Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [S] Xezraf - wisienka.

xezraf
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Xezraf
Nick oskarżonego: wisienka.
Data zajścia: 20,04,2021
Powód skargi: Bezsensowny jail
Opis zdarzenia: podszedlem sobie do atypowej bo stala na poboczu z jerzym, podjechal wisienka zaczal trabic, atypowa kazala mu przestac, jak tylko mnie zobaczyl zaczal spamowac "SIEMA" na chacie, wysiadl z samochodu, strzelil do mnie tazerem i uzyl kajdanek. problem w tym, ze nic nie zrobilem XD... @atypowamoze potwierdzic, bo jak tylko dostalem tazerem to mowilem jej ze bedzie swiadkiem, dostalem jaila na 1h 40 min za nic XD nie jest to pierwszy jail od tego uzytkownika za nic, ale pierwszy w ktorym mam jakies dowody, prosilbym o wywalenie go z policji jak najszybciej, bo bez przesady... a jaila dostalem za A06, A07, A0(nwm co bo nie wpisal), B5... gdzie atypowa potwierdzi ze nic takiego nie mialo miejsca.
Dowodyhttps://imgur.com/a/I0Z4dj2

https://streamable.com/yg14w6

W razie czego, jesli sam screen shot by nie wystarczyl, to istnieje mozliwosc ze zalatwie nagranie zajscia, ale to juz jutro.

Edited by xezraf
  • Zabawne 2
  • Kocham To 5

9 godzin temu, xezraf napisał:

zaczal spamowac "SIEMA" na chacie

i kogo ty chcesz okłamać, napisałem RAZ o siema i raz siema  i to w dodatku w pewnym odstępie czasowym 

image.png.a47a9ef4ba5d9d20af1c4fddc9bca20b.png

A0(nwm co bo nie wpisal)

A08

B5...

image.png.0b86d9180e017e5a773f3d86694673ba.png

A06, A07, A0(nwm co bo nie wpisal)

prowokacje i utrudnianie pracy @Rogalekk

podjechal wisienka zaczal trabic,

blokujecie droge to co mam po głowie pogłaskać?

atypowa kazala mu przestac

gdzie? no gdzie XD znowu kłamiesz i ty skarge piszesz 

nic nie zrobilem XD

znowu kłamiesz

W razie czego, jesli sam screen shot by nie wystarczyl, to istnieje mozliwosc ze zalatwie nagranie zajscia, ale to juz jutro.

prosił bym o nagranie, oraz nagranie kiedy przeszkadzaliscie rogalikowi suszyc elo benc

• Lubię To 1

Posted (edited)

w tamtej sytuacji bylem bez winy wiec nastapilo bezpodstawne zatrzymanie, nie blokowalem drogi bo kurw stalem na poboczu jak inni ludzie, dlczg ich nie zatrzymales? np taki billy, stal na poboczu tez, nawet auta nie mialem, takze jesli chodzi o bron to nawet nie powinienes jej widziec, nie mialem zalozonej, a ze zatrzymanie bylo bezpodstawne to no, co do "prowokacji" kiedy? po tym widzielismy sie na mechaniku jak zatrzymywales enofa ktory naprawial sobie auto XD jadac na bombach z predkoscia swiatla do niego, to jedyne co mowilem to to ze skarga poleci....  jakos kurw to byl dluuugi czas od kiedy rogalik strzelal do kazdego kto przejezdzal i zamknal keneza, wiec DZIWNE ZE DOPIERO PO TAKIM CZASIE OOO niby by byl poscig, wiec gosciu juz nie krec, mam nadzieje ze znikniesz z policji bo jak widac na poczatku filmiku, podjedziesz do ludzi  i trabisz kurde na caly regulator, co do tego ze atypowa kazala przestac tooo napisala : https://imgur.com/a/TTzx1Pa : co jest dla mnie rownoznaczne z tym zebys przestal... a filmik juz dodalem do glownego watku

edit; Poza tym jak widac, nie ma nawet binda ze kajdanki sie zatrzaskuja itp... takze gosciu...

edit: a co do tego siema, napisalem ze spamowales bo napisales "O SIEMA" jak mnie zobaczyles, a jak mnie zakules (na filmiku stoisz w miejscu) to napisales znowu "siema" dlatego ja to uznaje jako spam

Edited by xezraf
  • Lubię To 4

xd? gosciu kurw jedyne co ja mowilem to rzeczy typu "PO CO STRZELASZ" jak kurw na poczatku cloverem zwolnilem na pasie obok xd i sie zaptyalem to co zrobiles? zaczales strzelac to odjechalem XD nic nie robilem to po 1) po 2 jakbym nawet robil to gosciu kurw daj filmik

wiec jak juz wspomnialem W CHWILI ZATRZYMANIA NIE ZROBILEM NIC ZLEGO... nie byl za mna wystawiony list gonczy, nikt mnie nie gonil wczesniej, nie mialem gwiazdek, nie wyzywalem, nie wsiadalem do auta... nie robilem nic zlego

Zadnych wyzwisk nie bylo... a jesli byly to dlczg nie napisales reporta? albo cos? 

5 razy podjezdzales wyzywales i podczas gdy cie ostrzeliwalem nagle krzyczysz ze wszystko jest nagrywane i ze masz nadzieje ze wylece z policji, więc przedstaw to nagranie.

Nie napisalem nic na chacie, skoro niby wyzywalem 5 razy to dlczg tego nie nagrales i nie wyslales reporta? bo nie rozumiem... skoro bylo tyle okazji niby xd

XD? ale argument... skoro podjezdzalem 5 razy niby to nie musial nagrywac 24/7 a mogl wlaczyc nagrywanie nie uwazasz? a klipa to dostalem jakbys nie zauwazyl 🙂 wiec ja nie nagrywam 24/7 

i co to wnosi do sprawy? bo wyzywanie lub prowokacja to to nie jest takze slucham, a zostalo to napisane po tym jak do mnie strzelales to po 1, po 2, ale logi ze strzelales czy cos (nwm czy u ciebie to sie wyswietla) to wyciete zostaly... takze gz, jak jade a ty sie smiejesz xd i strzelasz do mnie to dziwisz sie ze mowie zebys sie grac nauczyl itp? ubzdurales cos sobie, ze cie ludzie wyzywaja xd i strzelasz do kazdego Szeryfie: https://imgur.com/a/ZOgUNaY

poza tym, jak widac xD chyba bez powodu bym ci nie pisal rzeczy typu po ch*j strzelasz, jak ktos zwalnia lekko na drodze xd cnie? takze chyba widac jak dobrze sie sprawujesz 🙂

Wypowiedzi sa wyciagniete z kontekstu, bo nie zostala przedstawiona cala sytuacja, rogalik na dodatek zatail to ze do mnie strzelal, co na moim screenie jest juz widoczne, takze nie za bardzo rozumiem jak moze to obnizac moja wiarygodnosc... skoro to nawet nie sa wyzwiska, a wrecz zapytanie "co ty odwalasz" bo strzelal do praktycznie kazdego przejezdzajacego samochodu ktory zwalnial, a jak to jest w zwyczaju, jak ktos suszy to sie zwalnia, prawda? no... takze nie za bardzo rozumiem, jak takie cos moze obnizać moja wiarygodnosc? jakby policjant zaczal do kogokolwiek strzelac to chyba wiekszosc by sie zapytala o to samo co ja prawda?

6 minut temu, Kajersky napisał:

Obniża Twoją wiarygodność.

poza tym, mialem swiadka w dniu skladania skargi, teraz nie mam bo zostala zbanowana (atypowa)... Aleee, dostarczylem material video, jako dowod, podczas gdy druga strona nie dostarczyla nic poza tymi rzeczami, ktore nie potwierdzaja mojej teoretycznej "winy"

2 minuty temu, wisienka napisał:

dostarczyłeś tylko nagranie z zatrzymania, nie z powodu zatrzymania

jak wspomnialem, w chwiliw zatrzymania bylem bezkarny, a to wasze zatrzymanie ma sie rozumiec polegalo na powiedzeniu sobie na disco... wroc... na ts'ie "zatrzymaj go" czy jak? bo jakby rogalik ci przekazal jakies dowody to raczej bys juz je tutaj zamiescil prawda? no... to zatrzymanie na slowo bez potwierdzenia ze cos takiego mialo miejsce

1 minutę temu, wisienka napisał:

jak na razie to ty nie dostarczyłeś dowodów na swoją niewinność, mówię sytuacji podczas wykonywania pomiaru prędkości przez rogalika

xd, to dlczg rogalik mnie nie zatrzymal? skoro niby go wyzywalem, jak bylem obok niego, tylko po kilkunastu minutach ty przyjechales, nawet mnie nie szukajac, tylko przy okazji, w prawdziwym zyciu, jesli chce sie kogos zatrzymac nie na goracym uczynku nalezy mu najpierw przedstawic dowody jego winy 🙂 takze poprosze dowody... 

Teraz, xezraf napisał:

to dlczg rogalik mnie nie zatrzymal

bo był zajęty wykonywaniem pomiaru prędkości, z tego co mi mówił na ts to próbował kilka razy wklepać ci bw no ale mu się nie udało więc chcąc mu pomóc szukałem cię po LV żeby cię zatrzymać, a że mi się napatoczyłeś to wpadłeś

Posted (edited)
7 minut temu, wisienka napisał:

bo był zajęty wykonywaniem pomiaru prędkości, z tego co mi mówił na ts to próbował kilka razy wklepać ci bw no ale mu się nie udało więc chcąc mu pomóc szukałem cię po LV żeby cię zatrzymać, a że mi się napatoczyłeś to wpadłeś

mhm tylko z jakies 8-10 min jezdzilem sobie potem po lv, no i juz go nie bylo 🙂 na pomiarze predkosci, to nie mogl wtedy? skoro NIBY GO, podkreslam GO wyzywalem? to po 1, po 2, nie zachowanie sie odpowiednio jako policjant, czytaj np bez bindu ze kajdanki te sprawy, tylko po prostu wysiadasz tazer bez dobrego powodu, nic nie napisales, nic nie powiedziales, a no, policja tutaj ma chyba za zadanie sie jakos zachowac, a nie np robic cos mechanicznie jak kierowca taxowki ze podjezdza i odjezdza, takze no, poprosze dowod...

Poza tym, skoro mowisz ze szukales mnie caly czas... to dlczg nie zatrzymales mnie pod mechanikiem? jak zatrzymywales enoffa za nic xd? jak wyszedl bo go wnerwiles to odjechales mimo iz mowilem obok ze skarga za bezpodstawne zatrzymanie poleci... to cos sie to nie trzyma kupy, ta twoja wypowiedz

Edit: na twoim nagraniu, ktore gdzies bylo wysylane, bylem pokazany w samochodzie, potem jak obok ciebie wlasnie mowilem to co napisalem

Edited by xezraf

Posted (edited)

Dowod na moja wine, jak mowilem policja powinna pokazac dowod po takim czasie, zwlaszcza jesli sytuacja nie dotyczyla bezposrednio danego policjanta (czytaj ciebie)

Edited by xezraf

przecież to nagranie nie jest związane ze skargą, jest po po żeby twojemu kumplowi bana załatwić za logout, tak więc totalnie wyjęte z kontekstu

• Zabawne 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy