Skocz do zawarto艣ci
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [S] alano* - Matusek69, Limitowany1999

Rekomendowane odpowiedzi

Tw贸j nick: alano*
Nick oskar偶onego: Matusek69 glownie, ale tez Limitowany1999
Data zaj艣cia: przed chwilka 馃檪
Pow贸d skargi: Niewlasciwy powod aresztowania, przez co musze siedziec o 25min dluzej.
Opis zdarzenia: Uciekalem z @perlaHOMIEtorero, wodowalismy i po tym zostalem aresztowany. Aresztowal mnie Matusek po czym przekazal mnie w rece @Limitowany1999. Ten zawiozl mnie na HQ i wklepal mi J02 (sluszne) oraz J03 - Pomoc w ucieczce. Po zapytaniu Limitowanego w聽jaki sposob pomagalem w ucieczce, ten przekierowal mnie do Matuska, bo to on podal mu powody. Spytalem sie Matuska w ktorym momencie pomagalem w ucieczce na te wiadomosc niestety nie otrzymalem odpowiedzi 馃槥.聽 Powod J03 nie jest sluszny i prosze zeby zostaly wyciagniete jakies wnioski z tej skargi i prosze o upomnienie Matuska. Perla siedzial od poczatku do konca u mnie na g wiec nie pomagalem mu zaden sposob w ucieczce, nawet go nie aresztowali bo nie mieli za co.
Dowody:聽聽https://imgur.com/a/cX0Ig9Q

Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Powody kt贸re zosta艂y wyci膮gni臋te po po艣cigu zosta艂y mi przekazane ja mia艂em tylko czeka膰 z tob膮 na jednostk臋 kt贸ra ci臋 przetransportuje, m贸wi膮c 偶e ci nie odpisa艂em mo偶liwe 偶e trwa艂 inny po艣cig w kt贸rym uczestniczy艂em i nie widzia艂em twojej wiadomo艣ci, wystarczy napisa膰 na pw kolejny raz nie ka偶dy jest w stanie zrobi膰 15rzeczy w jednym czasie. Dodatkowo dodam 偶e ja cie nie aresztowa艂em tylko mia艂em na przetrzymanie poniewa偶 @perlaHOMIE聽nadal聽 ucieka艂 i by艂a potrzebna jednostka kt贸ra go zatrzyma wiec ja ci臋聽tylko mia艂em na przetrzymanie, powody kt贸re poda艂em do SO zosta艂y mi przekazane... G艂贸wnie ja winny nie powiedzia艂 bym poniewa偶 ja ci臋 odebra艂em od innych funkcjonariuszy a po艣cig rozpocz臋艂a jeszcze inna jednostka. Winy nie mo偶na sk艂ada膰 na mnie je艣li mia艂em tylko cie przekaza膰 jednostce odpowiedzialnej za transport zatrzymanych. Ko艅cz膮c wypowied藕 ani ja ani @Limitowany1999聽nie mam tutaj w 100% winny.

Odno艣nik do odpowiedzi
Godzin臋 temu, Limitowany1999 napisa艂:

Tak jak Matus u g贸ry, ja tylko przyjecha艂em i zawioz艂em Ciebie razem z powodami, dlatego najlepiej niech si臋 wypowie osoba kt贸ra bra艂a udzia艂 w po艣cigu i poda艂a powody聽

Ja dostalem informacje od ciebie, ze to @Matusek69podal ci te powody, stad oskarzylem go. W takim razie przepraszam go za to i czekam na wypowidz osoby ktora podala powod J03.

• Lubi臋 To 1
Odno艣nik do odpowiedzi
Go艣膰
Ten temat zosta艂 zamkni臋ty. Brak mo偶liwo艣ci dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przegl膮daj膮cy   0 u偶ytkownik贸w

Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.

• Dodaj now膮 pozycj臋...

Powiadomienie o plikach cookie

Przegl膮daj膮c to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatno艣ci

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy