Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] Sulikk- SpartaProdigy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Sulikk
Nick oskarżonego:  SpartaProdigy
Data zajścia: 14.04.2021
Powód skargi: Bezpodstawny pościg.
Opis zdarzenia:  No więc cała akcja wyglada tak, że jadę sobie normalnie po rainbow, jade na gielde sportowych, Niby nic lecz gdy dojezdzam na miejsce i zatrzymuje sie nagle Sparta i inni funkcjonariusze zaczynają mnie boxowa. Miałem wyciszoną grę a kolega nawet nie puścił binda że mam się zatrzymać. Nawet nie wiedziałem że ktokolwiek za mną jedzie.

Poźniej zostałem wsadzony do więzienia z powodu j02 co jest sluszne jak najbardziej i z powodu a07 tylko pytanie brzmi gdzie ja obraziłem lub sprowokowałem funkcjonariusza.
Dowody:

obraz_2021-04-14_161520.thumb.png.43e64babee6c0bb2f45301effbe4d7c6.png

[INFORMACJA] Zostajesz uwięziony na 50 minut z powodu a07         j02       .

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ale no mordo zdales akademie wiec podstawa to jest danie binda zeby ktos sie zatrzymal. Gdzie w moim przypadku miałem wyciszoną grę i nawet nie slyszalem ze włączyłeś CODE 3

A po 2 to nie rozumiem był pościg nie RP wiec wszystkie chwyty dozwolone nie widze w tym żadnej prowokacji ani nic.

A wogole to jeszcze przy giełdzie zatrzymałem się i zobaczyłem że za mną jedziecie to zacząłem pisać że nie wiedzałem bo mam wyciszoną grę, próbowałem to wyjaśnić a wy zaczeliście mnie boxować.

Edytowane przez Sulik
  • Zabawne 4
Odnośnik do odpowiedzi

Myśląc racjonalnie uciekasz sułtanem po rainbow z dobrym wyprzedzeniem I jedziesz na giełdę sportowych, zatrzymujesz się a ja już zdążyłem zgłosić pościg i zaraz po tym jak dojechałeś na tą giełdę przyjechały jednostki. Widocznie musieliśmy zachować pewien odstęp i nie było widać napisów. Tyle ode mnie. 

60

Edytowane przez SpartaProdigy
  • Lubię To 1
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

Okej rozumiem ale ja probuje wam cos napisać że nie wiedziałem pisze bo chce to wyjaścić normalne zatrzymanie to wy zaczynacie mnie boxować.

"Widocznie musieliśmy zachować pewien odstęp i nie było widać napisów" tak to prawda nie widziałem twojego nicku ani nic na mini mapie też was nie widziałem a kamery nie odwracałem bo jechałem prosto.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.04.2021 o 16:17, Sulik napisał:

Powód skargi: Bezpodstawny pościg.

23 godziny temu, Sulik napisał:

A po 2 to nie rozumiem był pościg nie RP

Skoro pościg był nie RP, to zapewne się na niego zgodziłeś, to jak bezpodstawny był, skoro się na niego zgodziłeś? Wyjaśnij mi to bo nie rozumiem.

Odnośnik do odpowiedzi

No jak sie zatrzymałem koło giełdy i mnie zaczeli boxować to odjechałem bo chciałem dalej to spróbować wyjaśnic ale koledzy dalej swoje wiec no zaczalem juz uciekać.

Mi chodzi o sytuacje przed tym jak zaczeli mnie boxowa.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

Z takim wycinkiem czatu to sobie możesz wiesz co zrobić. Dajesz wycinek czatu dopiero jak zostajesz zatrzymany. Nie pokazujesz co się dziej na czacie wcześniej.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy