Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Sloty na pojazd.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Allerek
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Obecnie jedyną sytuacją w której możemy przekroczyć liczbę slotów jest jak dobrze wiem licytacja, proponuje to zmienić na taki system:
-Gdy mamy full slotów, możemy przyjąć jeden pojazd ponad sloty, jednak będzie to obarczone opłatą w wysokości np. 10k/dzień
-Pojazd będzie miał blokadę handlową na 24h by uniknąć ciągłego przekazywania pojazdów w celu uniknięcia opłaty.

-Pozwoli to na ułatwienie pracy osobom które handlują pojazdami, jeśli ktoś będzie chciał na stałe trzymać pojazd, poniesie nieopłacalne koszty, więc zrównoważy się to z usługą premium, a zarazem krótkoterminowe(jednodniowe na przykład) trzymanie pojazdu ponad sloty pozwoli na rozkwit handlu pojazdami.

-Pozwoli to na 'korzystanie z okazji' w sytuacji w której nie mamy slotów, uznajmy że jest niedziela, sklepy pozamykane albo ktoś ma daleko do sklepu, trafia się okazja na pojazd w dobrej cenie, kupujemy go, i na następny dzień idziemy kupić PSC by nie ponosić kosztów 'garażowania' dodatkowego pojazdu. (Tak, są opcje przelewu/SMS, ale nie każdy, szczególnie młodsi gracze ma taką opcje)

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Neirix napisał:

A to  nie działa przypadkiem tak że jak widzisz jakieś auto to kiedy nie masz slotu sprzedajesz swoje i na tym polega rynek? No ja jestem na nie 

Problem w tym że nie wiele osób nie chciałoby pozbyć się swojego auta.
->Kupujesz auto po okazyjnej cenie
->Sprzedajesz tego samego dnia
->Profit
->Jeśli przetrzymasz auto 1 dzień dłużej, zapłacisz za parking, tak by osoby z wykupionymi slotami nie były poszkodowane.(Plus 'płatny slot' możesz mieć tylko jeden)

Edytowane przez Allerek
Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, Allerek napisał:

Problem w tym że nie wiele osób nie chciałoby pozbyć się swojego auta.

Możesz wyjaśnić? Bo rozumiem tak że mało osób nie chce się pozbyć auta. Chodzi mi głównie o to że jeśli auta będą przez graczy trzymane to na giełdach już wgl nic nie będzie bo każdy będzie kupować auto w dobrej cenie później slot na pojazd w ciągu 24h z tego co przeczytałem o twojej propozycji dlatego nie widzę żeby to mogło dobrze działać patrząc że powoli giełdy się odmrazaja i znowu by były pustki 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Neirix napisał:

Możesz wyjaśnić? Bo rozumiem tak że mało osób nie chce się pozbyć auta. Chodzi mi głównie o to że jeśli auta będą przez graczy trzymane to na giełdach już wgl nic nie będzie bo każdy będzie kupować auto w dobrej cenie później slot na pojazd w ciągu 24h z tego co przeczytałem o twojej propozycji dlatego nie widzę żeby to mogło dobrze działać patrząc że powoli giełdy się odmrazaja i znowu by były pustki 

>Widzisz okazje
>Kupujesz pojazd, pierwszy dzień za free, potem 10k/dzień
>Jeśli jesteś handlarzem, sprzedasz auto z zyskiem zanim naliczy się prowizja
>Jeśli chcesz je zatrzymać, kupisz slota od graczy/w sklepie premium, po prostu opóźnisz to o jeden dzień jeśli jesteś w krytycznej sytuacji i nie możesz go kupić 'na już'

Nie powinno to wpłynąć na giełdę, gdyż slota możesz kupić tak czy siak, a to ma pomóc w sytuacjach krytycznych/dla handlarzy.

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy