Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Automatyczna zmiana rodzaju paliwa na LPG - KiroGFX

KiroGFX
 Share

Recommended Posts

Nick: KiroGFX
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Należy dodać polecenie, w którym można określić, jaki rodzaj paliwa ma być automatycznie ustawiany po wejściu do pojazdu. Byłoby to przydatne w przypadku wspólnych samochodów w organizacji, ponieważ ludzie nie zawsze zmieniają rodzaj paliwa, co powoduje, że więcej pieniędzy wydaje się na drogie paliwo.

Neutral

Benzyna lub ropa nie są aż takie drogie, by trzeba było wprowadzać proponowaną zmianę. Samemu zdarza mi się zapominać przełączać na gaz i nie zauważyłem, by dla portfela było to jakoś szczególnie odczuwalne. A jeśli chodzi o organizację to przede wszystkim trzeba nauczyć jej członków, że jeśli ktoś korzysta z czyjegoś pojazdu, powinien go odstawić zatankowanego i naprawionego. Jednak jeśli ta zmiana jest taka ważna, nie mam nic przeciwko.

Paliwo nie jest aż takie drogie. Bez przesady. Trzeba po prostu patrzeć czy na liczniku jest ''LPG'' - czyli włączony gaz. Przykro mi z tego powodu, ale jestem na NIE.

Edited by SprytsBeng

7 minut temu, SprytsBeng napisał:

Paliwo nie jest aż takie drogie. Bez przesady. Trzeba po prostu patrzeć czy na liczniku jest ''LGB'' - czyli włączony gaz. Przykro mi z tego powodu, ale jestem na NIE.

LPG, pomyliłeś się 😉

Edited by nexe

Ja jestem jak najbardziej na tak. Zawsze irytowało mnie ciągłe włączanie LPG po ponownym wsiadaniu do pojazdu.

Na tak jak na dm chwila się wysiada to trzeba zmieniać, a często nie ma czasu i możliwości tankowania