Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Wirtualka na molo LS.

Kenazi
 Share

Recommended Posts

Nick: Kenazi
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Hej! Zauważyłem, że w ostatnim czasie pojawiły się wirtualki/przecho w miejscach importów, w których trudno było o jakieś inne miejsce do schowania naszego pojazdu. Dobrą kontynuacją tego pomysłu byłoby dodanie przecho na molo LS, bo troszeczkę zalegają tam autka.

1318540551_Beznazwy.thumb.png.8f581f1fc4eedfbdd7ba0dde053e208e.png

Edited by Kenazi

Importy zawsze mozna robic we 2, albo pozniej poprosic kolege by pomógł odebrać auto. Wirtualki wszedzie to słaby pomysł. Neutral

• Lubię To 1

• Kenazi changed the title to [Propozycja] [Serwer] Wirtualka na molo LS.

NIE

Osobiście uważam, że w miejscach importów nie powinno być przechowalni pojazdów. Nie w bezpośrednim sąsiedztwie. Owszem, jest to wkurzające, jak musimy zostawić swój pojazd, narażając się, że zostanie odholowany przez SARA. Ale to są uroki importów. Dodatkowe utrudnienie. Albo mamy kogoś do pomocy, albo działamy sami i kombinujemy, co zrobić z pojazdem, którym przyjechaliśmy.

Nie wiem, czy molo jest objęte "opieką" SARA, ale jeżeli nie to już dawno powinno być. W przypadku molo pojazd można wrzucić do wody, zaparkować bezpiecznie na parkingu przed molo lub skorzystać z przechowalni na terenie spedycji lądowej i podbiec. Czasu spokojnie starcza, by ukończyć import tzn. podjąć pojazd, naprawić go i dojechać do SF. Nie raz sprawdzone.

• 2 weeks later...

Jestem na nie. Jak już wspomnieli wyżej, importy to przede wszystkim aktywność zespołowa. Nie masz z kim jechać a nie chce Ci się potem biec po auto? Zostaw je na środku a SARA zabierze. Ewentualnie można wnioskować o zakaz parkowania u @Tony lub @Kajersky. Wtedy SARA będzie mogła zabierać nawet poprawnie zaparkowane pojazdy :).

5 godzin temu, Bosik napisał:

Jestem na nie. Jak już wspomnieli wyżej, importy to przede wszystkim aktywność zespołowa. Nie masz z kim jechać a nie chce Ci się potem biec po auto? Zostaw je na środku a SARA zabierze. Ewentualnie można wnioskować o zakaz parkowania u @Tony lub @Kajersky. Wtedy SARA będzie mogła zabierać nawet poprawnie zaparkowane pojazdy :).

Zostanie postawione w najbliższym możliwym terminie.

Na nie. Odbierasz pracę pracownikom SARA, a druga sprawa jak sama nazwa wskazuje, import jest dla minimum 2 osób, więc można poprosić lub umówić się z kolegą/koleżanką na jakąś godzinę. Ja sam często robię sam, bo mi wygodniej, a jakoś nie zostają po mnie auta ❤️ 

na nie
Czemu ?
Od czegoś mamy wode możemy wjebac tam auto i pójść na molo, czasami nie ma co poradzić.