Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Błąd] [Serwer] Panel organizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opis błędu: Zbugowany panel organizacji, podczas wyrzucania nieaktywnych członów organizacji przy 3 członku nastąpiła komplikacja gdyż po kliknięciu członka YoungYeti123 wyskoczyły informacje całkiem innego członka co zobaczyłem w ułamku sekundy a guzik wyrzuć klikałem już z automatu, nie zdążyłem jego nie kliknąć. Szitupl ponownie został już dodany do organizacji(Extreme Masters), jak jest możliwość to prosiłbym zmianę daty dołączenia na ta co miał czyli 20.12.2020, jak nie to trudno, ważne aby błąd został naprawiony.
Kiedy zauważyłeś/aś ten błąd: teraz
Screenshoty(opcjonalne): https://imgur.com/a/NhRYSUe

Odnośnik do odpowiedzi
  • Zarząd
W dniu 18.04.2021 o 21:29, kacper5091 napisał:

Opis błędu: Zbugowany panel organizacji, podczas wyrzucania nieaktywnych członów organizacji przy 3 członku nastąpiła komplikacja gdyż po kliknięciu członka YoungYeti123 wyskoczyły informacje całkiem innego członka co zobaczyłem w ułamku sekundy a guzik wyrzuć klikałem już z automatu, nie zdążyłem jego nie kliknąć. Szitupl ponownie został już dodany do organizacji(Extreme Masters), jak jest możliwość to prosiłbym zmianę daty dołączenia na ta co miał czyli 20.12.2020, jak nie to trudno, ważne aby błąd został naprawiony.
Kiedy zauważyłeś/aś ten błąd: teraz
Screenshoty(opcjonalne): https://imgur.com/a/NhRYSUe

jaka rozdzielczosc ekranu?

Odnośnik do odpowiedzi

Przedwczoraj zauważyłem ten sam problem, ale w trakcie edycji rangi. Byłem pewny i dałem dla danej rangi dostęp do zarządzania magazynem a się okazało i klikając na daną rangę, pokazywało mi uprawnienia rangi wyżej xd.

Rozdzielczość ekranu jaką mam to  1920x1080. 

Odnośnik do odpowiedzi