Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja ] (server) nowa edycja servera i zerowania kont

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Hino
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Server
Opis propozycji: Witam moja propozycja dotyczy dużych zmian nie ukrywajmy że nowa edycja by sie przedała wieje tu ... . Nie to jest najważniejsze teraz kazdy może zostać bogaty w pare dni z samej organizacji cywilnej jak i przestępczej. W nowej edycji były by mniejsze wypłaty dal grupy przestępczej 30k a dla cywili max 15 k bo mają do tego prace dorywcze np. taki złodziej w jednym przejeździe zapewnia  se  10k . Balans naprawde sie tu przyda. Dodatkowo ranga Zasłużony została być nic nie warata jest rzucana na lewo i prawo. Wiem że będzie dużo komentarzy że  to nie przejdzie bo mają duże majątki i gracze uciekną. Na 4 life był restart i wyszło to im na dobre tu dziś każdy po niecałym miesiącu grania ma czystego turka. Podsumowując chodzi o optymalizacje i zaczęcie na nowo. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki sens ma zaczęcie na nowo i jakaś optymalizacja w momencie gdy powstaje Paradise na V ? nie mówiąc już o tym że gracze zwyczajnie w świecie by przeszli na konkurencje bo uznaliby że w sumie nie mają już tutaj co robić zwłaszcza po kompletnej demotywacji z tytułu straty majątków. Nie po to ludzie poświęcają tyle czasu, rozwijają się by zostało im to zabrane. Takie zmiany o których ty piszesz są formą ostateczności kiedy konieczne jest uratowanie gospodarki lub zmienienie znacząco modelu rozgrywki by ta była bardziej atrakcyjniejsza dla graczy - tyle że tutaj nic by się nie polepszyło bo byłoby więcej szkód w postaci przede wszystkim straty ogromnej ilości graczy. Nie przesadzajmy też z ilością "paru dni" owszem, zdecydowanie łatwiej jest tutaj teraz zdobyć majątek i to dosyć spory ale wciąż wymaga to pewnego zaagażowania, poświęcenia czasu którego nie każdy ma tyle by sobie śpiwór dokupić i popylać 24/7. Zarząd serwera wiele też na przestrzeni czasu balansował czy też odpowiednio ingerował chociażby w importy czy kupowanie pojazdów sportowych - więc kroki ku takowemu balansu były i są dalej podejmowane. Biorąc pod uwagę jak wiele godzin co niektórzy mają tutaj przegrane i ile jest też stałych graczy to wniosek jest jeden - nie ma powodu do tak znaczących zmian. Na nie.

Edytowane przez Exiss
Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Hino napisał:

Na 4 life był restart i wyszło to im na dobre

Pisząc ten fragment, zastanawiałeś się kiedy ten restart miał miejsce i czas? było to pare lat (chyba 6), przy obecnych czasach jak by na takim 4life była nagle nowa edycja tym samym zaczynając od zera, spora część graczy odszedła by, nie mówię że cała. Na Nie!

Odnośnik do odpowiedzi

Hahahahaha. Co, co, co? Nigdy do tego nie dojdzie. Właściciel serwa na to NIGDY nie pójdzie. Pisał o tym wiele razy np. na CZACIE PREMIUM. 

Edytowane przez SprytsBeng
  • Przykre 2
Odnośnik do odpowiedzi

Nie po to gracze poświęcają swój czas np. tak jak ja od samego początku V2, czyli już ponad 2 lata, aby teraz to wszystko tracic. 

Wielkie NIE

Edytowane przez Wojak
Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator

Jeśli chodzi o zmniejszenie zarobków to owszem przydałoby się to, ale czystka spowodowałaby że wiele graczy by odeszło szczególnie bez żadnych większy zmian w systemie działania serwera, kilka innych serwerów nie licząc wymienionego przez ciebie próbowało opcji wyzerowania majątków i zakończyło się to upadkiem serwera z powodu braku graczy.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

Jak chcesz nową edycję to w tym roku wystartuje serwer na GTA V.

Na MTA zrobienie takiego kroku byłoby strzałem w kolano i z stałych 250 graczy zrobiłoby się 100.

Odnośnik do odpowiedzi

Na 4life było to zrobione przez zbyka który wziął zła osobę na rcona i ta po kłótni wyczyściła bazę danych nie było to specjalne tylko był to zły wybór zbyka Jestem na nie paradise by upadł

Odnośnik do odpowiedzi

Nie było by to zle pomimo ponad 2k godzin, gospodarka na serwerze już dawno leży, ja obecnie za 9kk nic nie mogę znaleźć, bo ceny to dnoooooo

Neony więcej kosztują od bulleta ft

Na prawdę tak to powinno wyglądać? 

Zarobki, ok. 55k dziennie dla osób które wbija i zrobią import jeden, dwa, trzy. 

No, ale propozycja nie ma szans, nie da rady. 

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Avillen napisał:

Jak chcesz nową edycję to w tym roku wystartuje serwer na GTA V.

Na MTA zrobienie takiego kroku byłoby strzałem w kolano i z stałych 250 graczy zrobiłoby się 100.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy