Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] S] MlecznyPL21 - perlaHOMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: MlecznyPL21
Nick oskarżonego: perlaHOMIE
Data zajścia:27.03.21r.
Powód skargi: złamanie regulaminu SAPD- rozdział 1 punkt 3, oraz rozdział 10 punkt 6
Opis zdarzenia: Na początku doszło do zatrzymania mojego znajomego, a jako że obydwoje nie ufamy instytucji jaką jest SAPD, chciałem przyglądać się całej interwencji, co nie jest zabronione. Stałem z boku na chodniku i w żaden sposób nie przeszkadzałem w interwencji. Nagle podjechało kilka innych samochodów i wtedy "funkcjonariusz" zaczął ładować do nich z m4 łamiąc rozdział 10 punkt 6, oraz punkt 5 gdyż nie oddał strzałów ostrzegawczych. Poinformowałem go że swoim zachowaniem łamie regulamin SAPD i będę składał skargę. Wtedy ruszył na mnie z paralizatorem i kazał mi się oddalić. Z tego co wiem w regulaminie ogólnym, w regulaminie SAPD, czy taryfikatorze nie ma nic napisane że nie można stać na chodniku. Na poniższych screenach widać że w żaden sposób nie przeszkadzałem w interwencji. Następnie zostałem zaatakowany i wsadzony do jaila za niewykonywanie poleceń. Oczywiście że musze wykonywać polecenia funkcjonariuszy, ale gdy mają one uregulowanie prawne. Tak jak wcześniej pisałem stanie na chodniku nie jest chyba jeszcze na tym serwerze zabronione, więc funkcjonariusz w tym wypadku nie miał prawa wydawać mi swoich durnych poleceń. Dlatego też policjant przekroczył swoje uprawnienia i złamał rozdział 1 punkt 3 regulaminu SAPD.
Dowodyhttps://imgur.com/a/KV8gu44

Jak widać na screenach trzeba ewidentnie przeszkolić funkcjonariusza z regulaminów. Nauczyć go w jakich przypadkach może użyć broni. Widać również że w żaden sposób nie prowokowałem policji, I generalnie raczej jestem za tym żeby "policjanta" usunąć ze służby, gdyż nie nadaje się on do pracy w tej formacji.

Edytowane przez MlecznyPL21
  • Przykre 5
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

Sieemaneczko ziomuś. 

Sprawa wygląda następująco. Twój koleżka który wręcz KOCHA jeździć za nami podczas gdy my pełnimy swoją służbę. Jeździł za nami i mówił do nas cytuje "Cadeciaki" to jest brane jako prowokacja w naszą strone. Czyli co jak mam cadeta to jestem gorszy?

Po pierwsze sprawa z otwarciem ognia w strone turismo bez uprzedzenia tutaj masz dowód kolego i dłużej tłumaczyć tobie nie będę bo wyjaśniłem przed chwilą co twój koleżka "ANTY SAPD" robił

https://imgur.com/a/EwgEDg0 Dowód na to że mam pozwolenie do BW

Druga sprawa ze strzałem z paralizatora do ciebie i wsadzeniem ciebie do więzienia.

Poprosiłem ciebie żebyś odsunął się od miejsca gdzie prowadziliśmy kontrole. Ty jak i twój koleżka aka "JP" nie stosowaliście sie do MOICH jak i mojego kolegi z patrolu poleceń. Prosiłem ciebie ładnie żebyś odszedł z miejsca kontroli. Dla ciebie odejście na 3cm od miejsca to jest odejście? Odliczyłem do 5 nie posłuchałeś się mnie to strzeliłem ciebie paralizatorem 🙂 

Powiedziałem ci w drodze na HQ że dostajesz jaila na 10 minut za niewykonywanie mojego polecenia.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, perlaHOMIE napisał:

Sieemaneczko ziomuś. 

Sprawa wygląda następująco. Twój koleżka który wręcz KOCHA jeździć za nami podczas gdy my pełnimy swoją służbę. Jeździł za nami i mówił do nas cytuje "Cadeciaki" to jest brane jako prowokacja w naszą strone. Czyli co jak mam cadeta to jestem gorszy?

Po pierwsze sprawa z otwarciem ognia w strone turismo bez uprzedzenia tutaj masz dowód kolego i dłużej tłumaczyć tobie nie będę bo wyjaśniłem przed chwilą co twój koleżka "ANTY SAPD" robił

https://imgur.com/a/EwgEDg0 Dowód na to że mam pozwolenie do BW

Druga sprawa ze strzałem z paralizatora do ciebie i wsadzeniem ciebie do więzienia.

Poprosiłem ciebie żebyś odsunął się od miejsca gdzie prowadziliśmy kontrole. Ty jak i twój koleżka aka "JP" nie stosowaliście sie do MOICH jak i mojego kolegi z patrolu poleceń. Prosiłem ciebie ładnie żebyś odszedł z miejsca kontroli. Dla ciebie odejście na 3cm od miejsca to jest odejście? Odliczyłem do 5 nie posłuchałeś się mnie to strzeliłem ciebie paralizatorem 🙂 

Powiedziałem ci w drodze na HQ że dostajesz jaila na 10 minut za niewykonywanie mojego polecenia.

Czyli idąc twoim tokiem rozumowania jak podjedzie do mnie milicjant i każe pierdolnąć fikołka, rzucić się pod samochód, albo przelać mu całą swoją kasę to mam to zrobić bo funkcjonariusz wydał mi polecenie???? Polecenia wydawane przez funkcjonariusza musi mieć podstawę prawną. Stanie na chodniku nie jest uwzględnione w taryfikatorze ani regulaminach jako wykroczenie. Mam prawo stać gdzie mi się podoba i nie masz żadnego prawa mi mówić gdzie mam stać. Jak widać na ss i w logach nic do cb nie pisałem, nie prowokowałem i stałem w takiej odległości ze mogłeś spokojnie wykonywać swoje czynności.

Odnośnik do odpowiedzi

Jako opiekun grupy, do której należy kadet pozwolę sobie na wypowiedź.

Zachowanie kadeta było jak najbardziej prawidłowe, chcesz studiować prawo to albo przestudiuj je prawidłowo, albo nie rób tego w ogóle.
Pozwolę sobie po prostu zamieścić dwie rzeczy.

Cytat

Kto umyślnie, nie stosując się do wydawanych przez funkcjonariusza, na podstawie prawa, poleceń określonego zachowania się, uniemożliwia lub istotnie utrudnia wykonanie czynności służbowych, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Jeszcze jedno

image.png.a555b962800c0346207c161a25e43a55.png

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Kajersky napisał:

image.png.03c2982a348537773caba393d2f08c9a.png

?

punkt 7 poprawka

13 minut temu, Parachute napisał:

Jako opiekun grupy, do której należy kadet pozwolę sobie na wypowiedź.

Zachowanie kadeta było jak najbardziej prawidłowe, chcesz studiować prawo to albo przestudiuj je prawidłowo, albo nie rób tego w ogóle.
Pozwolę sobie po prostu zamieścić dwie rzeczy.

Jeszcze jedno

image.png.a555b962800c0346207c161a25e43a55.png

Kto umyślnie, nie stosując się do wydawanych przez funkcjonariusza, na podstawie prawa, poleceń określonego zachowania się, uniemożliwia lub istotnie utrudnia wykonanie czynności służbowych, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.- właśnie tutaj zacytowałeś to o czym mówię xdxdxd, dlatego dziękuję że sam opiekun grupy to zacytował "

Jest jasno napisane " NA PODSTAWIE PRAWA" czy prawo serwera zabrania stania na chodniku????? Jeśli tak proszę mi przywołać jakiś dokument i punkt w tym dokumencie który o tym mówi " ")

Piszesz ze mam studiować prawo jak chce albo tego nie robić. Problem w tym ze póki co to wy pokazujecie że tego prawa w ogólnie nie znacie i nie rozumiecie.

Trochę się ośmieszacie już w tym momencie, no ale nie pierwszy raz 🙂

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli funkcjonariusz mówi Ci żebyś odszedł z miejsca kontroli, to odchodzisz z miejsca kontroli, proste. Jeżeli nie jesteś w stanie tego zrozumieć to nie problem ani mój ani kadeta, tylko twój, także miał prawo ciebie zatrzymać, gdyż nie wykonałeś jego polecenia. I z tego co widzę po twoich skargach, i braku sensu w nich jakiegokolwiek, ani braku zrozumienia co się do ciebie pisze - to nie widzę sensu w dyskutowaniu z tobą.

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, MlecznyPL21 napisał:

Czyli idąc twoim tokiem rozumowania jak podjedzie do mnie milicjant i każe pierdolnąć fikołka, rzucić się pod samochód, albo przelać mu całą swoją kasę to mam to zrobić bo funkcjonariusz wydał mi polecenie???? Polecenia wydawane przez funkcjonariusza musi mieć podstawę prawną. Stanie na chodniku nie jest uwzględnione w taryfikatorze ani regulaminach jako wykroczenie. Mam prawo stać gdzie mi się podoba i nie masz żadnego prawa mi mówić gdzie mam stać. Jak widać na ss i w logach nic do cb nie pisałem, nie prowokowałem i stałem w takiej odległości ze mogłeś spokojnie wykonywać swoje czynności.

czemu zaczynasz porównywać gierke do prawdziwego życia? I odpowiedz mi na pytanie jako funkcjonariusz wydam ci polecenie zabij sie albo skocz z wysokości? mi sie wydaje że nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 minut temu, Parachute napisał:

Jeżeli funkcjonariusz mówi Ci żebyś odszedł z miejsca kontroli, to odchodzisz z miejsca kontroli, proste. Jeżeli nie jesteś w stanie tego zrozumieć to nie problem ani mój ani kadeta, tylko twój, także miał prawo ciebie zatrzymać, gdyż nie wykonałeś jego polecenia. I z tego co widzę po twoich skargach, i braku sensu w nich jakiegokolwiek, ani braku zrozumienia co się do ciebie pisze - to nie widzę sensu w dyskutowaniu z tobą.

Czyli standard ustalacie sobie regulaminy i sami je łamiecie, wmawiając mi że moje skargi i odpowiedzi nie mają sensu... 

Nie pozdrawiam

3 minuty temu, perlaHOMIE napisał:

czemu zaczynasz porównywać gierke do prawdziwego życia? I odpowiedz mi na pytanie jako funkcjonariusz wydam ci polecenie zabij sie albo skocz z wysokości? mi sie wydaje że nie.

EEmmm nic nie porównuje ale ok... a co do reszty to wychodzi na to że tak, bo inaczej dostanę jaila za niewykonywanie poleceń. Bo przecież stanie na chodniku jest niedozwolone, ale skoczenie z wieżowca już tak według was...

Edytowane przez MlecznyPL21
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy