Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [SERWER] Skarga na xkamykx

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Gucio;x
Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): @xkamykx

Data wydarzenia: przed chwila
Opis zdarzenia: No byłem sb na lądowej i nagle podjechał SAPD i coś zaczął gadać ze to ja uciekałem, dobrze wiem o co chodziło, ale miałem jaila od razu po tym. Napisałem mu to a ten zaczął mnie gonić i pruć z tazera na kilometr. 
Dowody i coś od siebie: Dziękuję i mam nadzieję, ze dostanie on karę w owej frakcji. https://streamable.com/fskkvz

• Lubię To 1
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

Odrazu się wypowiem zaczałem cie gonic po tym jak napisałeś ,, [27] Gucio;x: wy********j ,, chciałem ci wystawic mandat za samą prowokacje ale za wyzwisko ,, [27] Gucio;x: kretynie ,, poszedłeś za prowokacje do jaila to tutaj dowod na obraze z jego strony https://imgur.com/a/HEJBpDF , to wszystko z mojej strony.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale zacznijmy od tego ze napisałem wy********j bo wiedziałem ze chcesz mnie zawinąć, a po 2 na clipie widać, ze po strzelaniu mnie tazerem dopiero napisałem kretynie bo napierdalałes bez powodu z tazera. Moim zdaniem napisanie słowa wy********j nie jest argumentem na to ze mnie goniłeś i strzeles z tazera. 

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Sergeant I GreQ

Byłem przy całej sprawie obywatelu. Podczas złapania ciebie Officer powiedziałeś do niego kretynie, piszesz tą skarge ponieważ chciałes iść na import. Sam wiesz ze źle zrobiłeś, dlatego napisałeś na skarge. Myślę że Twoje przepuszczenia są oparte na twoich emocjach. Gdybyś szanował policję to byśmy się tu nie spotkali. Myślę że ci odpowiedziałem na wszystko obywatelu. 

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Po  złapaniu mnie i pakowaniu do auta w kajdanach nazwałem go kretynem. Tak na marginesie, na tym serwerze nie da się szanować policji, bo serwer jest zrobiony pod was a wy nie potraficie przegrywać. 

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy