Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] SzymeGG - Jerzy*

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  SzymeGG
Nick oskarżonego:  Jerzy*
Data zajścia: 07.04.2021 Godzina 22:00
Powód skargi:  Bezpodstawna kara
Opis zdarzenia: No kolega podjechał po mnie moim samochodem, gdyż skończyłem pracę. Nie oczekiwanie miał kontrolę, więc chciałem przeczekać cały proces, lecz kochany SAPD stwierdził, iż mam odejść od własnego pojazdu. Chciałem wejść pokazać im, że nie jestem jakimś randomem tylko właścicielem pojazdu. Kazali mi wysiąść przypadkiem wsiadłem na miejsce pasażera i po odliczaniu wysiadłem według rozkazu, lecz po wyjściu dostałem ostrzał od policjanta. 
Dowodyhttps://streamable.com/6upjfa

• Zabawne 3
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Zostałeś poinformowany 2 razy by poczekać na zakończenie interwencji mimo tego, wsiadłeś na początku na f wyrzucając kierowce. Gdy kazaliśmy ci wyjść owszem wyszedłeś i miałeś poczekać po drugiej stronie. Dalej kręciłeś się przy nas, odliczałem byś odszedł. Odszedłeś lecz po chwili znów wróciłeś i wsiadłeś na g mimo ostrzeżeń. Według mnie kara nadana słusznie. Twoje nagranie jest nie pełne i nic z niego nie wynika. Dlatego proszę o dłuższe nagranie kogoś z funkcjonariuszy jeśli owe takie posiada. 

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem kazaliście odejść, nikt nie powiedział gdzie dlatego z początku, czekanie obok było by rozsądne, niż uciekanie z buta ciort wie gdzie, gdyż nikt tego nie określił. Wsiadłem na f by wam pokazać, iż nie jestem losowym przydrożnym, lecz mam prawo do pojazdu. Taki ze mnie szkodnik, że nawet stanąć obok nie można? Nie zawadzałem wam, ani nic. Wychodzicie z inicjatywą jak by to jakieś prowokacje były.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Witam witam. Wypowiem się bo byłem na miejscu jak to widać na nagraniu. Ogólnie zatrzymaliśmy białego Huntley'a, ponieważ spowodował on kolizję, jeździł zbyt szybko oraz jeździł pod prąd. Podczas kontroli przyszedłeś ty i zacząłeś się pchać do Huntley'a, ponieważ to twoje auto. Uprzejmie prosiliśmy Cię dłuższy czas żebyś zaniechał przeszkadzania w zatrzymaniu, lecz Ciebie jakoś średnio to interesowało. Pakowałeś się do Huntley'a i nawet wyrzuciłeś kierowcę, z którym przeprowadzaliśmy czynności służbowe i sam zasiadłeś za koło kierownicy. Mieliśmy naprawdę dużo cierpliwości, ale ona się też kiedyś kończy i Jerzy musiał użyć ŚPB, ponieważ jak już pisałem wyżej średnio interesowały Cię nasze prośby. Wystarczyło odejść na drugą stronę ulicy, a nie pakować się i stać przy aucie tylko dlatego, że jest ono twoje. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia wszystkim czytelnikom!

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, Ja prowadziłem zatrzymanie Huntley'a, w połowie kontroli zjawiłeś się i zacząłeś wsiadać do auta, nie wiadomo w jakim celu.
Z początku wsiadłeś na miejsce kierowcy. Od razu kazaliśmy Ci wysiąść i oddalić się od miejsca zatrzymania.
Ty kręciłeś się dalej przy aucie, wsiadając na G będą cały czas informowany że masz się rozejść.
No jak widać na tym przyciętym nagraniu, nie masz zbytniej chęci żeby odejść.
Kara która została wymierzona w Twoim kierunku jest jak najbardziej słuszna.
Zaniechaj takich czynności przy kolejnych kontrolach.

13 minut temu, SzymeGG napisał:

Wsiadłem na f by wam pokazać, iż nie jestem losowym przydrożnym, lecz mam prawo do pojazdu

Przy kontroli nie interesuję nas czy ty masz prawo do pojazdu czy go nie masz. Interwencja prowadzona była na innym graczu, nie na Tobie.
Smacznej kawusi

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Eeo, a więc jak już wcześniej koledzy napisali - interwencja była prowadzona na twoim koledze nie tobie, pchałeś się do tego huntley'a a z ostrzeżeń nic sobie nie robiłeś. Jerzy postąpił tak jak powinien i nie rozumiem trochę sensu tej skargi skoro nie zrobił on nic czego nie powinien. 

Edytowane przez xATYPOWAx
  • Przykre 1
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi

Witam, generalnie wy wyszliście z inicjatywą, gdy tylko podszedłem od razu kazaliście mi odejść. Stwierdziłem, iż uznaliście mnie za losowego gościa, dlatego pod wpływem chwili chciałem wam udowodnić to uznaliście to od razu za "Pchanie się ". Nikt mi też nie powiedział gdzie mam się udać i udałem się na bok auta na bezpieczny chodnik po tym jak wsiadłem na pasażera, lecz tam też byłem problemem. Mogliście przeprowadzić całą akcje i nikt by nawet zdania nie zamienił, chociaż i tak was ciężko było usłyszeć przez koleżkę który zaczął się strasznie bulwersować i zapraszać kolegę na DM donośnym głosem. 

PS Nie przycinałem tego 📸 

• Zabawne 3
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, SzymeGG napisał:

Stwierdziłem, iż uznaliście mnie za losowego gościa, dlatego pod wpływem chwili chciałem wam udowodnić to uznaliście to od razu za "Pchanie się ".

I byłeś nim. Interwencja nie dotyczyła wcale ciebie a się pchałeś. Proste jak srani*. 

Nikt mi też nie powiedział gdzie mam się udać

Powiedziałem ,, na drugą stronę ” więc nie wiem w czym problem.

Mogliście przeprowadzić całą akcje i nikt by nawet zdania nie zamienił,

To już nie jest twój interes czy mogliśmy, miałaś odejść nie słuchałeś więc poszedłeś siedzieć. Tyle odemnie.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • SzymeGG zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy