Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Cywilna] [Sun Yee On] Prośba o przeniesienie bazy organizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa organizacji:Sun Yee On 
ID organizacji:334
Level organizacji:160 
Login lidera (z serwera):23cm
Dotychczasowa lokalizacja bazy:San Fierro 

POZYCJA: -2580.12, 309.88, 5.18

ROTACJA: -0, 0, 86

Nowa lokalizacja bazy/wejścia (należy załączyć screen mapy oraz pozycję z komendy /pos )

Nie będę  dawać pozycji ani nic, tu obok kuriera gdzie jest oddalone od niego nieco tzn budowa nie jest na terenie pracy czy jak wy to zwicie, podobna odległość od mapowanego domku w pobliżu złodzieja mi się wydaje więc git. Chodzi o zezwolenie gdyż będzie potrzebna praca maperska żeby zmienić plac budowy do niczego nie wykorzystany na bazę organizacji, dokończyć budowę. Nie ma w tym miejscu lagów, patzrałem na słabszym kompie i nawet jak nawaliłem obiektów wokół, różnych aut dymów itd było przyzwoicie 

Screenshot_2021-03-24-18-26-22.png

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na tym obiekcie znajduje się blip z pracy dorywczej. Jeśli mapper zrobi taką mapę by nic ze sobą nie kolidowało i był swobodny dojazd do markera pracy to wyrażam zgodę, wszystko w rękach mappera.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, ZaGaJ napisał:

Na tym obiekcie znajduje się blip z pracy dorywczej. Jeśli mapper zrobi taką mapę by nic ze sobą nie kolidowało i był swobodny dojazd do markera pracy to wyrażam zgodę, wszystko w rękach mappera.

Zaznaczyłbyś to miejsce jak możesz? Bo mało co na spedycjach robimy 

Odnośnik do odpowiedzi

Mapperzy posiada fajną komendę przez którą widzi gdzie jest blip z pracy dorywczej więc on ci przedstawi swoją koncepcje twórczą 😄

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

@ZaGaJwiem że trochę cię mecze ostatnio, nie ma wolnego wakatu w LV więc nic nie wyjdzie jakby się chciało, znaleźliśmy inne miejsce gdzie również będzie potrzebne mapowanie ale w sf więc już da radę. 

Tu masz to inne miejsce myślę że nie jest złe https://paradise-rpg.pl/forums/topic/35977-cywilna-sun-yee-on-prośba-o-przeniesienie-bazy-organizacji/

Odnośnik do odpowiedzi
Temat został zamknięty
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać zamknięty reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy