Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] <Przywrócenie DM taki jaki był i ogólnie usunąć te pseudo gangi> - <Baxes>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Baxes
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer
Opis propozycji: Przywrócenie starego DM ponieważ teraz się grać nie da 30 na 4 wcześniej było za********e były se gangi i dało się grać a teraz te pseudo gangi robią sojusze po 6 org i naprawdę płakać się chce xD przywróćcie starego DM proszę. Pozdrawiam Dobranoc

• Zabawne 2
Odnośnik do odpowiedzi

Powtórzę kolejny raz: Musicie się nauczyć po prostu, rzecz ujmując nowych rzeczy, które są dodawane na tym kochanym serwerze - serwerze, na którym się znajdujemy wszyscy i gramy szczęśliwie. A nie stać w miejscu, nie ruszając nic w tych ''aspektach''.
Musimy po prostu iść do przodu. A nie się cofać niewiadomo gdzie, o ile czasu, o co, w ogóle.
Odnośnie drugiej części propozycji (pseudo gangi): To po prostu nagrywać, screenować, logować i pozjadać na takie osoby ''makowce''.
Proste, logiczne, jak budowa cepa.
Przykro mi z tego powodu.
Mówię Wam po prostu otwarcie, mówię Wam prawdę.
Pozdrawiam. Miłego. Miłej gry.

Edytowane przez SprytsBeng
  • Zabawne 3
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter

bawi mnie pojęcie "pseudo gangi" używane w grze komputerowej xd. zmiany na dmie były po coś wprowadzane. dm jest teraz dla każdego i o to chodziło, więc nie rozumiem czemu zmiany miałyby być cofnięte. 

na nie. 

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, SprytsBeng napisał:

Musicie się nauczyć po prostu, rzecz ujmując nowych rzeczy, które są dodawane na tym kochanym serwerze

Taa, bo wygrasz bitwe 1 na 6. Czasami wez za**b baranka w sciane.

Wystarczy zmniejszyć sojusze do 2, bo też zauważyłem, że nowe mają 3-4 sojusze XD 

Edytowane przez Sparky
Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, SprytsBeng napisał:

Powtórzę kolejny raz: Musicie się nauczyć po prostu, rzecz ujmując nowych rzeczy, które są dodawane na tym kochanym serwerze - serwerze, na którym się znajdujemy wszyscy i gramy szczęśliwie. A nie stać w miejscu, nie ruszając nic w tych ''aspektach''.
Musimy po prostu iść do przodu. A nie się cofać niewiadomo gdzie, o ile czasu, o co, w ogóle.
Odnośnie drugiej części propozycji (pseudo gangi): To po prostu nagrywać, screenować, logować i pozjadać na takie osoby ''makowce''.

A-aha. Ale wiesz, że większość społeczności nie jest szczęśliwa, jak nowe gangi Ci piszą "r00cham Ci amtke psie je***y", przy tym mając 12 lat. Brzys postąpił dobrze z zmianą, ale nie jest taka, jak każdy ją sobie wyobrażał. Jest za duża zwierzyna, brak regulaminu to powoduje. Musimy iść do przodu i dlatego ludzie piszą propozycje? Cofamy się DO PRL @-Tony- o tym wie. 
Nie każdy ma sprawny komputer do nagrywania. A aparatem/telefonem to będą wyśmiani.
Ale budowa cepa nie jest prosta.
Mi przykro, że nie rozumiesz pewnych rzeczy.
Prawdę xDD

Co do samej propozycji na tak.

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, SprytsBeng napisał:

🍆

Na nie teraz każdy może mieć gang a wcześniej kto miał kontakt z adm miał większe szanse na dostanie się 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Stuba napisał:

A-aha. Ale wiesz, że większość społeczności nie jest szczęśliwa, jak nowe gangi Ci piszą "r00cham Ci amtke psie je***y", przy tym mając 12 lat. Brzys postąpił dobrze z zmianą, ale nie jest taka, jak każdy ją sobie wyobrażał. Jest za duża zwierzyna, brak regulaminu to powoduje. Musimy iść do przodu i dlatego ludzie piszą propozycje? Cofamy się DO PRL @-Tony- o tym wie. 
Nie każdy ma sprawny komputer do nagrywania. A aparatem/telefonem to będą wyśmiani.
Ale budowa cepa nie jest prosta.
Mi przykro, że nie rozumiesz pewnych rzeczy.
Prawdę xDD

Co do samej propozycji na tak.

Czyli społeczność Dm'a według twoich zeznań się nie zmieniła dalej bezmózgi latające i się wyzywają ce grające na jakichś zlomach z xp czy tam Vista i nie mają kompa żeby nawet powtórkę zapisać, to już samo o sobie tłumaczy. Kto normalny z 10fps gra w gta a dopiero jeździ po dm, z tego co też widzę ciągle ktoś dostaje Blokade DM a że ktoś ma sojusz to chyba normalne w każdej społeczności że ktoś z kimś a w szegolnosci grze gdzie musisz być komunikatywny. Z tym aparatem/telefonem do********ś. No chłop wyjmie Phillipsa z półki żeby nagrać co się dzieje w gierce bo telefonem nie zrobi. Ne jak u ciebie ale telefon ma aparat (ten bez kabla). Jedyne co można zarzucić Dotychczasowym gangom to granie typowo pod staty, kiedyś jak byłeś na dm to niektórzy zwracali uwagę czy cywil, cejot, ma broń czy nie teraz jako iż masz więcej osób które nigdy nie miały do czynienia z DM to wiadomo że jest dzicz. Chyba moja pozycja jest znana, zmiana na plus a wam nie pasuje że komputer nie wyrabia i więcej osób, polecam pograć single'a jak jesteście asocjalni. 

A i weź się nie obrażaj ale serio może brał ci rodzicielkę w piwni 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Alfonzo napisał:

Czyli społeczność Dm'a według twoich zeznań się nie zmieniła dalej bezmózgi latające i się wyzywają ce grające na jakichś zlomach z xp czy tam Vista i nie mają kompa żeby nawet powtórkę zapisać, to już samo o sobie tłumaczy. Kto normalny z 10fps gra w gta a dopiero jeździ po dm, z tego co też widzę ciągle ktoś dostaje Blokade DM a że ktoś ma sojusz to chyba normalne w każdej społeczności że ktoś z kimś a w szegolnosci grze gdzie musisz być komunikatywny. Z tym aparatem/telefonem do********ś. No chłop wyjmie Phillipsa z półki żeby nagrać co się dzieje w gierce bo telefonem nie zrobi. Ne jak u ciebie ale telefon ma aparat (ten bez kabla). Jedyne co można zarzucić Dotychczasowym gangom to granie typowo pod staty, kiedyś jak byłeś na dm to niektórzy zwracali uwagę czy cywil, cejot, ma broń czy nie teraz jako iż masz więcej osób które nigdy nie miały do czynienia z DM to wiadomo że jest dzicz.

Cytat

Chyba moja pozycja jest znana, zmiana na plus a wam nie pasuje że komputer nie wyrabia i więcej osób, polecam pograć single'a jak jesteście asocjalni. 

A i weź się nie obrażaj ale serio może brał ci rodzicielkę w piwni 

Ale się zesrałeś.

Porównując co było półtora roku temu, a teraz to jest wielki przeskok w społeczności. Przed zmianą, jak nie było 4 gangów były osoby, które Cie wyzywały notorycznie i odpierdalały. Cześć z nich trafiało na czarną listę (osoby pojawiające sie na czarnej liście miały zakaz uczestnictwa w gangu). Te osoby aktualnie mogą sobie wrócić i dalej to robić. Jak oni dostaną muta/prawko to mają wyjebane, bo mają kumpla, który ich będzie woził. Zanim zostały 4 gangi na CU3 było o wiele więcej gangów toksycznych, które za to zapłaciły, lecz teraz owi gracze mogą znów wrócić, założyć sobie gang i śmigać i wyzywać. Opowiedziałem Ci o starych graczach, którzy przeważnie mają wpływ na nowych graczy. Dołącza sobie Maciek2007 do gangu. Widzi, że każdy siebie na DM wyzywa, taranuje. Maciek pomyśli sobie "skoro tak tutaj wygląda, to ja tak samo będę robił". W ten sposób stworzyła się kolejna toksyczna osoba.

Kto normalny z 10fps gra? Gdzie pisałem, że mają po 10 FPS? Większość osób nie ma nowszych komputerów, aby mogli sobie wszystko nagrywać, albo robić clipy z nividi. Przeciętny gracz ma z 30 FPS na DM'ie. Sojusze aktualne są przesadzone w ch*j, max 2/3 gangi i tyle. 

Cytat

Z tym aparatem/telefonem do********ś. No chłop wyjmie Phillipsa z półki żeby nagrać co się dzieje w gierce bo telefonem nie zrobi. Ne jak u ciebie ale telefon ma aparat (ten bez kabla).

Przyjebany jesteś chłopie XDD Podałem Ci dwie możliwe opcje, aby czymś nagrać. No nie wiem Dawido556 nagrał telefonem, jak go zabili bw po bw i do teraz się z tego śmieją :)) Osoby, które robią zdjęcie/film telefonem, zawszę będą wyśmiewane.

Cytat

Jedyne co można zarzucić Dotychczasowym gangom to granie typowo pod staty, kiedyś jak byłeś na dm to niektórzy zwracali uwagę czy cywil, cejot, ma broń czy nie teraz jako iż masz więcej osób które nigdy nie miały do czynienia z DM to wiadomo że jest dzicz.

A co mają innego robić niż grać pod staty, skoro na fraga dostaje się $$? I to jest jedyny sposób na zarobek na strefach?? Kiedyś to na************ś i tak każdego, widać, że "stały gracz dm".

Cytat

Chyba moja pozycja jest znana, zmiana na plus a wam nie pasuje że komputer nie wyrabia i więcej osób, polecam pograć single'a jak jesteście asocjalni. 

Komputer nie wyrabia? Ty wgl grasz na strefie DM? Nie ważne, jakiego masz kompa i tak będziesz tam miał spadki FPS. A co ma do tego, kto jest asocjalny? Jest za dużo osób na DM i dzieje się młyn. Dlaczego, jak był discord org. przestępczych na CU3 to każdy chciał, jak najmniej gangów?

Polecam Ci za*****ć baranka w sciane, bo widać, jak się znasz na DM.

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem że gram na DM? Podałem Ci perspektywę z osoby przejeżdżającej. Właśnie pokazałeś jaki jest sposób myślenia na DM. Co do mojego kompa to mam wystarczająco dobrego żeby odpalić sobie filmik w tle, muzykę, przeglądarke, grę czy to san andreas czy gta 5. Pisałem o osobach na dm którzy według tego co napisałeś "nie każdy ma komputer sprawny do nagrywania" to w czym tu widzisz problem, rozumując że mają nie sprawny komputer to taki który nie działa ale co ja mam ci tłumaczyć jak jesteś stałym graczem dm xD. A socjalny było pod kontekstem tego że sojusz jest czymś złym kiedy w historii miałeś wiele sytuacji gdzie inne państwa jednoczyły się przed innymi i nie były to tylko 2 np. Masz teraz organizacje Nato bodajże. No było sporo osób wyzywających na dm dlatego dm upadł bo każdy był ********* dlatego to się nie zmieni. Jak masz windows 10 aktualnego to uwierz jest program automatycznie pobierany z Windowsem który robi powtórki a te osoby które nie potrafią sobie czegoś takiego ogarnąć to już inna sprawa bo każdy ma inne kierunki w życiu a w moim to oczywista dlatego wolę na ten temat się nie wypowiadać. Brzys uratował wam dm a jeszcze tymi propozycjami pokazujecie że ciężko przyswoić coś nowego i sprowobac być cierpliwym, poczekajcie miesiąc i zobaczcie jak sytuacja się rozwinie a nie niepotrzebnie będziecie pisać o powrót do czegoś czego już nie ma z systemu nowego na który ktoś poświęcił swój czas żeby rozwinąć strefę dm i wprowadzić ją na inny poziom, taki właśnie dla każdego a nie tylko wielkich szefów 

No ale co rozpisałem się a mało kto zrozumie. 

No jakoś mnie tamten dm nie zachęcał do rozgrywki jakbyś chciał wiedzieć, po aktualizacji kiedy przejeżdżałem z ziomkiem żeby zobaczyć co się dzieje siedząc w aucie było widać że strefa ożyła każdy strzelał pitowal nawet jakimiś phoenixami i lepiej do wygląda niż 5 typa na krzyż afczacych. Mimo wszystko wyraziłem opinie napisałem odp żeby wyjaśnić ale zmiana ze strony administracji była na dobre bo ipe jak to napisałeś na discordzie gangów miało być gangów 4? I to oni pisali żeby nie było więcej ciekaw jestem czy są większościa tych osób co teraz siedzą na dm bo raczej w to wątpię 

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Alfonzo napisał:

Podałem Ci perspektywę z osoby przejeżdżającej.

I na tym w sumie powinieneś zakończyć swój wywód. 

7 minut temu, Alfonzo napisał:

ale co ja mam ci tłumaczyć jak jesteś stałym graczem dm

W punkcik, niepotrzebnie czas straciłeś, pierwszym zdaniem udowodniłeś że twój wywód na temat propozycji nie ma u Ciebie podstaw oraz przykładów. 

9 minut temu, Alfonzo napisał:

historii miałeś wiele sytuacji gdzie inne państwa jednoczyły się przed innymi i nie były to tylko 2 np.

bla bla na temat historii i życia prawdziwego.

9 minut temu, Alfonzo napisał:

Jak masz windows 10 aktualnego to uwierz jest program automatycznie pobierany z Windowsem który robi powtórki

I dziwnym trafem jest w ch*j poradników na YT, na zwiększenie FPSów w grach gdzie jako pierwsze poleca się wyłączenie tego czegoś. (Shadowplay nadal króluje)

11 minut temu, Alfonzo napisał:

Brzys uratował wam dm

No bez przesady, jak to się mówi? Nie ilość a jakość? Lepiej wj****ć wszystkich graczy, niech mają gang, po co trzymać poziom serwera, nie? 

12 minut temu, Alfonzo napisał:

oczywista dlatego wolę na ten temat się nie wypowiadać.

Może przestań się wypowiadać, jedyny kierunek jaki widzę to w stronę słownika języka polskiego.

13 minut temu, Alfonzo napisał:

być cierpliwym, poczekajcie miesiąc i zobaczcie jak sytuacja się rozwinie

Zgaduje że nerfy nerfy, poczekajmy aż zrobi się z ponad setka organizacji przestępczych.

14 minut temu, Alfonzo napisał:

wprowadzić ją na inny poziom

Jedni wolą poziom zwiększać, inni wolą poziom degradować 🙂

14 minut temu, Alfonzo napisał:

No ale co rozpisałem się a mało kto zrozumie

W sumie, patrząc na to co napisałeś oraz w jaki sposób, nic dziwnego.

17 minut temu, Alfonzo napisał:

gangów miało być gangów 4? 

W tym momencie kogo winisz? Gangi czy osoby które zajmują się rekrutacją do gangów? 

18 minut temu, Alfonzo napisał:

I to oni pisali żeby nie było więcej ciekaw jestem czy są większościa tych osób co teraz siedzą na dm bo raczej w to wątpię 

Napisz to jeszcze raz, zrozumiale to odpiszę na to. 

• Kocham To 3
Odnośnik do odpowiedzi

Powinnien zostać dodany limit sojuszy, bo aktualnie to potrafią w 4 gangi się sojuszować na 2 osoby z jednego gangu

Oraz dodatkowo powinien zostać dodany limit organizacji przestępczych, bo za chwile się 100 org zrobi, będzie totalna zwierzyna i brak stref

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Andy_Waller napisał:

Może przestań się wypowiadać, jedyny kierunek jaki widzę to w stronę słownika języka polskiego.

To polecam znaleźć może gdzieś masz 

9 minut temu, Andy_Waller napisał:

W tym momencie kogo winisz? Gangi czy osoby które zajmują się rekrutacją do gangów? 

Jak wycinasz tak w połowie zdania to się nie dziwię że nic nie rozumiesz ucinając discord gangów i podając go jako błąd pisząc 2 razy gang no brawo. Napisałem że twój kolega wyżej podał ilość gangów decydującą o stanie DM a nie osoby administracyjne czy te rekrutujące a chodziło głównie że te org wyglądały typu 5 ziomków. 

15 minut temu, Andy_Waller napisał:

Napisz to jeszcze raz, zrozumiale to odpiszę na to. 

Nie wiem jak się pisze książeczki z obrazkami sory. 

16 minut temu, Andy_Waller napisał:

bla na temat historii i życia prawdziwego.

Podałem przykład z życia mając nadzieję że chociaż ktoś to zrozumie że żeby się szybko wybić musisz być prowadzony za rękę w większości przypadków, wiem was życie nie interesuje. 

19 minut temu, Andy_Waller napisał:

na tym w sumie powinieneś zakończyć swój wywód. 

Wywód trzeba uzasadnić, po co miałem podawać konkrety jak odpowiadałem na to co chłop wyżej napisał 

Czego się spodziewać jak pisałem np że wolę nie wypowiadać się na temat programu do nagrywania a ty to wytniesz i wstawisz, no ja nie wiem czy potrafiłeś przeczytać choć połowę tego co napisałem czy zbyt skomplikowane wyrazy, a nie sory napisał że woli się nie wypowiadać dodał że na ten temat ja to wytnę i wstawię do wypowiedzi będzie że nie chce mu się pisać o tym a to robi pokazuje ulitowanie, hmm. Średnio ale wpadłem na pomysł jak przedstawić Ci ostatni punkt żebyś zrozumiał 2020DM<2021DM

Wolałem już pisać ze stuba bo chłop z sensem pisał i widać było że wie o czym i miał szansę wytłumaczyć, oraz wybronić rację o tym że taki dm stary był bardziej korzystny dla każdego lub większości 

28 minut temu, Andy_Waller napisał:

I dziwnym trafem jest w ch*j poradników na YT, na zwiększenie FPSów w grach gdzie jako pierwsze poleca się wyłączenie tego czegoś. (Shadowplay nadal króluje)

integre i Shadowplay'a? Wzrost z 38-39fps to mała różnica 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter

Tak sobie czytam Wasze wszystkie wypociny i dochodzę do wniosku, które tak samo niezadowolą wszystkich, czyli usuwamy całkowicie strefę DM, gangi i wszystko co z tym związane.

Wtedy dla każdego zostanie tylko 3 rzeczy:
- SAPD, które przez brak gangów raczej broni już nie potrzebuje przecież mają paralizator, który skutecznie eliminuje prawie wszystkich po trafieniu.
- SARA, która bez zmian będzie robiła to samo co zwykle
- cywilka, w której jedynym co masz do roboty to klepanie importów co 6h i czekanie na dobre ceny nie wliczając wszelkiem maści biznesów

