Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Skarga bez podstawne zatrzumanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nic:KacWawa

Data:22-03-2021

Zwracam sie z prosbą o wyciągniecie konskfecji za bez podstawne zatrzymanie przez funkcjonariusza o nicku rafalink1 id 105 .

funkcjonariusz zatrzymał mnie bez podstawnie twierdził ze mam list gonczy za jakąś ucieczke uatobusem .

Wczoraj20-03-2021 uciekalem przed sapd po czym wsiadłem do autobusy nastepnie dostałem status 6/6 gwizdek, nastepnie dostalem bana na 24 godziny do wczoraj 21-03-2021 do godziny dokładnie 20:09 nastepnie zostałem zatrzymany przez sapd i odsiedzialem 1h i 9minut .

dzisiaj 22-03-2021 funkcjonariusz mnie zatrzymał i wystawil i list gończy opierając sie na tamtym zdarzniu opisanym wyzej nastepnie zatrzymuje mnie i wsadza do wiezienia na 2h bez zadnego powodu a nie mógł sie opierać na tamtym zdarzeniu ponieważ odsiedziałem kare. Wiec nie miał prawa mnie ponownie zatrzymać .

funcjonariusz wystawił bez zadego prawa i podania przyczyny a nastepnie po sekundzie mówi zebym wysiadał z pojazdu i zamyka na 2h no cos chyba jest nie tak.

Prosze o pozytywne rozpatrzenie tej skargi.

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

nick :KacWawa

Data:22-03-2021 

odnosząc się do mojej skargi dodaje załącznik.

Funkcjonariusz zamiast wyciągnąć wnioski zaczął mnie obrazać ( jestes głupi) i twierdzić ze ze mną się nie da rozmawiać 

eeee.png

Edytowane przez KacWawa
Odnośnik do odpowiedzi

bo taka jest prawda  nie da sie z tb gadac nie rozumiesz  co sie  do cb mowi 

jak juz tu napisales to tak 
po1 miales  LG wystawione za  ucieczke busem i schowania  auta do przecho 
po2 nie usunal nikt  lg tb  wiec skad  mam wiedziec  czy siedziales
po3 jak juz zaczalem cb do ciebie  pisac  ze jestes  glupi i nie da sie z  tb gadac  to pomysl dlaczego tak napisalem? hmm... moze  dlatego nie rozumiesz prostych rzeczy co sie  do ciebie  mowi jestes  uparty  przy swoim zdaniu wiec ja z  takim kims nie bede  gadal normalnie tylko  w  jego jezyku proste

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy