Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Limit sojuszy, zakaz wjazdu na bazy // stary regulamin DM - Sparky.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Sparky.
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:  Siema, pomyślałem wczoraj nad zmianą limitu sojuszy, bo to co sie teraz odwala to cyrk na kolach XD. 1 swiezy gang sojuszuje sie z 3 innymi gangami i robia masowke, nie lepiej zakazac sojuszy tak jak to bylo wczesniej? Chociaz zmniejszyc ten limit do 2 sojuszy. 
Teraz przejdźmy do zakazu wjazdy na baze. Chłopki robia wjazdy na baze, 3 do srodka wbiega, a reszta w blipie wejscia do bazy czeka, to jest kolejny cyrk. Wprowadźcie stary regulamin DM, bo obecnie go "nie ma". klik

Edytowane przez Sparky
  • Zabawne 2
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy ma być pisany regualmin lecz mogli by postawić dwa podpunkty aby to trzymało się kupy czyli maksymalnie dwa sojusze, wjazd na baze dozwolony w dwa gangi lecz musi byc odstęp czasowy minimalnie 15 minutowy oraz zakaz kampienia na bazie typu zabijasz trzech i kampisz 10m na bazie na następnych nie nie nie zabijasz trzech po 2 minutach jak nikogo nie ma akcja zakończona siemka wracacie za 15m nie szybciej. Mogli by to wprowadzić na teraz owszem na tak

Odnośnik do odpowiedzi
  • Zarząd

niestety nie zamierzam kontrolować sojuszy czy wjazdów na bazy poprzez regulamin. Będziemy wynosić bazy poza strefę DM.
Mogę zaproponować godmode przy wychodzeniu z bazy lub strefy antydm przy bazach.

• Szokujące 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Nerfikus napisał:

Znaczy ma być pisany regualmin

17 godzin temu, foksiak napisał:

regulamin będzie niebawem napisany - tak pisał brzyś i tego się trzymajmy 
Na nie

image.thumb.png.87080e8e291cf5ebd7a2031a6aa9c630.png

Co do propozycji, to nie wiem, czy ktoś by kontrolował te sojusze, a wjazdy na baze to wystarczy baze poza DM wynieść. 

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, brzys napisał:

niestety nie zamierzam kontrolować sojuszy czy wjazdów na bazy poprzez regulamin. Będziemy wynosić bazy poza strefę DM.
Mogę zaproponować godmode przy wychodzeniu z bazy lub strefy antydm przy bazach.

Myślę, że godmode (10s) byłby dobrym rozwiązaniem.

7 godzin temu, Severus napisał:

wybrałeś taką sciezkę, więc to Twoja ścieżka.

Ależ ty kreatywny jesteś. Chodzi mi o ogarnięcie DM pod względem regulaminu, bo obecna sytuacja DM dotyka dna. Jeśli nie grałeś w gangach to utkaj i sie nie udzielaj. Widze ze osoby ktore dołączyły dopiero na CU4 do gangu maja najwiecej do powiedzenia. 

7 godzin temu, Kajersky napisał:

Co do propozycji, to nie wiem, czy ktoś by kontrolował te sojusze,

Wystarczy w regulaminie dopisać, że nie można w środek walki gangów. 

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Sparky napisał:

Myślę, że godmode (10s) byłby dobrym rozwiązaniem.

Ależ ty kreatywny jesteś. Chodzi mi o ogarnięcie DM pod względem regulaminu, bo obecna sytuacja DM dotyka dna. Jeśli nie grałeś w gangach to utkaj i sie nie udzielaj. Widze ze osoby ktore dołączyły dopiero na CU4 do gangu maja najwiecej do powiedzenia. 

Wystarczy w regulaminie dopisać, że nie można w środek walki gangów. 

Kultury trochę a nie już sie udzielsaz dramatycznie, jest temat wiec sie udzielam.
Nie podobała mi sie gangsterka wiec z niej zrezygnowalem a sie prujesz jakbym ci mame obrazał. XD We typie

Napisałem co uważam i tyle, nie będe Ci klaskać jak powiesz bo mija to się z celem życia.
Poklaskać ci mogą koledzy.

Po drugie jedyne co ogarnie ten syf co teraz tam jest to gracze a nie regulamin śmieszny, który i tak każdy będzie łamał, co będzie się wiązało do nagrywania gierki i takim pajacowaniem. xD

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Severus napisał:

Kultury trochę a nie już sie udzielsaz dramatycznie, jest temat wiec sie udzielam.

W którym miejscu Cie uraziłem? 

9 minut temu, Severus napisał:

Napisałem co uważam i tyle, nie będe Ci klaskać jak powiesz bo mija to się z celem życia.
Poklaskać ci mogą koledzy.

Rozumiem twoją opinie, ale brzysiu obecnie zepsuł DM i wie to każdy "stary" gracz DM. 
"Na nie, wybrałeś taką sciezkę, więc to Twoja ścieżka.", teraz czekam aż wrócisz na DM i poczekam na twoją opinie. Jeśli nie grasz teraz na DM, to po co się wypowiadać? Większość osób które są na nie, nawet nie grali na DM od 1.04, a najwięcej gadają XD 

"Po drugie jedyne co ogarnie ten syf co teraz tam jest to gracze a nie regulamin śmieszny, który i tak każdy będzie łamał, co będzie się wiązało do nagrywania gierki i takim pajacowaniem. xD"

To teraz najlepiej usuńmy wszystkie regulaminy na serwerze skoro i tak każdy je łamie. Najpierw się zastanów, a później pisz. Jakoś stare gangi trzymały się regulaminu i nie było takiego syfu jaki jest teraz. 

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi