Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

{Propozycja} TiX.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Dzeppetto
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Przywrócić starę combaty z fr ak nie da się grać pozdrawiam

Edytowane przez TiX
Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, SprytsBeng napisał:

Niestety - nie da rady. NIE.

Nigdy cię w org przestępczej nie widziałem ani na dm nie mam pojęcia do dziś czemu cały czas na nie wypowiadasz się o dmie ale kk to już twoja sprawa co do propozycji NA TAK ewentualnie wywalić AK bo nie przyjemnie się gra nimi i wrzucić M4 które będą zadawać dmg jak AK ale przynajmniej wygodniej będzie się strzelać bo z AK się nie da :c

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Sulik napisał:

nie wiem nie kumam cie nigdy nie miales doczynienia z dm przez wiecej niz 1 tydz a caly czas jestes na nie

3 minuty temu, bartofel napisał:

Nigdy cię w org przestępczej nie widziałem ani na dm nie mam pojęcia do dziś czemu cały czas na nie wypowiadasz się o dmie ale kk to już twoja sprawa

Tak, macie rację, że z DM / GANGAMI nie mam już nic doczynienia, bo ostatni raz byłem w gangu w wakacje-jesień 2019 roku.
Przydzielam Wam rację.
Owszem...
Ale wiecie, czy nie - ja jestem z tym działem bardzo obeznany, bo z tym działem (PROPOZYCJE) jestem już od 4 lat na dwóch forach Paradisa, bo te forum jest drugie o Paradise.
Tutaj macie większe szczegóły:
https://paradise-rpg.pl/forums/topic/36620-propozycja-serwer-fastreolad-combaty/?do=findComment&comment=307579
Bo niekiedy są tworzone wiele propozycji o danym temacie - np. z przywróceniem Combatów - to co podlinkowałem.
Podlinkowana przeze mnie propozycja została stworzona 07.04.2021. A ta 09.04.2021. Co daje nam 2 dni. O tym samym przecież jak widzimy.
Pozdrawiam. A Wam @Sulik, @bartofel, życzę Wam cudownej gry. Proszę się nie denerwować, bo nie ma po co. Nie psujmy sobie życia, wszystkiego w tych ''dziedzinach''.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy