Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] Mafatih - wisienka i Rogalekk

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Mafatih
Nick oskarżonego: Wisienka i Rogalekk
Data zajścia: 28.03
Powód skargi: strzelanie na Anty DM bez powodu
Opis zdarzenia: Wszystko widać na nagraniu jak sweeper podjeżdza i mnie taranuje. Gracz wisienka wyciąga M4 i celuje no to odjechałem się naprawić no i znowu sweeper we mnie wjeżdża później cofłem i uderzyłem 2 razy w tego sweepera a gracz wisienka z kolegą Rogalekk zaczynają do mnie strzelać więc odjechałem napisałem raport przyszedł supporter i któryś z policjantów mnie z daleka zabił tak o bez powodu no to zrobiłem logout, ponieważ było to za nic i dostałem bana. A i nie wspominam nawet, że kierowca sweepera [PerlaHomie] to policjant tylko nie na służbie.
Dowodyhttps://streamable.com/hnbq4r

Odnośnik do odpowiedzi

powiedziałem ladnie ze tam sie nie parkuje a jako że @perlaHOMIEto kolega to chciałem aby on tam stanął do zrobienia zdjecia, po czym ty nagle zacząłeś taranować owego perełkę i utrudniałeś prace, prosiłem cię trzy razy abys ładnie zaparkował dalej, strzały były oddane ze względu na niebezpieczeństwo w jakim stanął @wisienka poprzez twoje głupie zachowanie (czyt. taranowanie sweeperka). Później zvdomowałes funkcjonariusza, na sam koniec chcieliśmy cię złapać ale wolałeś lognąć także nie wiem czego ty oczekujesz 🙂

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

co do  bana to słuszny i nejmi to zrobił na naszą proźbę, a co do rozstrzelania cię jak kaczkę no to stwarzałeś zagrożenie dla nas taranując sweepera który poleciał w nas

24 minuty temu, Mafatih napisał:

tak o bez powodu

wyżej napisałem za co

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Co ty wogóle gadasz jak ja przyjechalem to pierwsze co to był taran sweeperem za co za to, że stanąłem sobie na parkingu? Poza tym tam było miejsce do parkowania, ale nie lepiej sie dopruć za nic żeby tylko komuś popsuć rozgrywkę.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Mafatih napisał:

Co ty wogóle gadasz jak ja przyjechalem to pierwsze co to był taran sweeperem za co za to, że stanąłem sobie na parkingu? Poza tym tam było miejsce do parkowania, ale nie lepiej sie dopruć za nic żeby tylko komuś popsuć rozgrywkę.

parking to miejsce wydzielone gdzie można zaparkować samochód, tamto miejsce nie mozna nazwać parkingiem z powodu takiego iż nie ma tam dwóch pasów

Odnośnik do odpowiedzi

pozwole sie wypowiedzieć bo jestem troche w to zamieszany.

tytuł twojej skargi nosi

"strzelanie na antydm" 

wisienka jak i rogalek prosili ciebie żebyś sie odsunął. słyszałem wielokrotnie przestaw sie, odjedz, ale ty w zaparte MUSIAŁEŚ stać tam bo wiesz 

"hehe widze sapidi pokaze jaki jestem "JP" 

oddali w twoją stronę strzały ostrzegawcze. jak później vdm zrobiłeś na funkcjonariuszach to mieli prawo wbic tobie BW. i tak sje stało. 

Co do owego "taranowania" 

wybacz mi że w ciebie wjechalem chciałem ciebie przeprosić za to i oddać za szkody. już nawet chciałem F na klawiaturze wcisnąć. potem ty zacząłeś taranować mnie:) 

Odnośnik do odpowiedzi

Prowokowałeś funkcjonariuszy, dostałeś ostrzał. Na nagraniu widze i słyszę wielokrotnie polecenie odjechania, na co Ty masz wywalone. Dodatkowo parkujesz w miejscu, gdzie nie ma miejsca parkingowego bo jest tam słup billboardu.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy