Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

[Problem] Konta - Anilo

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Avillen,

Pytanie

Już dawno nie grałem na Paradise ale ostatnio wróciłem i utworzyłem konto Anilo w związku z tym że zapomniałem nicku oraz hasła do poprzedniego konta gdyż owego nicku używałem tylko na Paradise a następnie zgubiłem hasło również do konta Anilo, a więc utworzyłem kolejne konto o nazwie Aniloo (Przez dwa ,,o"). Moim głównym kontem jest Aniloo i proszę o usunięcie pozostałych kont powiązanych z serialem: D12DFFCDB30D44FC8371D2C4CE1A44E4

Edytowane przez Aniloo
Odnośnik do odpowiedzi

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
  • Global Moderator
W dniu 30.03.2021 o 13:36, Aniloo napisał:

Już dawno nie grałem na Paradise ale ostatnio wróciłem i utworzyłem konto Anilo w związku z tym że zapomniałem nicku oraz hasła do poprzedniego konta gdyż owego nicku używałem tylko na Paradise a następnie zgubiłem hasło również do konta Anilo, a więc utworzyłem kolejne konto o nazwie Aniloo (Przez dwa ,,o"). Moim głównym kontem jest Aniloo i proszę o usunięcie pozostałych kont powiązanych z serialem: D12DFFCDB30D44FC8371D2C4CE1A44E4

Twoje pozostałe konta:
https://ucp.paradise-rpg.pl/profile/54887
https://ucp.paradise-rpg.pl/profile/44208

Z tego co widzę to na konto 'Anilo' zalogował się inny gracz z serialu 64BD7749EECCC9B1FC3F835F6EAC0643. Czy należy on do Ciebie?

I ja nie usuwałbym na Twoim miejscu konta Aniloo tylko pozostał przy koncie FreSco. Nie ma innej możliwości gdyż nie usuwamy kar po czystkach.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Cytat

Z tego co widzę to na konto 'Anilo' zalogował się inny gracz z serialu 64BD7749EECCC9B1FC3F835F6EAC0643. Czy należy on do Ciebie?

Nie, to nie ja się logowałem.

Cytat

I ja nie usuwałbym na Twoim miejscu konta Aniloo tylko pozostał przy koncie FreSco. Nie ma innej możliwości gdyż nie usuwamy kar po czystkach.

No dobra, w takim razie chciałbym zostać przy koncie FreSco a resztę chciałbym usunąć żeby nie było że mam mulciaka czy coś

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
  • Global Moderator
  • Rozwiązanie
Temat został przeniesiony do archiwum
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać przeniesiony do archiwum reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy