Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

San News | Co słychać u ZaGaJa? Wywiad z emerytowanym administratorem.

Rekomendowane odpowiedzi

JtEW7rQ.png
nKFNX7c.png

Witajcie drodzy czytelnicy. Jak wszyscy wiemy, szanowany przez graczy administrator @ZaGaJ postanowił jakiś czas temu opuścić szeregi ekipy serwera.
Dla większości z Nas był to szok, gdyż ZaGaJ spełniał swoje obowiązki znakomicie. Chcecie wiedzieć co go skłoniło do odejścia? Co u niego słychać? 
Jeżeli tak, to zapraszamy do przeczytania poniższego wywiadu!
Qv6jORZ.png
R - Redaktor
Z - ZaGaJ

R: Witam serdecznie. Redaktor Bosik. Czy zechciałbyś może udzielić odpowiedzi na kilka pytań?
Z: Jasne. Pytaj śmiało panie redaktorze.
R: Okey, to zacznijmy z pierwszym pytaniem. Ile czasu spędziłeś w ekipie serwera?
Z: W administracji serwera byłem od 29 grudnia 2019 roku. 
R: Czy droga do administratora była ciężka?
Z: Największym wyzwaniem było dostanie się na Supportera, ponieważ dostałem się za 3 lub 4.
    Jeśli już mowa o  awanse na innych rangach nie było tak trudno, wystarczyło być sobą i sumiennie wykonywać swoje obowiązki.
R: Rozumiem. Niektórzy próbują dużo więcej razy i się im niestety nie udaje. Ale takie życie. Przejdźmy do kolejnego pytania. Jak oceniasz współpracę z zarządem serwera?
Z: Współpracę z zarządem oceniam 10/10.  Bardzo miła atmosfera, a co najważniejsze zarząd potrafi obdarzyć nas zaufaniem.
R: Z którym członkiem ekipy najlepiej Ci się współpracowało?
Z: Odpowiedz jest prosta, z @paraguan. To z nią najwięcej współpracowałem szukając osób godnych zbanowania i to ona we wszystkim mi pomagała. Złota kobieta z niej.
R: Czy zadania Tobie powierzone zajmowały dużo twojego czasu? Były ciężkie do ogarnięcia?
Z: Zadania same w sobie nie należał do najcięższych, najciężej było na początku ale to chyba jasne. Zanim ogarnąłem całość dotyczącą opiekuna org. cywilnych było dosyć
    trudno, lecz później było już tylko łatwiej. Zadania mi powierzone nie zajmowały jakieś dużej ilości mojego czasu, wszystko było do ogarnięcia i ustalenia. 
R: Co sądzisz o serwerze, o tym jak się rozwija?
Z: Nie ukrywam niezadowolenia z dodania pojazdów typu kombajn czy hydra. Staram się zrozumieć dlaczego to zrobili i jedynym jasnym wyjaśnieniem jest to, że graczom zaczyna się
    nudzić na serwerze i potrzeba coraz czegoś nowszego. Serwer jak na razie idzie do przodu, utrzymuje się średnio 230 graczy więc nie może być źle.
R: Co skłoniło Cię do odejścia z administracji?
Z: Skłoniło mnie życie prywatne, matura oraz podjęcie się pracy. Ciężko byłoby mi połączyć z obowiązkami Administratora.
     Bardzo długo biłem się z myślami czy odejść, lecz tak czy siak musiało by to kiedyś nastąpić. No i nastał ten czas.
R: No tak. Na każdego przychodzi pora. Patrząc z perspektywy czasu poświęconego na serwer, nie szkoda Ci rangi i tego na co pracowałeś przez tak długi okres?
Z: Ależ oczywiście, że szkoda. Poświęcony czas w serwer nie poszedł na marne, ponieważ o to właśnie w tym chodziło by dać z siebie jak najwięcej. Ranga jak ranga, ciężko pracowałem by się na nią dostać, często trafiałem na braki w rangach i stąd te dosyć szybkie awanse. Było mi bardzo smutno, gdy musiałem odejść z Administratora, lecz wierzę, iż @MeKu godnie mnie zastąpi na tym stanowisko.
R: Teraz pytanie na które czeka pewnie wielu graczy: Co z Twoim biznesem - dziuplą? 
Z: Do czasu, gdy pracuje tylko na weekendy będę opłacał dziuplę, lecz po jakimś czasie prawdopodobnie zwolnię ją by ktoś inny mógł z niej skorzystać.
     Posiadam ją ponad rok więc jest tak samo mi jej szkoda jak Administratora. 
R: Rozumiem. Chciałbyś coś dodać od Siebie? 
Z: Chciałbym podziękować Zarządowi za ten ponad rok współpracy. Mam nadzieję, że gracze nie okażą się zwykłymi "lizodupami" - z rangą jak i bez nadal będziemy się dobrze dogadywać.
R: Czas pokaże. Dziękuję za udzielenie wywiadu i życzę samych sukcesów w życiu prywatnym.
Z: Dziękuję również, pozdrawiam!

PXYxFyM.png

Autor: @Bosik
Gość: @ZaGaJ
Grafika: @BebokZPolski

Edytowane przez BebokZPolski
  • Lubię To 7
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy