzie tu pisać o zwrot całej kwoty

- Farmy tutaj akurat nic mi nie przeszkadza małe do kupna do 1,5kk a duże w kontenerach 

- Auta i tutaj jest największy problem to co było napisane w artykule SN, który z niewiadomych przyczyn zniknął ceny obecnie aut nie dość że podbiły auta sportowe o chore ceny co daje buff hajsu dla osób, które takie auta posiadają. 

@Avillennie zrozum mnie źle ale zwykły gracz gdy nie wydaje realnych pieniędzy coraz bardziej musi nedzić by osiągnąć tego sultana. Ale zaraz ktoś powie ale to nie jest łatwy serwer. Owszem nie jest ale blokowanie nam kupna aut bo niby jest ich za dużo. Zapytam się jaki ma to sens? Żaden gospodarka została tak ukształtowana, że można mieć sportowe auto i tak od lipca 2020 musimy w auto przeprowadzać co jakiś czas naprawy gdzie w sportowych autach to już koszuje 😄 . Podsumowując jak by to nie którzy ujęli moje płaczki. Nerfienie wszystkiego po kolej poniekąd lekko irytuję bo fajny był zarobek i cyk nerf bo np za długo się biegało na sprincie

Prace dorywcze powinny być najlepszym źródłem zarobku ponieważ wymagają pracy.
 W imporcie liczy się szczęście: wystarczy dropnąć dobre autko i w 10 minut możesz zarobić $57 000. Nawet jeśli nie, to wystarczy zrobić jeszcze z 2-3 importy i 57k gwarantowane.

Ceny aut wzrosły ponieważ do portfeli graczy zaczęły napływać duże sumy pieniędzy w wypłatach z organizacji cywilnych. Dzięki temu gracz jest w stanie zapłacić zdecydowanie więcej za pojazd i bardzo tego nie odczuje. I tak w kółko.

Update import/export zniszczył najbardziej gospodarkę, nie ma sensu jej dobijać buffując importy.

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Avillen napisał:

W imporcie liczy się szczęście: wystarczy dropnąć dobre autko i w 10 minut możesz zarobić $57 000. Nawet jeśli nie, to wystarczy zrobić jeszcze z 2-3 importy i 57k gwarantowane.

Ceny aut wzrosły ponieważ do portfeli graczy zaczęły napływać duże sumy pieniędzy w wypłatach z organizacji cywilnych. Dzięki temu gracz jest w stanie zapłacić zdecydowanie więcej za pojazd i bardzo tego nie odczuje. I tak w kółko.

Update import/export zniszczył najbardziej gospodarkę, nie ma sensu jej dobijać buffując importy.

Co prawda to prawda. Moim zdanie powinny powrócić stare prace z V2 bo ich tak naprawdę brakuje a były też bardzo przyjemne do pracy

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Avillen napisał:

Na nie, importy powinny być nerfione a nie buffowane.

+++++

4 minuty temu, Avillen napisał:

W imporcie liczy się szczęście: 

+++++ 

i tak już weszły buffy na import dosyć duże

1 minutę temu, killer_cyc[DDS] napisał:

Co prawda to prawda. Moim zdanie powinny powrócić stare prace z V2 bo ich tak naprawdę brakuje a były też bardzo przyjemne do pracy

tutaj tez wielki plusik aczkolwiek wiadomo jak gospodarka działa

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter

Nie wiem, importy są aktualnie strasznie op a wy je chcecie buffowac. Polecam zapoznać się z definicja inflacji. Wartość pieniądza jest umowna. Jeżeli podniesievie zarobki 2 krotnie to wartość waszego zarobku spadnie 2 krotnie. Mimo, że macie więcej cyferek, będą one mniej warte. 

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

NIE

Zasadniczo @Avillen wszystko doskonale wytłumaczył. Ekonomia od początku była słabo przemyślana, gdyż niepotrzebnie dawała możliwości zarobienia dużych pieniędzy w krótkim czasie. W ciągu tygodnia, odliczając różnego rodzaju wydatki, uzbieranie 500.000 $ nie stanowi problemu. A zwykle tygodniowy przypływ kasy jest znacznie większy. To zdecydowanie za duża suma jeśli chodzi o tygodniowe zarobki. Do tego dochodzą różnego rodzaju rabaty. Gracze ciągle chcą mieć coraz więcej kasy jak najmniejszym kosztem i nie zauważają, że im więcej mają, tym wszystko staje się jeszcze droższe. Błędne koło.

Poza tym, co da przyspieszenie robienia importów, jak pozostaje jeszcze kwestia dziennego limitu wypłat? Pewnie należałoby go zwiększyć? Stuknijcie się w łeb!

W dniu 28.04.2021 o 05:08, OJCI3C napisał:

(...)
(...)

Choć ogólnie pomysłowi jestem przeciwny, to w tej propozycji powinno być odwrotnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no bez przesady, wy tam w zarządzie i tak macie faworyzowane, rozumiem sprawujecie jakieś funkcje okej rozumiem, później są frkacje które o wszystko piszą reporta i ch**a robią plus mają w pizdu podmianek, większość aut ich bazy i podmianki powodują lagi dla większości graczy. Co mają organizacje dobrego? Import export już i tak znerfiony z bezsensownymi ulepszeniami typu lepszy drop o 20% co zliczając czas przed cu4 ulepszenie dalej daje gorszy drop niż był, to już jak widać były nerfy. Nie wspomnę o dużych kosztach magazynów i limitach które i tak każdy wypłaca to co wam zmieni czas czekania na import, przecież byłoby to ulepszenie jak każde inne, patrząc na te organizacje co sprzedają bez żadnych ulepszeń wnioskuję że nie byle jaka organizacja kupi takie ulepszenie a cena 1.5kk była sensowna tylko wtedy gdy skracało czas o 50% i byłoby nawet od 20k reputacji bo i tak są organizacje z 10k a nie byłoby wtedy jako ulepszenie ogolno dostępne. 

Jestem na tak z tą propozycja ale zawsze coś jak w każdej będzie do poprawki jeśli się przyjmie. 

Co do tych frakcji po ch*j wam kopuła nad sapd i jednostki grupowego uposledzenia jeżdżących  cysterną pod prąd dowalając we wszystko co się rusza. Wsm z tymi lagami co wspomniałem wystawczyloby usunąć krzesła lewitujace w powietrzu i jak zabrania się mapwoania w lv to każdemu 

@killer_cyc[DDS] sory za offtopic, propka bardziej przydatna od aktualnego ulepszenia za 4k może z małymi poprawkami żeby nie było dla każdego z tą reputacją nie zamykając rozwoju org na 10k 

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Kenazi napisał:

Importy i tak są kilka razy efektywniejsze od zwykłych prac biorąc pod uwagę stosunek zarobku do pracy, na nie.

Biorąc pod uwagę stosunek pracy do zarobku to by nic nie zmniejszyło więc proszę nie pisać bredni. 

Odnośnik do odpowiedzi

Nooo, moim zdaniem nie ma to wielkiego sensu... Tak jak jest to jest git, gdy weszłoby takie ulepszenie to organizacja zarabiałaby o wiele więcej jakby tak 15 osób robiło co 4.5h import no to byłoby za dużo kasy. Nie róbmy z tego serwera jakiegoś pseudola w kategorii "WYSOKIE ZAROBKI", zdecydowanie na nie. 

Odnośnik do odpowiedzi