Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Danie drugiej młodości pracy rybaka. - Ojo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ojo
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Na serwerze jest praca rybaka, pewnie wielu z was o niej zapomniała. Miał być wreszcie sens dla motorówek, prez jakis czas był... Niestety przyszły nerfy. Proponuje odswieżenie tej pracy. Jako że  ostatnio pojawily sie prace grupowe na serwerze to może w tym stylu? Wyobraźcie sobie, wpływasz motorówka w blip pracy, pojawia wam sie ekran pracy w której mozesz zakupic przynente i zaprosic kolege do pracy (wymogiem było by wcześniensze zdanie/kupienie karty rybackiej) plyniecie razem na łowisko i łowicie ryby, każda złowiona ryba wydłuża czas pracy (cos jak "DESY"). Na koniec jedziecie do wyznaczonego punktu i sprzedajecie połów. Ulepszeniami mogło by być :

"samotnik" - można łowic samemu

"wędka z włukna węglowego" -  zwiekszenie szansy na wyłowienie lepszych ryb

"fanatyk wędkarstwa" - tańsze przynęty / dłuższy  czas na start.

Co sądzicie? Zapraszam do wyrażenia opinii w komentarzach. Z fartem.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Jaqoob napisał:

Propozycja odnosnie renowacji rybaka zostala juz dawno zaakceptowana, nie wiem jaki jest sens pisanie kolejnych.

Tak jak propozycja opon antyposlizgowych, juz ponad rok dodawana.

Odnośnik do odpowiedzi

Niby spoko ale z tego co przeczytałem to byłoby jak zwykła dorywcza a aktualnie jest jak polowanie na zwierzęta, moim zdaniem jak jest to dobrze tylko dodać jakieś różne typy przynęt, lepsza i gorszą łapiąca różne typy ryb, zużywające się wędki i różne ceny w skupie. Aktualnie ryby to taka poboczna opcja zarobku która nie daje może najwięcej ale coś wpada i zabija czas. Nie wiem jak inne propozycje ale nie chciałbym żeby było to jak każda inna praca dorywcza, na początku każdy robi później się zapomni bo najlepszy zarobek nie będzie a mało kto łowi bo mu się to podoba. Napisałem jak jest według mnie ale to czy byłoby spoko zależy od administracji, raczej taka propozycja to spoko bez ruszania skupu u rybaka ale każdy ma inną wizję 

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, Neirix napisał:

Niby spoko ale z tego co przeczytałem to byłoby jak zwykła dorywcza a aktualnie jest jak polowanie na zwierzęta, moim zdaniem jak jest to dobrze tylko dodać jakieś różne typy przynęt, lepsza i gorszą łapiąca różne typy ryb, zużywające się wędki i różne ceny w skupie. Aktualnie ryby to taka poboczna opcja zarobku która nie daje może najwięcej ale coś wpada i zabija czas. Nie wiem jak inne propozycje ale nie chciałbym żeby było to jak każda inna praca dorywcza, na początku każdy robi później się zapomni bo najlepszy zarobek nie będzie a mało kto łowi bo mu się to podoba. Napisałem jak jest według mnie ale to czy byłoby spoko zależy od administracji, raczej taka propozycja to spoko bez ruszania skupu u rybaka ale każdy ma inną wizję 

Prace grupowe mają najwieksze wziecie a prace w stylu polowania najmniejsze. Dlatego taka propozycja.

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, Ojo napisał:

Prace grupowe mają najwieksze wziecie a prace w stylu polowania najmniejsze. Dlatego taka propozycja.

Spoko, jak będą mieli dobry pomysł jak to zrealizować to czemu nie, mimo wszystko spoko jakby ten skup dalej był bo to tylko jeden bot a praca praca tak uważam 

Odnośnik do odpowiedzi