Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [S] ahk - La_Chmura

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ahk
Nick oskarżonego: La_Chmura
Data zajścia: 1:06
Powód skargi: 2 raz 120 za to samo (A18- WSB)
Opis zdarzenia: Po wyjściu z jaila (120 minut A18-WSB), jeździłem sobie blisko mechanika Los Santos sultanem, zatrzymał mnie bullet odgrywałem RP i jak gdyby nigdy nic podjechał La_Chmura puścił binda, kazał mi wysiąść z auta co oczywiście zrobiłem i po raz drugi wsadził mnie do jaila na 120 za A18-WSB image.thumb.png.dead4789246039919e431957eed3fa57.pngimage.png.7c665a3558e541b5b639132e668e269c.png + @Kajersky może w logach sprawdzić, 
Dowodyhttps://streamable.com/q7dr4h

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jest to mój błąd, bardzo cie przepraszam nie dopatrzyłem niektórych rzeczy, pisałem chyba o tym z felkiem że jeszcze raz posprawdzam i jak coś to wypuszcze no bo ch*j nie jestem, niestety wyleciało mi to potem z głowy jeszcze raz bardzo przepraszam. Jestem w stanie oddać ci zadośćuczynienie w walucie serwerowe, oczywiście w granicach rozsądku. Jednak również oczekuję szybkiej odpowiedzi od @Kajersky

Edytowane przez La_Chmura
Odnośnik do odpowiedzi

Ja do tej skargi dołożę jeszcze w sumie to bo po co robić dwie na jedną osobę :)) 

https://streamable.com/1bzw2n
Powodem zatrzymania było A18 - WSB

Na nagraniu można zauważyć, że rozmawiam z osobą zwaną Chmura. Pytałem się jaki powodu tego otóż zatrzymania ale pan szanowny policjant nie chciał mi go podać :)) Po dobrych 2 minutach dopiero napisał A18 ale czekaj czekaj. Ja już dzisiaj siedziałem w Jailu za dobrowolne oddanie się po wejściu na server. Owszem powodem było D07 a nie A18 otóż już Ci mówię dlaczego Chmurko:
image.png.07011b6136e8fd0209ad01b561ab77b6.png

To też jest twój błąd i niedopatrzenie niektórych rzeczy?

Edytowane przez Piteer
Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Piteer napisał:

Ja do tej skargi dołożę jeszcze w sumie to bo po co robić dwie na jedną osobę :)) 

Na nagraniu można zauważyć, że rozmawiam z osobą zwaną Chmura. Pytałem się jaki powodu tego otóż zatrzymania ale pan szanowny policjant nie chciał mi go podać :)) Po dobrych 2 minutach dopiero napisał A18 ale czekaj czekaj. Ja już dzisiaj siedziałem w Jailu za dobrowolne oddanie się po wejściu na server. Owszem powodem było D07 a nie A18 otóż już Ci mówię dlaczego Chmurko:

Odpowiedz mi na pytanie. I co dostałeś jaila czy uciekłeś?Jak uciekłeś to uciekłeś, nie drążyłem za tobą tematu i cie zostawiłem. Jaki jest aktualnie sens twojej tutaj wypowiedzi? skarga jest od vexiak'a na mnie a nie od niego i ciebie na mnie. Licze na ukaranie punktami. A teraz ide spać. Dobranoc 💤

Edytowane przez La_Chmura
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
14 minut temu, La_Chmura napisał:

Jest to mój błąd, bardzo cie przepraszam nie dopatrzyłem niektórych rzeczy, pisałem chyba o tym z felkiem że jeszcze raz posprawdzam i jak coś to wypuszcze no bo ch*j nie jestem, niestety wyleciało mi to potem z głowy jeszcze raz bardzo przepraszam. Jestem w stanie oddać ci zadośćuczynienie w walucie serwerowe, oczywiście w granicach rozsądku. 

pospieszyles sie image.png.566e6b8f050d59157f90e02cd35ceec2.png + nawet nie obchodziło cię to co pisałem czyli że byłem juz w jailu, nie próbuj się teraz wymigać, gdzieś mam ta kaskę na serwerze. 

Edytowane przez vexiak_
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, vexiak_ napisał:

pospieszyles sie image.png.566e6b8f050d59157f90e02cd35ceec2.png

13 minut temu, La_Chmura napisał:

niestety wyleciało mi to potem z głowy jeszcze raz bardzo przepraszam.

13 minut temu, La_Chmura napisał:

Jednak również oczekuję szybkiej odpowiedzi od @Kajersky

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

image.thumb.png.75d395c04401ba9545a8cb33715a758d.png

image.png.bd0b2a853c8520c7bc2dc0bac6587526.png

image.png.2bd8fc5c6ab441ac881b12fb695ce5d6.png

4 godziny temu, Piteer napisał:

Wobec funkcjonariusza zostaną wyciągnięte konsekwencje. 

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy