Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] Xezraf - wisienka. | [P] Xezraf - wisienka.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Xezraf
Nick oskarżonego:  wisienka.
Data zajścia: 27.03.2021
Powód skargi:  Naduzywanie swojej wladzy itp.
Opis zdarzenia: siedzialem sobie na mechaniku, no i z jakims randomem smialismy sie ze przyslowiowo "opierd*le mu gale* przyszedl pan policjant (do budynku mechanika) i powiedzial ze chce pogadac, no to poszlismy poprosil zebym wsiadl do radiowozu, no to wsiadlem, wyskoczyl mi z mandatem to powiedzialem ze chce do sądu (bo no, mandat byl glupi) ale gdy dowiedzialem sie ze idzie sie do wiezienia wtedy to powiedzialem juz niech da, ale tenże policjant po prostu jakby chcial sie zemscic czy cos, no i finalnie wyladowalem w wiezieniu na 30 min,  z jego powodu, mam swiadkow tego zdarzenia w tym policjanta ktory mnie zamykal.
Dowody: mam swiadkow ktorzy slyszeli jak mowilem zeby dal mandat itp. Malopek, KoZaSnieZna i jeszcze jedna osoba niestety nie pamietam nicku bo rozmawialismy przed voicea to nie znajde w logach. takze prosze o zrobienie cos z tym funkcjonariuszem bo nawet nie stalem blisko niego w chwili zdarzenia. Samego nagrania nie mam a logami niestety nic nie potwierdze gdyz uzywalem voicea, ale no, jesli zapytacie funkcjonariusza KoZaSnieZna, to to chyba bedzie wystarczajacy dowod, skoro to jest policjant, oraz wszystkich osob obecnych na mechaniku ok godziny 20.25

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, xezraf napisał:

dobra, ale to nie zmienia faktu ze chyba nie powinienes tak wyzywac, cnie? zwlaszcza jako funkcjonariusz 

wisienka zamiast napisac na grupowym napisal na zwyklym, więc nie wiem czemu o tym wspominasz szczególnie ze dodalem ze nie do was i był to poprostu missclick

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji, że jestem wspomniany to dodam parę groszy od siebie. Na początku odmówiłeś mandatu, więc funkcjonariusz miał prawo nałożyć Ci karę więzienia, ale moim skromnym zdaniem 30 minut to za dużo jak za taką pierdołę. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, xezraf napisał:

to powiedzialem ze chce do sądu (bo no, mandat byl glupi) ale gdy dowiedzialem sie ze idzie sie do wiezienia wtedy to powiedzialem juz niech da, ale tenże policjant po prostu jakby chcial sie zemscic czy cos

Policjant postąpił zgodnie z przyjętą zasadą. Na serwerze nie funkcjonuje sąd, stąd też wyroki się odsiaduje, a skoro raz odmówiłeś mandatu, funkcjonariusz miał prawo Cię zamknąć.

2 godziny temu, xezraf napisał:

jesli zapytacie funkcjonariusza KoZaSnieZna, to to chyba bedzie wystarczajacy dowod, skoro to jest policjant

To, że jest policjantem nic nie zmienia. Słowo przeciwko słowu.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy