Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] Json | [P] Nieznajomy EC0_EC0S

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Json
Nick oskarżonego: Nieznajomy EC0_EC0S
Data zajścia: 20.04.2021 | 16:10
Powód skargi: Wsadzenie do więzienia podczas AFK
Opis zdarzenia: Zatrzymałem się na poboczu pojazdem Pheonix ponieważ musiałem odejść od komputera i podczas AFK policjant wiedział że jestem na AFK a i tak wsadził mnie do więzienia. 
Dowodyimage.png.bdbd17275f02a08b254cd95f113d8623.png

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj jeszcze zabrali mojego kolegę, miał on AFK chociaż nie było tego widać ale im tłumaczyłem że poszedł AFK a oni "Ale przecież o nie ma AFKA nie widzisz?", niestety ludzie pracujący w policji są po prostu burakami nie wszyscy mówię tutaj o dzisiejszych osobach co powineli mnie oraz kolege

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Json napisał:

Twój nick: Json
Nick oskarżonego: Nieznajomy EC0_EC0S
Data zajścia: 20.04.2021 | 16:10
Powód skargi: Wsadzenie do więzienia podczas AFK
Opis zdarzenia: Zatrzymałem się na poboczu pojazdem Pheonix ponieważ musiałem odejść od komputera i podczas AFK policjant wiedział że jestem na AFK a i tak wsadził mnie do więzienia. 
Dowodyimage.png.bdbd17275f02a08b254cd95f113d8623.png

@JsonBez powodu cię nie mógł złapać, najwidoczniej miałeś status poszukiwania lub 6/6, bo bez powodu by cię nie zgarnął - proszę nie karać punktami.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak faktycznie mieli powód ponieważ miałem status poszukiwania lecz co to ma być za zachowanie że ja stoję na AFKU a oni sobie z du*y podjeżdżają i mnie zabierają. Po policji na paradise więcej się spodziewałem.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Json napisał:

Dzisiaj jeszcze zabrali mojego kolegę, miał on AFK chociaż nie było tego widać ale im tłumaczyłem że poszedł AFK a oni "Ale przecież o nie ma AFKA nie widzisz?", niestety ludzie pracujący w policji są po prostu burakami nie wszyscy mówię tutaj o dzisiejszych osobach co powineli mnie oraz kolege

ZwKtT46.png

Gdzie na załączonym obrazku jest status AFK? W momencie podejmowania interwencji nie miałeś go, bo jak widać zostałeś wezwany do opuszczenia pojazdu. Do tego piszesz skargę, w której wyzywasz funkcjonariuszy.

• Lubię To 2
  • Urocze 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy