Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [S] BoseQ, M!chu - mi3ele

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: mi3ele 
Nick oskarżonego: BoseQ. m!chu
Data zajścia: 7.04.2021 
Powód skargi: Jail tylko dla mnie
Opis zdarzenia: A więc jak widać na nagraniu inne ganguski zatrzeły strzelać do ściganego
więc chciałem za to ich zabić, a jak to sapd oczywiście wzieli tylko mnie, a tych co 
strzelali nie. 
Dowody: https://streamable.com/h7xe1v

Edytowane przez mi3ele1
źle nicki napisałem
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • mi3ele1 zmienił tytuł na [S] BoseQ, M!chu - mi3ele

Dobrze, jako iż jest skarga na mnie to się wypowiem. Goniliśmy twojego kolege (Milkovskyy), a ty non stop nam przeskadzales (Od LV, aż do SF, czyli od początku pościgu ~ pościg trwał około 20 minut.), byłeś wielokrotnie ostrzegany zebys się odłączył od pościgu i nie pomagał, ale dalej próbowałeś nas boxować i pitować, potem w LS chciales nam wskoczyc pod koła. Z tobą był również szary premier - kierowcy nie pamiętam ale również przeszkadzał. Byłeś wielokrotnie odłączany z pościgu na autostradzie. Jako iż nam przeszkadzałeś od samego poczatku zawineliśmy również ciebie, kolega ma klipy jak nas taranowaliście, więc potem je wrzuci.

Pozdrawiam cieplutko.  

• Zabawne 3
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, BoseQ napisał:

Dobrze, jako iż jest skarga na mnie to się wypowiem. Goniliśmy twojego kolege (Milkovskyy), a ty non stop nam przeskadzales (Od LV, aż do SF, czyli od początku pościgu ~ pościg trwał około 20 minut.), byłeś wielokrotnie ostrzegany zebys się odłączył od pościgu i nie pomagał, ale dalej próbowałeś nas boxować i pitować, potem w LS chciales nam wskoczyc pod koła. Z tobą był również szary premier - kierowcy nie pamiętam ale również przeszkadzał. Byłeś wielokrotnie odłączany z pościgu na autostradzie. Jako iż nam przeszkadzałeś od samego poczatku zawineliśmy również ciebie, kolega ma klipy jak nas taranowaliście, więc potem je wrzuci.

Pozdrawiam cieplutko.  

A więc teraz proszę mi przestawić gdzie mi coś pisałeś lub mówiłeś, jedynie jakie było ostrzeganie to twoje pity w moim kierunku.

Dla pewności sprawdziłem logi z chatu gry i KOMPLETNIE NIC nie pisałeś abym odłączył się od pościgu. Tutaj masz SS od rozpoczęcia do zakończenia pościgu https://imgur.com/a/fMa6A2L

• Lubię To 1
  • Zabawne 2
Odnośnik do odpowiedzi

Super pokazałeś boxa który nie był podczas pościgu, więc co to ma do tematu? 

dodatkowo do tej pory nie dostałem informacji gdzie byłem ostrzegany aby odłączyć się od pościgu.

A w skardze mówię o dokładnym momęcie, zostałem zamknięty do jaila za B04, czyli posiadanie broni, ale czemu nie zgarneliście tych co tam też strzelali, np: D1LERA czy jak mu tam, który już leżał na BW. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy