Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

[Problem] Uprawnienia z Magazynem Organizacji UCP

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez eswu,

Pytanie

Mając w organizacji rangę przeznaczoną do exportów (mam do nich dostęp, ale nie mam panelu zarzadzania nią) nie mam podglądu magazynu a chyba nie powinno to tak wyglądać.

Edytowane przez foksiak
Odnośnik do odpowiedzi

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
  • Supporter
  • Rozwiązanie
Napisano (edytowane)

Żeby przeglądać magazyn na ucp trzeba posiadać "Panel zarządzania" w organizacji cywilnej.
Napisz propozycję aby było to dostępne dla graczy z innym uprawnieniem lub o dodanie nowego.
https://paradise-rpg.pl/forums/forum/90-propozycje/

Edytowane przez eswu
Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
2 godziny temu, foksiak napisał:

Mając w organizacji rangę przeznaczoną do exportów (mam do nich dostęp, ale nie mam panelu zarzadzania nią) nie mam podglądu magazynu a chyba nie powinno to tak wyglądać.

Aby móc zarządzać magazynem musisz mieć również uprawnienie "panel zarzadzania", jest to tak celowo zrobione

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
2 godziny temu, kacper5091 napisał:

Aby móc zarządzać magazynem musisz mieć również uprawnienie "panel zarzadzania", jest to tak celowo zrobione

"zarządzanie magazynem" to tylko opłacanie go i ja posiadając rangę z możliwością exportu pojazdów, mogę go opłacać, bez "panelu zarządzania" (Mówię na serwerze)
Dobrze byłoby, aby członkowie orgazniacji z pozwoleniem "zarządzanie magazynem" mogli w panelu podgladac informacje takie jak stan magazynu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
59 minut temu, MrNajMagPl napisał:

"zarządzanie magazynem" to tylko opłacanie go i ja posiadając rangę z możliwością exportu pojazdów, mogę go opłacać, bez "panelu zarządzania" (Mówię na serwerze)
Dobrze byłoby, aby członkowie orgazniacji z pozwoleniem "zarządzanie magazynem" mogli w panelu podgladac informacje takie jak stan magazynu.

a to jemu chodzilo o UCP? w takim razie sie nie odzywam bo nie wiem jeszcze jak to dziala, ja mowilem o serwerze

Edytowane przez kacper5091
Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
  • Global Moderator
Temat został przeniesiony do archiwum
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać przeniesiony do archiwum reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy