Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

San News | Wywiad z liderem SARA

Rekomendowane odpowiedzi

ZxIGVnu.png.3a4235481dc2f9d9ac7cc2764764f8b8.png
nKFNX7c.png.96d82e054f7ca01f9b10d9161e749c30.png

W dniu 18/19 kwietnia 2021 roku został przeprowadzony wywiad z liderem San Andreas Roadside Assistance @-Tony-. W artykule poznacie jego prace. Dowiecie się również Jak dostać się do SARA!

Zapraszam do wywiadu!

Qv6jORZ.png.1ca7eb8a650248176f92db8edb70dd28.png
R- Redaktor
T- -Tony-

R- Witamy całe San Andreas, mówi Junior Pressman M3lv3r__ właśnie ze studia San News! Przeprowadzę wywiad z pracownikiem San Andreas Roadside Assistance. Witamy cię -Tony-!

T- Witam bardzo serdecznie, dziękuję za zaproszenie do waszego studia.

R- Chciałbym zadać ci kilka pytań związanych z twoją osobą.

T- Z chęcią postaram się odpowiedzieć na twoje pytania.

R- Pierwsze pytanie. Dlaczego z wszystkich frakcji wybrałeś akurat tą?

T- A więc. Gdy siedziałem na serwerze jako zwykły gracz czy też pracownik na pracach dorywczych, postanowiłem spróbować swoich sił we frakcji. Na tamtą chwilę były jedynie dostępne dwie frakcje SAPD i DES oraz nowo powstająca frakcja, jaką była San Andreas Roadside Asisstance, czyli po krótko zwana SARA. Na tamtą chwilę dwie pozostałe nie kusiły lub też zachwycały mnie tak jak dotychczasowa frakcja.

R- Jak zaczęła się twoja przygoda na serwerze?

T- Swoją przygodą na serwerze zacząłem na początku 2019 roku, jako nowy gracz system samej rozgrywki jak i różnorodny sposób na zarobek przypadł mi do gustu, tak więc postanowiłem, że zostanę tutaj i rozpocznę swoją rozgrywkę.

R- Czy jesteś zadowolony ze swojej aktualnej posady w SARA?

T- Tak, oczywiście, że jestem zadowolony ze swojej aktualnej posady. Z tą frakcją jestem związany od samego początku jej istnienia, dlatego też szybko udało mi się awansować i podzielić się swoim zdobytym doświadczeniem nowym to pracownikom, aby mogli lepiej funkcjonować gdy pełnią służbę na serwerze.

R- Co najbardziej lubisz w tej frakcji?

T- Jest to bardzo ciekawe pytanie, ponieważ zależy co rozumiemy przez to pytanie. Najbardziej lubię to, że posiadamy zgraną ekipą, dzięki temu mamy świetne kontakty ze sobą podczas wspólnych chwil na serwerze. Łatwo między sobą nawiązujemy kontakt i też łatwo rozwiązujemy dany problem. Również też ciekawym punktem jest to, że mamy interakcję z pozostałymi frakcjami podczas akcji RP czy też wspólnych eventów.

R- Czy aktualne zarobki we frakcji są według ciebie wystarczająco dobre?

T- Na tą chwilę mamy dwa sposoby na zarobek we frakcji. Pierwszym z nich jest zarobek za przeprowadzony czas na służbie, natomiast drugi jest to ile wykonamy poszczególnych akcji podczas pełnienia swojej służby, czyli np. : wyłowienie pojazdu z wody, naprawienie go, oczyszczenie nawierzchni z plam, naprawienie uszkodzonej sygnalizacji świetlnej oraz wiele więcej. Wiadomo, że każdy by chciał jak najwięcej zarabiać, ale na tą chwilę jak dla mnie zarobki są na dobrym poziomie, kto wie może kiedyś się zmienią na większe.

R- Co trzeba zrobić, aby dostać się właśnie do SARA?

T- Odpowiedź jest prosta, należy poczekać aż zostanie ogłoszona informacja na forum, czy też na serwerze o otwartej rekrutacji do naszej frakcji. W nasze szeregi każdy może się dostać jeżeli spełnia odpowiednie wymaganie wyszczególnione w rekrutacji.

R- Jakie są wady waszej frakcji.

T- Wydaję mi się, że największą wadą jest pośpiech na zgłoszenie od gracza, ponieważ nie jesteśmy demonem prędkości na drogach oraz ich częsty natłok.

R- Czym na co dzień zajmujesz się we frakcji?

T- Każdy mój dzień we frakcji zaczynam zawsze od sprawdzenia tzw. "logów", gdzie sprawdzam co moi pracownicy zrobili o danej godzinie. Jaką akcję wykonali czy też jaki pojazd odholowali. Później przeglądam discorda frakcyjnego przeglądając zgłoszenia od pracowników jak i ich problemy, na które zwykle odpowiadam. Następnie udaje się na serwer i sprawdzam, czy wszystkie nasze jednostki znajdują się w naszym garażu, jeżeli tak to wchodzę na służbę i zaczynam swoją rutynową pracę.

R- Czy prowadzenie frakcji jest dla ciebie łatwe?

T- Aktualnie mogę powiedzieć tak. Jest łatwe, ponieważ stworzyłem odpowiedni zespół zarządu frakcji, który świetnie funkcjonuje. Każdy odpowiada za swoją daną rolę we frakcji, dzięki czemu nie ma problemu, aby efektywnie prowadzić frakcję. Jeżeli mogę powiedzieć o sobie to wydaje mi się, że zdobyłem, odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie od zarządu serwera, które jest dla mnie najważniejsze. W lipcu będzie okrągły rok od przejęcia tej frakcji. Jestem otwarty na propozycję oraz chętnie nawiązuje nowe kontakty i wprowadzam grono do naszego otoczenia, jakim jest frakcja SARA. Z każdym dniem, miesiącem staram się rozwijać swoją frakcję, aby ją odświeżyć czy też usprawnić. Przykładem tego może być nasza nowa baza, która została stworzona od podstaw z zamysłem zwiększenia ilości pracowników we frakcji. Jeżeli ktoś będzie czytać ten wywiad to dodam, że na roczek frakcji planuję event na skalę całego serwera Paradise gdzie będzie spora sumka do wygrania

R- Czy aktualne szkolenia są trudne?

T- Na temat szkoleń mogę śmiało powiedzieć, że nie są one trudne, jeżeli osoba słucha i nie przeszkadza. Szkolenia są prowadzone przez najlepszych szkoleniowców, jakich mogłem do tego zadania przyjąć. Są odpowiednio przygotowani do nowych adeptów. Kadra szkoleniowa liczy parę osób, więc, jak ktoś potrzebuje pomocy z czymś, może się do jednej z osób zgłosić.

R- Jakie wymagania są do waszej frakcji?

T- Należy mieć ukończone 14 lat. Ważne, aby osoba, która pisze podanie miała prawo jazdy (osobowe oraz lotnicze). Musi również posiadać komunikator discord jak i teamspeak 3 z działającym mikrofonem. Dobrze też, aby osoba składająca podanie posiadała doświadczenie na serwerze w postaci ponad przeciętnego lvl'a postaci. Ale dla nas liczy najbardziej się to czy możemy zbudować zaufanie wśród takiej osoby, dlatego też sprawdzamy ilość otrzymanych kar oraz opinie na temat danej osoby.

R- Dziękuje za udział w wywiadzie! Pozdrawiam.

T- Pozdrawiam również
PXYxFyM.png.ae3965e94207471b77c26606fa425f24.png

Autor: @M3lv3r__
Grafika: @BebokZPolski
Wywiadu udzielił: @-Tony-
Korekta: @BebokZPolski

Edytowane przez BebokZPolski
  • Lubię To 2
  • Urocze 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy