Skocz do zawartości
Krazio

[Propozycja] [Serwer] Dodatkowe benefity za dowiezienie paczki - Krazio

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Krazio
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Cześć. Zaświtało mi w głowię by zrobić jakieś bonusy na paczkach. Chodzi mi o jakiś % albo stałą kwotę za dowiezienie paczki, przykładowo 2% od jej ceny albo 50$ za każdy pakunek, niezależnie od jego wartości. Fajnie by to urozmaiciło biznesy kurierskie, w dodatku jakiś grosz też by wpadł, akurat na zatankowanie/naprawę pojazdu służbowego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak Pan wyżej napisał.

6 godzin temu, KsanaX napisał:

Dodatkowe % z prac dostaje już Premium,więc nie opłaca się dodatkowych bonusów.[Moje zdanie]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.12.2018 o 23:52, KsanaX napisał:

Dodatkowe % z prac dostaje już Premium,więc nie opłaca się dodatkowych bonusów.[Moje zdanie]

Ja o kozie, Ty o wozie. To niema nic wspólnego z Premium. Założenie mojego pomysłu polega na zachęceniu kurierów do rozwożenia paczek, bo po co wozić paczki skoro nic się za nie nie dostaje? Wystarczy się błąkać po mapie dostawczakiem i byleby duty wyrobić. Jakby za paczkę wpadło co nieco to więcej osób było by chętnych 🙂

W dniu 19.12.2018 o 11:18, szumlasikg napisał:

Każde ulepszanie pracy jest samobójstwem, gospodarka serwera przez ulepszanie zostanie rozwalona. Jestem na nie. 

No tak, skoro Brzysiek napisał, że nie będzie ulepszania prac to teraz każdy się będzie tego twardo trzymał... Tylko tutaj kolego się mylisz. Chodzi o urozmaicenie/zachęcenie do rozwożenia paczek,a nie o jakieś "ulepszanie".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam  też, że piszesz tutaj o biznesach a nie pracach dorywczych 😉 Co do pomysłu na tak, nie mam zastrzeżeń

Edytowane przez Vasst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności