Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] Kreatywny - Avillen

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Kreatywny
Nick oskarżonego@Avillen
Data zajścia: Przed chwilką
Powód skargi:  No co, dvkowanie auta, zakucie mnie kiedy mogłem jeszcze normalnie płynąć. 
Opis zdarzenia:  Witam, wiadomo, że  IS to mustwiny, więc musiały se grilla na bazie zrobić, spoko. Zrobiłem prawko na łódke szybciutko i płynąłem, nagle mnie zauważyli, w związku z tym zacząłem uciekać wraz z  Heniutkiem, ten skoczył na helke, aczkolwiek ktoś postanowił wejść na pasażerke, jak okazało się, był to avillen (8:0 btw). Reszte zostawiam na nagraniu 😉 
Dowody: 

Edytowane przez Kreatywny
wy******m dowod bo fb byl XD
  • Zabawne 2
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator
Napisano (edytowane)
29 minut temu, Kreatywny napisał:

Witam, wiadomo, że  IS to mustwiny, więc musiały se grilla na bazie zrobić, spoko

Przed bazą*

Wjazdy na bazy są zakazane

ktoś postanowił wejść na pasażerke

Na Waszą łódkę? To nie ja, ja płynąłem na łódce SAPD

zakucie mnie kiedy mogłem jeszcze normalnie płynąć. 

Zabronione? Miałem zasięg to Cię zakułem

Co do tego na końcu nagrania w wodzie to jakiś bug, mnie wytepało stamtąd z wody do Los Santos bo @Kyu dostał crasha MTA. U mnie byłeś skuty przy mnie, możliwe że to błąd związany z multicarem

^ Mam z tego klipa chyba, wrzucę jutro jak kajersky poprosi

Edytowane przez Avillen
  • Kocham To 3
Odnośnik do odpowiedzi

Dobra jako iż byłem na miejscu to sie wypowiem, z mojej perspektywy (lodka sapd) wygladalo  to tak (nie mam nagrania) łódka @Kreatywny zatrzymala sie w miejscu prawdopodobnie na niewidzialnej scianie gdzie zaczelismy do niego strzelac ale nie dostawal damage'u po chwili @Kreatywnywysiadl i zaczelismy sie strzelac ale w dalszym ciagu nikt nie dostal dmg i kreatywny zaczal plynac pod wode po czym wyplynal i stal w miejscu wiec Avillen wyskoczyl z lodki SAPD i zakuł Kreatywnego po czym zaczelismy go transportowac na G na multi-carze na SP ale mi odmowila gierka po drodze i dostalem crasha.

• Lubię To 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

Wydaje mi się po prostu że wypłynęliśmy tak daleko aż synchronizacja MTA przestała działać poprawnie, dlatego mogłem Cię skuć i naprawiło się to dopiero gdy wsadziłem Cię do radiolki.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

Nie mam powodu żeby Cię wypuszczać z jaila. U mnie stałeś w miejscu to wykorzystałem sytuację i Cię zakułem, no ale niestety MTA tak działa że zaczynają się bugi na granicach mapy i stąd ta sytuacja.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter

Witam serdecznie
Jako iż byłem wożony przez ciebie w tej łodzi to się wypowiem
1:15 Widać na nagraniu jak @Avillen cię zakuwa (https://streamable.com/dr503q) i wsadza na pojazd wodny SAPD
A na łódź dostałem się w sposób następujący: (niestety nie mam nagrania)
- Heniutek wyskoczył z helki aby najprawdopodobniej wskoczyć do ciebie na łódź
- Więc my jako IS też wyskoczyliśmy i mi udało się wskoczyć na początek twojej łajby
- Potem kliknąłem G aby kulturalnie usiąść
- I tak sobie razem chwile popływaliśmy, do czas kiedy nie dopłynęła łódź SAPD
Dziękuje, tyle z mojej strony

• Kocham To 3
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Kreatywny napisał:

swoja droga, czemu robisz sonica pod woda, i plyniesz tak szybko? @Avillen https://streamable.com/7jkdd1 pozdro

nie jest to sonic, od samego powstania gta jest wiadome że klikanie spacji w wodzie daje szybsze płynięcie, wypowiadam się bo ja zakułem heniutka

Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

Nie istnieje takie coś jak sonic pod wodą. W GTA San Andreas spamując spacją biegasz i pływasz szybciej, w MTA jest to zablokowane jedynie przy bieganiu. Więc nie jest to bugowanie.

Tutaj nagranie z tego jak miałem Ciebie zakutego, nie wiem w ogóle jakim cudem Ty dalej byłeś gdzieś tam w wodzie. Pewnie przez to że zakułem Cię na granicy mapy i synchronizacja MTA tego nie ogarnęła.

Przy okazji widać jakiś dziwny błąd z multicarem bo Kyu crasha dostał, nie ogarniam o co chodziło

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy