Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Sklep Premium Umiejętność - OJCI3C

Rekomendowane odpowiedzi

• Supporter

Nick: OJCI3C
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer] Umiejętność 100% w sklepie premium
Opis propozycji: Jak większość wie aktualnie można dostać umiejętność 100% tylko z Lootboxów, problem polega na tym że nie można przekazać tego, bonus jest bardzo dobry i pomocy dla osób które długo przebywają na serwerze, dlatego moją propozycją jest dodanie do sklepu premium możliwość zakupi Umiejętności na 100%. Sklep oferował by zakup przedmiotu w takim systemie jak (Premium/Slot), możliwość zakupu 7D/14D/30D umiejętności na 100% kolejno za kwotę 100pp/200pp/300pp. Kolejną sprawą jest usunięcie Bonusu z Lootboxów i zastąpienie tego Rabatem na dodatki (np. Gwint)

• Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi

Kumam że komuś może się nie podobać obecny system nabijania statystyk, nawet @Wojaktutaj wspomniał że wolałby system z v2 - ja może też ale nieco przemodelowany. Natomiast jeżeli chodzi o tą propozycje to nie jestem fanem by pewne elementy gry dało się skracać [jak właśnie te z statystykami] poprzez sklep. Wprowadzenie tego będzie podchodziło pod P2win i no oczywiście rozumiem że to przecież dropi z lootbox'ów które są bezpośrednio kupywane za PP ale element losowości zdobywania tych nagród czy rzeczy powoduje że ogranicza to możliwość ich zdobycia co jest konieczne bo gdyby te itemy zamiast być w takim np goldboxie były bezpośrednio w sklepie to mamy totalny p2win. Dlatego też jestem na nie.

Edytowane przez Exiss
  • Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
2 godziny temu, Exiss napisał:

Kumam że komuś może się nie podobać obecny system nabijania statystyk, nawet @Wojaktutaj wspomniał że wolałby system z v2 - ja może też ale nieco przemodelowany. Natomiast jeżeli chodzi o tą propozycje to nie jestem fanem by pewne elementy gry dało się skracać [jak właśnie te z statystykami] poprzez sklep. Wprowadzenie tego będzie podchodziło pod P2win i no oczywiście rozumiem że to przecież dropi z lootbox'ów które są bezpośrednio kupywane za PP ale element losowości zdobywania tych nagród czy rzeczy powoduje że ogranicza to możliwość ich zdobycia co jest konieczne bo gdyby te itemy zamiast być w takim np goldboxie były bezpośrednio w sklepie to mamy totalny p2win. Dlatego też jestem na nie.

Ofertę za umiejętności dałem za 100pp ponieważ można zakupić to za darmo gdzie dziennie się logujemy na serwer, po 7D dostajemy za darmo 100pp.  Za bardzo OP? tutaj mam inne poglądy, wbicie 100% Kodycji i Siły zajmuje max 30min, utrzymanie tego przez 7dni grając średnio 7h to 10min dziennie, biorąc pod uwagę koszt Umiejętności oraz to że nie ma możliwości przekazania tego systemu płacimy 100pp aby zaoszczędzić tylko 2 godziny w ciągu tygodnia no maxymalnie 3h.
Nie jest to OP czy nawet P2W gdy mamy 3h więcej czasu na zarabianie w ciągu jednego tygodnia.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, OJCI3C napisał:

Ofertę za umiejętności dałem za 100pp ponieważ można zakupić to za darmo gdzie dziennie się logujemy na serwer, po 7D dostajemy za darmo 100pp.  Za bardzo OP? tutaj mam inne poglądy, wbicie 100% Kodycji i Siły zajmuje max 30min, utrzymanie tego przez 7dni grając średnio 7h to 10min dziennie, biorąc pod uwagę koszt Umiejętności oraz to że nie ma możliwości przekazania tego systemu płacimy 100pp aby zaoszczędzić tylko 2 godziny w ciągu tygodnia no maxymalnie 3h.
Nie jest to OP czy nawet P2W gdy mamy 3h więcej czasu na zarabianie w ciągu jednego tygodnia.

Mi tutaj nawet nie chodziło o to że jest to OP bo zresztą jak sam wspomniałeś nabijanie tych statystyk to też nie jest wieczność i nie trzeba na to poświęcić aż tyle czasu z czym się zgadzam ale bardziej spoglądam na to jako problem gdy pomijany jest pewien element rozgrywki właśnie poprzez punkty premium. W mojej opinii nie powinno być tak że jeżeli już mamy te statystyki to nabijamy je PP bo tak jest łatwiej i można zaoszczędzić czas. Z tym p2win bardziej chciałem zobrazować problem gdy są takie rzeczy dodawane do sklepu i wtedy gracze wchodza, kupuja i pomijaja caly system silowni który oczywiście [co myślę że się zgodzimy] powinnien działać zupełnie inaczej. Wiele razy w grach, na serwerach widziałem sytuacje gdy zaczynało się od dodawania mniejszych rzeczy do sklepu aż potem było ich o wiele więcej ułatwiając w ten sposób znacząco rozgrywkę - nie mówię że takie coś może się stać na paradisi'e ale po prostu mam swoje powody i powiedzmy doświadczenia by podchodzić do takich propozycji negatywnie.

Edytowane przez Exiss
Odnośnik do odpowiedzi