Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Aktywności na strażaku, czas medyka - Sanity

sanity
 Share

Recommended Posts

Nick: santy
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:
1. Dodatkowe aktywności strażaka podczas zdarzeń
Często gęsto jeżdżąc do wypadków mamy tylko i wyłącznie dostępne gaszenie pożarów, sporadycznie wycięcie drzew
W wypadkach również zdarza się że wyciekają płyny z pojazdów, które straż neutralizuje.
Proponuje dodanie do wypadków kilku plam oleju/benzyny w okolicach pojazdów
Świetną aktywnością było by także obracanie pojazdów, które podczas tych wydarzeń są obrócone

2. Czas pracy medyka
Na medyku problemem zawsze jest brak czasu, o ile na strażaku jesteśmy w stanie bez problemu utrzymać się w zadanym czasie, tak pracując jako medyk dostajemy zdecydowanie za mało czasu za uleczenie gracza - trwa ono dłużej niż np. gaszenie pożaru, a czasu przybywa w podobnych ilościach
Rozwiązaniem jest dodanie dodanie czasu za "leczenie" gracza po podniesieniu go ze stanu BW,  dodanie czasu za sprzedaż apteczki lub wydłużenie dodatkowego czasu za uratowanie z BW

1. Kiedys jak zarządzalem frakcja DES zaproponowałem obracanie pojazdów przez straż. Została odrzucana i w takim celu została dodana frakcja SARA.

2. Medyk ma o wiele więcej osob do podniesienia (masowki) po za tym przy wypadkach botów masz też nieprzytomnych ktorych mozesz uleczyc by przedłużyć czas. 

Godzinę temu, Ojo napisał:

1. Kiedys jak zarządzalem frakcja DES zaproponowałem obracanie pojazdów przez straż. Została odrzucana i w takim celu została dodana frakcja SARA.

2. Medyk ma o wiele więcej osob do podniesienia (masowki) po za tym przy wypadkach botów masz też nieprzytomnych ktorych mozesz uleczyc by przedłużyć czas. 

Reanimacja jednej osoby trwa około 30-40 sekund
Podniesienie daje minute
Czasu serio brakuje, wcześniej nie uświadczyłem tego problemu więc to było zmieniane gdzieś chyba w ostatnich update.

SARA nie obraca pojazdów przy wezwaniach FD

co do 1 to git oczywiscie ze na tak

natomiast co do 2 myślę że nie jest to za najlepszy pomysł patrząc na to że jakieś 80% medyków jezdzi na dma gdzie ganguski sie bija i bedzie to tylko ich stracony czas 

4 godziny temu, sanity napisał:

Reanimacja jednej osoby trwa około 30-40 sekund
Podniesienie daje minute
Czasu serio brakuje, wcześniej nie uświadczyłem tego problemu więc to było zmieniane gdzieś chyba w ostatnich update.

SARA nie obraca pojazdów przy wezwaniach FD

No jak ich wezmiesz to postawia, ale raczej nie wzywa sie ich do tego.

1 godzinę temu, Ojo napisał:

No jak ich wezmiesz to postawia, ale raczej nie wzywa sie ich do tego.

Niestety ale nie obrócimy po wezwaniu. Zwyczajnie jako SARA nie mamy interakcji z pojazdami z incydentów.  Tak samo z pojazdami import/export. Wyjątkiem jest magnes w helce, aczkolwiek zakazane jest podczepianie owych pojazdów.

17 minut temu, Bosik napisał:

Niestety ale nie obrócimy po wezwaniu. Zwyczajnie jako SARA nie mamy interakcji z pojazdami z incydentów.  Tak samo z pojazdami import/export. Wyjątkiem jest magnes w helce, aczkolwiek zakazane jest podczepianie owych pojazdów.

Ostatnio ktos mi pomagał, zresztą kazdy gracz teraz moze obrócić z drugim.

37 minut temu, Ojo napisał:

Ostatnio ktos mi pomagał, zresztą kazdy gracz teraz moze obrócić z drugim.

Pojazdy graczy owszem, obracamy. Ale w tej propozycji raczej chodziło o pojazdy z incydentów. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem.