Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Nazwa tematu: [Propozycja] [Serwer] <Dodanie pracy dorywczej> - <ajo7991>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:ajo7991
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji:Dodanie pracy dorywczej która będzie po prostu farma pieniędzy mniej więcej jak kopania na 4life tylko cos innego odnowionego żeby oprócz chodzenia np na złodzieja dla odmiany można było po prostu posiedzieć i poklikać ADADAD . Mi osobiście taki pomysł sie podoba ponieważ nie mam ręki a nie ma takich prac gdzie mg wejść usiąść sobie pogadać ze znajomymi i przez np 1h kilkac te same przyciski a zbiory sprzedać albo wywieść. Można by było zrobić kopalnie(tylko w innym stylu niż na wspomnianym wcześniej 4life) tylko np po zebraniu wywozić to po tone albo dwie i za tone bylo by 10k a ta tone bez ulepszen zbieralo by sie 15-20 min tak jak wspomniałem następnie by się wychodziło z pracy i wchodziło w osobna zakładkę wywieś zasoby i autem z naczepą lub busem wywoziło by sie zebrane materiały w dane miejsce . Ulepszenia do tej pracy to by mogło być szybkość kopania większa przyczepa itp .
Zapraszam do wypowiedzenia sie o tym pomysle ponizej .   Miłego dnia-wieczoru   

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, BoseQ napisał:

Jestem na tak. Może zamiast kopalni, będzie rybak?

ryby juz masz szczerze jak myślałem nad takimi wywozami to mi sie wydawało najlepsza opcja taka praca bez myszki gdzie wchodzce i klikam se 2 przyciski na zmiane ale nie jakas spedycja tylko tak jak pisalem cos w stylu takiej kopalni

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, OJCI3C napisał:

Fajny system, brakuje pracy gdzie można na czilu coś robić - Dodatkowo musiał by powstać jakiś system który banował by osoby które maja "Bota"

z czego wiem to juz sa takie rzeczy na tym serwerze 

Odnośnik do odpowiedzi

Prac dorywczych jest wystarczająco - dość dobrze rozbudowanych. A nowa praca by się mogła przydać. To fakt. Ale moim zdaniem jest wystarczająco, dużo, fajnych prac dorywczych. 

Jak dla mnie - NEUTRAL, pół na pół z tym.

Edytowane przez SprytsBeng
Odnośnik do odpowiedzi

Każda nowa praca dorywcza zapewnia coś nowego i daje dodatkowe możliwości dla graczy jeżeli chodzi o zarabianie pieniędzy. Nie mówię że na serwerze nie ma gdzie pracować bo zdecydowanie jest gdzie pracować ale jakaś nowa praca z pewnościa nie zaszkodzi. Na tak

Edytowane przez Exiss
Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, OJCI3C napisał:

Fajny system, brakuje pracy gdzie można na czilu coś robić - Dodatkowo musiał by powstać jakiś system który banował by osoby które maja "Bota"

Nazywa się 'global ban' i można go zgłosić do MTA Staff, z resztą Brzysiek dobrze o tym wie 😄

Odnośnik do odpowiedzi