Ciągle tylko słychać płacz, że hurr durrr brak fr, hurr durr brak m4 i combatów, ale skoro nie podoba się Wam zmiana to kto Was zmusza do wchodzenia na DM? Możecie grzecznie siedzieć na cywilce i klepać swoje imporciki, żeby codziennie mieć limit. Ciekawostką jest to, że każda zmiana na DM jest zhejtowana i co by się nie zmieniło zaraz jest wielki płacz i wylew propozycji takich jak ta. Były ankiety na usunięcie combatów, ankieta przeszła i co? Combaty usunięte, wszyscy grają M4 i płacz, bo "k*rwa usunęliście combaty i macie je przywrócić bo nie gram!", ale przecież to była Wasza decyzja przecież, nie? Ciągle ten sam problem i ten sam problem, najlepiej jakby dodać combaty za 1$ od sztuki i każdy combat zabija na 2 strzały, żeby to wyglądało jak - uderz głową w klawiaturę i zabijasz wszystko, ale zaraz też pewnie podniósłby się płacz, że przecież to jest za op i trzeba to znerfić.

Strefa DM przed wyjściem aktualizacji była praktycznie martwa, 3 gangi na krzyż, większość już nawet nie grała. Teraz chociaż coś się tam dzieje i jest jakiś sens, aby tam być, bo jest co ugrać. Dużo zmian poszło na plus, gdyż pewnie sporo osób nie chciało porzucać swoich organizacji z dużymi poziomami na rzecz gangu, bo szkoda czasu i pracy jaką włożyliśmy w jej rozwój. Przykładem jest znany wszystkim LenoPaleno, który po wejściu CU4 przeszedł na ciemną stronę mocy (choć jest graczem 0,1 kd) to ma teraz pewnie jakąś przyjemność z gry i mu się to podoba w takim czy innym kierunku.

Co do całej propozycji to jak powiedziałem wszystko się rozchodzi głównie o 3 rzeczy: sojusze, brak fr i combaty, a w większości mówią to osoby, które żyją niewiadomą mi nostalgią do czegoś co było i minęło nie potrafiąc dostosować się do obecnej sytuacji, a skoro nie potraficie to może lepiej sobie odpuścić DM zamiast wylewać propozycje, które są swego rodzaju lamentem za minionymi czasami? 

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, psychoo102 napisał:

brak fr i combaty

To psycho są najlepsze rzeczy jakie wprowadzono, czyli ich brak.

10 minut temu, Alfonzo napisał:

To polecam znaleźć może gdzieś masz 

Idź przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś, i porównaj. 

11 minut temu, Alfonzo napisał:

Jak wycinasz tak w połowie zdania to się nie dziwię że nic nie rozumiesz ucinając discord gangów i podając go jako błąd pisząc 2 razy gang no brawo. Napisałem że twój kolega wyżej podał ilość gangów decydującą o stanie DM a nie osoby administracyjne czy te rekrutujące a chodziło głównie że te org wyglądały typu 5 ziomków. 

Tutaj muszę zwrócić honor, faktycznie tak było że gracze w organizacji przestępczych, a raczej liderzy, zadecydowali o ilości gangów. 

Nie wiem jak się pisze książeczki z obrazkami sory. 

Śmiało, rozrysuj na karteczce specjalnie dla mnie, to co tam chciałeś przekazać. 

Podałem przykład z życia mając nadzieję że chociaż ktoś to zrozumie że żeby się szybko wybić musisz być prowadzony za rękę w większości przypadków, wiem was życie nie interesuje. 

To że czasami przykłady z życia, nijak mają się do serwera, nie znaczy że życie mnie nie interesuje. Za daleko odbiegasz kolego.

16 minut temu, Alfonzo napisał:

wolę nie wypowiadać się na temat programu do nagrywania

Nadal siedzimy w dziale propozycji, akurat o DM.

16 minut temu, Alfonzo napisał:

2020DM<2021DM

Najlepszy DM był w 2k19, początek CU2. I nie ma porównania do tego co było w 2k20, 2k21. 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Andy_Waller napisał:

Najlepszy DM był w 2k19, początek CU2. I nie ma porównania do tego co było w 2k20, 2k21. 

Napisałem to co miałem wyjaśnić bo nie chciało mi się rysować 

2 minuty temu, Andy_Waller napisał:

To że czasami przykłady z życia, nijak mają się do serwera, nie znaczy że życie mnie nie interesuje. Za daleko odbiegasz kolego.

Są przykłady w grach ale bardziej znam się na życiu dlatego podałem taki przykład 

3 minuty temu, Andy_Waller napisał:

Idź przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś, i porównaj. 

Ciężko pisać wypowiedź mająca tyle wyrazów nie popełniając ani jednego błędu w kolejności zaimka nie sprawdzając poprawności po napisaniu, nie wszystko mi się chce 

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Alfonzo napisał:

Napisałem to co miałem wyjaśnić bo nie chciało mi się rysować 

Są przykłady w grach ale bardziej znam się na życiu dlatego podałem taki przykład 

Ciężko pisać wypowiedź mająca tyle wyrazów nie popełniając ani jednego błędu w kolejności zaimka nie sprawdzając poprawności po napisaniu, nie wszystko mi się chce 

Peace yo, miłego wieczorku życzę. I byle do piątku jak to mówią.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, psychoo102 napisał:

Tak sobie czytam Wasze wszystkie wypociny i dochodzę do wniosku, które tak samo niezadowolą wszystkich, czyli usuwamy całkowicie strefę DM, gangi i wszystko co z tym związane.

Wtedy dla każdego zostanie tylko 3 rzeczy:
- SAPD, które przez brak gangów raczej broni już nie potrzebuje przecież mają paralizator, który skutecznie eliminuje prawie wszystkich po trafieniu.
- SARA, która bez zmian będzie robiła to samo co zwykle
- cywilka, w której jedynym co masz do roboty to klepanie importów co 6h i czekanie na dobre ceny nie wliczając wszelkiem maści biznesów

Ciągle tylko słychać płacz, że hurr durrr brak fr, hurr durr brak m4 i combatów, ale skoro nie podoba się Wam zmiana to kto Was zmusza do wchodzenia na DM? Możecie grzecznie siedzieć na cywilce i klepać swoje imporciki, żeby codziennie mieć limit. Ciekawostką jest to, że każda zmiana na DM jest zhejtowana i co by się nie zmieniło zaraz jest wielki płacz i wylew propozycji takich jak ta. Były ankiety na usunięcie combatów, ankieta przeszła i co? Combaty usunięte, wszyscy grają M4 i płacz, bo "k*rwa usunęliście combaty i macie je przywrócić bo nie gram!", ale przecież to była Wasza decyzja przecież, nie? Ciągle ten sam problem i ten sam problem, najlepiej jakby dodać combaty za 1$ od sztuki i każdy combat zabija na 2 strzały, żeby to wyglądało jak - uderz głową w klawiaturę i zabijasz wszystko, ale zaraz też pewnie podniósłby się płacz, że przecież to jest za op i trzeba to znerfić.

Strefa DM przed wyjściem aktualizacji była praktycznie martwa, 3 gangi na krzyż, większość już nawet nie grała. Teraz chociaż coś się tam dzieje i jest jakiś sens, aby tam być, bo jest co ugrać. Dużo zmian poszło na plus, gdyż pewnie sporo osób nie chciało porzucać swoich organizacji z dużymi poziomami na rzecz gangu, bo szkoda czasu i pracy jaką włożyliśmy w jej rozwój. Przykładem jest znany wszystkim LenoPaleno, który po wejściu CU4 przeszedł na ciemną stronę mocy (choć jest graczem 0,1 kd) to ma teraz pewnie jakąś przyjemność z gry i mu się to podoba w takim czy innym kierunku.

Brzyś nie raz pisał, że już nic nie będzie robił dla gangów, a dalej coś robi. Kto każe wy*********ć gangi od razu? 

Brak m4 i combatow. Jest wielki płacz, bo jakbyś nie wiedział to ten kto ma więcej FPS wygrywa na M4 oraz AK-47. A na combacie musisz mieć lekkiego skilla. Zmiana na DM jest hejtowana, bo każdy by chciał starego DM, lecz jest to niewykonalne, więc każda będzie hejtowana, chyba, że jest ona w stylu "starego DM". Ja nawet nie wiedziałem o ankiecie na combaty, lecz wiem, że ten kto głosował na nie to trochę głupi człowiek. Combaty powinny być w ammu-nation za odpowiednią kwotę, nie oszukujmy się, ale z aktualnych broni nie da się strzelać. Ewentualnie @brzysdodaj, że co tydzień się zmieniają bronie w ammu-nation i będzie po płaczu. Nawet dodaj im rakietnice za 100k.

Strefa DM przed wejściem aktualizacji była martwa, bo strefa potrzebowała nowych graczy, a nikt nie chciał przechodzić z cywili do gangu. Po aktualizacji każdy chce przetestować "narkobiznes". Zapewne za miesiąc znów będą nudy, bo z tego co wiem to org polega na sadzeniu narokoli. Wracając do starej strefy DM. Był DOPR (Discord org. przestępczych) i tam cały czas były propozycje dawane. Najczęstszą (zanim były 4 gangi) był zmniejszony limit gangów do 4, bo nie było się z kim strzelać i to było dobrym posunięciem, lecz w organizacjach byli stali gracze. Gracze z starego DM chcieli 4 gangi i aby były aktywne te gangi, a nie ktoś tworzy 2115 GANG i są tam 3/4 osoby, które coś grają. Bo na ich miejsce kiedyś mógł byc lepszy gang. Niestety strefa DM nie przyciągała nowych graczy, bo nowi gracze woleli jebać importy i mieć dziennie 55k. DM wykończył tak naprawdę import. Ile osób z gangów potem odchodziło do PD/SARA, bo były nudy.

Przechodząc dalej. Dużo organizacji przeszło na "ciemniejszą stronę" bo się łatwo później zbija ten respekt, aby znów jebać importy. Również to działa na odwrót, lecz z tego co się domyślam, dalej jest łatwiej importy walić niż sadzić naroke i się bić na strefie DM, aby móc zrobić jakikolwiek napad. Nie powinniśmy tutaj porównywać LenoPaleno, ponieważ on zawsze będzie czerpał przyjemność. Większości graczy, jak będą co chwilę leżeć na bw to im się znudzi rozgrywka i odejdą.

Cytat

Co do całej propozycji to jak powiedziałem wszystko się rozchodzi głównie o 3 rzeczy: sojusze, brak fr i combaty, a w większości mówią to osoby, które żyją niewiadomą mi nostalgią do czegoś co było i minęło nie potrafiąc dostosować się do obecnej sytuacji, a skoro nie potraficie to może lepiej sobie odpuścić DM zamiast wylewać propozycje, które są swego rodzaju lamentem za minionymi czasami? 

Wydaję mi się, że tutaj się rozchodzi o całą rozgrywkę na DM (https://youtu.be/TlCoNnCK86Q tutaj nagranie, jak cywil sobie jezdzi, zapewne nie jest to jedyny clip z takiej akcji). Rozgrywka na pewno była by ciekawsza z FR i combatami. Urozmaiceniem na pewno by były zmieniane bronie w ammu-nation, tak jak wspomniałem wyżej. Na pewno sojusze ograniczyć, ale nikomu by się nie chciało z tym pi*******ć. Dla mnie to powinno być teraz przynajmniej 2/3 opiekunów DM'a, którzy by się czymś innym zajmowali. Aktualnie to wygląda tak: Osoba z X gangu piszę do osoby z Q gangu. "Słuchaj Q gang, pomożesz nam? Bo nas Policja goni", a oni przyjeżdżają bo się chcą postrzelać z Policją, nie ma to sensu. Albo, jak 3 gangi skupiają się na jednym gangu, gdzie są dwie osoby, co to jest za fan z gierki? Dodam, że aktualnie lepsi gracze grają pod statystyki, bo mają KD, które widzą cały czas i nie chcą sobie zj****ć na start, a po drugie chcą, jak najszybciej rangę 🙂

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy