Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[DM] paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:trixertoszef 
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]: serwer
Opis propozycji: Aktualnie dm jest do kitu paradise był unikatowym serwerem bo grało się na combaty i był jakiś skill czuje jakbym grał na jakimś psuedo serwerze gdzie sie strzela do chłopa 200 razy z ak 😄  Kiedyś starałeś się dostać do gangu żeby rozpocząć kariere gangstera. Dużo osób potwierdzi że na cu4 można tylko nasikać.  Szczerze organziacja przestępcza składająca się z 2 osób mówie o cu4.   Żeby zrobić gang musiałeś się starać było od tego "rekrutacja" cu4 to miał być coś unikatowego a co zobaczyłem? amunnation jak na pseudolach 🙂 Pozdrawiam Chechen gang ❤️ The best gang 

obraz_2021-04-09_100853.png

• Kocham To 5
Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator

Z tego co można było zobaczyć w ciągu ostatnich tygodni organizacje przestępcze były mało aktywne i było ich coraz mniej, a strefa dm była coraz mniej użytkowana. Według mnie DM Update bardzo fajnie ożywił strefe DM.

Odnośnik do odpowiedzi

Chechen Gang to Ci co lider coś tam na dm odwalał i zostali usunięci? To serio najlepszy xD

To chyba bardziej wyżalenia niż propozycja bo nie dałeś żadnego przykładu ale to wsm napisał Update. Jest ammunation to czemu nie skorzystać, sklep z bronią. No nie wiem ale chyba lepsze to niż posiadanie uprawnień żeby ją w ogóle zakupić czy jak wy tam te bronie kupowaliście w Przestępczych, chyba ceny były mniejsze i to piecze ale nie wiem. Lepiej daj jakąś propozycję z czymś nowym a nie wylewasz żale 

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Alfonzo napisał:

Chechen Gang to Ci co lider coś tam na dm odwalał i zostali usunięci? To serio najlepszy xD

To chyba bardziej wyżalenia niż propozycja bo nie dałeś żadnego przykładu ale to wsm napisał Update. Jest ammunation to czemu nie skorzystać, sklep z bronią. No nie wiem ale chyba lepsze to niż posiadanie uprawnień żeby ją w ogóle zakupić czy jak wy tam te bronie kupowaliście w Przestępczych, chyba ceny były mniejsze i to piecze ale nie wiem. Lepiej daj jakąś propozycję z czymś nowym a nie wylewasz żale 

Ale co ty pi*******z jak nawet nie wiesz o co chodzi. Ty byłes widziałeś jak na tirach 600 kursów za*********z. 

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, kihel napisał:

Ale co ty pi*******z jak nawet nie wiesz o co chodzi. Ty byłes widziałeś jak na tirach 600 kursów za*********z. 

Na tirach mam 100 punktów bo musiałem wbić reputację na plus. Jakoś po twojej wypowiedzi nie chce mi się wierzyć czy znasz jakieś wartościowe słowa poza widziałeś. Nie wiem nawet o co ci chodziło ale pewnie o 1 akapit. Widziałem opis gdzie wspomniane było o logoucie przed sapd lidera co było kolejnym upomnieniem czy coś w tym stylu ale nie napisze ci dokładnie jak robisz strefy 24/7

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Alfonzo napisał:

Na tirach mam 100 punktów bo musiałem wbić reputację na plus. Jakoś po twojej wypowiedzi nie chce mi się wierzyć czy znasz jakieś wartościowe słowa poza widziałeś. Nie wiem nawet o co ci chodziło ale pewnie o 1 akapit. Widziałem opis gdzie wspomniane było o logoucie przed sapd lidera co było kolejnym upomnieniem czy coś w tym stylu ale nie napisze ci dokładnie jak robisz strefy 24/7

jebac cie tirowko, wyjechalbys na dm boxa by 15 bulletow dostal elo

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na nie Brzysiek chyba wie jak zarządzać serwerem by był on  grywalny i przyjemny. Ten post tutaj to bardziej twoja subiektywna opinia niż propozycja i git nie każdy się może to podobać ale popatrz też prawdzie w oczy dm prawie był martwy teraz. 

a teraz 

4 godziny temu, TriXer napisał:

Opis propozycji: Aktualnie dm jest do kitu paradise był unikatowym serwerem bo grało się na combaty i był jakiś skill czuje jakbym grał na jakimś psuedo serwerze gdzie sie strzela do chłopa 200 razy z ak 😄 

To nie wiem na jakim ty peudolu grałeś że miałeś identyko rzeczy: na sant**r** że paradise ich wyśmiał bo zrobili system botów prawie 1:1 od nich wizualnie i mechanicznie. Strefy dm wchodziłeś w marker i czekałeś x min i miałeś strefe. Rabowanie bankomatów - stałeś 8 min i sapd dostawało info, że rabujesz. A na innych pseudolach masz kwadrat na całe ls możliwość strzelania i sadzenia marychy i tyle

Edytowane przez killer_cyc[DDS]
Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, Alfonzo napisał:

Trochę smieszna ta wypowiedź Chechen gang był z 2/3 warny przez innego lidera, logout sapd każdemu sie zdarza no ale nie tobie bo niestety kisisz ogóra na tirach. Do osób które coś tam mówią a nie grali na dm prosze sie nie wypowiadać! Dzięki. ^ do osoby wyżej To było przyśmiewczo napisane ale ty nie rozumiesz cale życie na cywlikach 😉. Ammunation na którym zakupujesz 50 ak za 1k? XD a zarabiasz na gangach max 25k zależy czy masz specjalki i strefy. Wnioskując dm nie opłacalny ani pod zabawe ani pod zarabianie 😄 pozdrawiam 

2 godziny temu, Update450 napisał:

ale czego dotyczy propozycja? co ma być zmienione, bo tu nie ma nic napisane na ten temat xd

Napisane jest dokładnie, powrót starego dm 😉 

jak mówiłem o grupach chodziło mi o takie npimage.thumb.png.28ef37f8b5f153f91a33c0e5eb1d9db8.png image.thumb.png.0d0135c55bce5bbc3a18b85aa2fb2d01.pngjest ich więcej ale szukać mi sie nie chce 🙂 image.thumb.png.03e635a5234ad01147bd93e5d01cf399.png

Odnośnik do odpowiedzi

stary dm nie wroci tak jak napisal freaky, wiec nie ma co zmieniać bo community i tak i tak będzie zj**ane

mówiąc stary dm chodzi mi o 2k19

Edytowane przez bejoten
  • Lubię To 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter

Skoro tylu graczy na to "sika", to jestem ciekawy jakim cudem cu4 wygrało plebiscyt. To, że nie podoba się ten update wam, 10 graczom na krzyż, nie oznacza, że cały serwer jest przeciwko. Wyjdzcie ze swojej banki. 

Nie. 

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.04.2021 o 22:53, SprytsBeng napisał:

Zapraszam tu. Tutaj dokładnie wytłumaczyłem, bo to to samo:

@Andy_Waller, wsiadaj. Jedzimy sprwadzić kto pytał ^

co do propozycji to same propozycje powinny być pisane w dm update; ) 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy