Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] MlecznyPL21 - BARCIU

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry z tej strony bandyta.
Jestem gangusem bo suszę a na serwerze nie ma KRD. A tak serio to kazaliśmy ci odjechać, a nie odjechałeś - dostałeś z tazera i poszedłeś siedzieć. W międzyczasie jeszcze pisałeś że faworka u nas i że wszystkie skargi są u nas odrzucane z automatu. 

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, BARCIU napisał:

Dobry z tej strony bandyta.
Jestem gangusem bo suszę a na serwerze nie ma KRD. A tak serio to kazaliśmy ci odjechać, a nie odjechałeś - dostałeś z tazera i poszedłeś siedzieć. W międzyczasie jeszcze pisałeś że faworka u nas i że wszystkie skargi są u nas odrzucane z automatu. 

nie zrozumiałeś więc postaram się wyjaśnić chodź wiem z doświadczenia że za wiele do was nie dociera. Stanie na chodniku, w miejscu publicznym nie jest uwzględnione w taryfikatorze, regulaminie ogólnym czy SAPD więc nie masz prawa zabraniać mi stać na chodniku. Druga sprawa jest taka że chyba stanie na chodniku nie utrudnia wam prowadzenia tych nielegalnych czynności. Po 3 dalej podtrzymuje to że skoro nie ma krd na forum udostępnionego, to nie wiem z jaka prędkością mogę się poruszać, gdzie mogę parkować itd. więc suszenie, czy mandaty za parkowanie są nielegalne. Po 4 jak mogłeś kazać mi odjechać skoro byłem pieszo xd?

3 minuty temu, _Matthew napisał:

Funkcjonariusz powołał się na niewykonywanie jego poleceń. Potwierdzają to dowody dołączone przez Ciebie, czy masz jeszcze jakiś argument stwierdzający winę funkcjonariusza?

Polecenia muszą być wydawane zgodnie z obowiązującym prawem na serwerze. Stanie na chodniku jest dozwolone więc w tej sytuacji policjant nie ma prawa wydawać mi durnych poleceń. To tyle w temacie.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, MlecznyPL21 napisał:

nie zrozumiałeś więc postaram się wyjaśnić chodź wiem z doświadczenia że za wiele do was nie dociera. Stanie na chodniku, w miejscu publicznym nie jest uwzględnione w taryfikatorze, regulaminie ogólnym czy SAPD więc nie masz prawa zabraniać mi stać na chodniku. Druga sprawa jest taka że chyba stanie na chodniku nie utrudnia wam prowadzenia tych nielegalnych czynności. Po 3 dalej podtrzymuje to że skoro nie ma krd na forum udostępnionego, to nie wiem z jaka prędkością mogę się poruszać, gdzie mogę parkować itd. więc suszenie, czy mandaty za parkowanie są nielegalne. Po 4 jak mogłeś kazać mi odjechać skoro byłem pieszo xd?

Po 1. Dopowiadałeś cały czas coś funkcjonariuszom, utrudniając im prace. Poprosiłem cię o odejście czego nie wykonałeś.
Po 2. To że nie ma KRD na forum nie znaczy że nie można suszyć czy tam jechać 300 po rainbow.
Po 3. Nie znasz znaków? że nie wiesz gdzie można parkować? Idąc twoim tokiem myślenia, nie możesz dostać zpj bo nie ma KRD.
Po 4. kazałem ci odejść - pomyliłem się we wcześniejszej odpowiedzi, bo było tam dużo ludzi.
Po 5. wciąż nie widzę kolejnych dowodów, bo jak na razie to sam się podkopałeś.
Po 6. nie sądzisz że to prowokacja na ssie?

ss.png

Edytowane przez BARCIU
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, BARCIU napisał:

Po 1. Dopowiadałeś cały czas coś funkcjonariuszom, utrudniając im prace. Poprosiłem cię o odejście czego nie wykonałeś.
Po 2. To że nie ma KRD na forum nie znaczy że nie można suszyć czy tam jechać 300 po rainbow.
Po 3. Nie znasz znaków? że nie wiesz gdzie można parkować? Idąc twoim tokiem myślenia, nie możesz dostać zpj bo nie ma KRD.
Po 4. kazałem ci odejść - pomyliłem się we wcześniejszej odpowiedzi, bo było tam dużo ludzi.
Po 5. wciąż nie widzę kolejnych dowodów, bo jak na razie to sam się podkopałeś.

1. Wolność słowa również nie jest zabroniona na serwerze więc "xd" to jedyne co moge napisac

2. Oczywiście że można nie ma KRD nie ma prawa dr5ogowego.

3.Nie ma KRD więc nie znam

4. Dowody sa wystarczające, i nic się nie podkopałem

6. No jeżeli nie można stać na chodniku to ja już nwm gdzie mogę stac daltego się pytam

Edytowane przez MlecznyPL21
Odnośnik do odpowiedzi

image.png.357d5a3002f0944d446cf77710588535.png

Polecenie zostało wydane - nie zastosowałeś się do niego, zostałeś zatrzymany ZGODNIE z taryfikatorem. Jeśli masz jakieś wątpliwości, co do pracy funkcjonariuszy, to musisz wiedzieć, że oprócz regulaminu mają oni wewnętrzne wytyczne ode mnie, a co za tym idzie - zgodne z regulaminem, bo nie wiem czy czytałeś, czy nie, ale:

image.png.c4866f4b9bae2b2f955856accac89507.png

• Zabawne 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy