Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [S] xareq - Bandura.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: xareq
Nick oskarżonego:  Bandura.
Data zajścia: 22.03.2021
Powód skargi: Ucieczka na sp podczas akcji oraz naciągnięcie kary dając bezsensowne powody.
Opis zdarzenia: Funkcjonariusz zatrzymał jednego z członków mojego gangu, postanowiliśmy się przesiąść do innego pojazdu, pojazd zgasł a my zostaliśmy zboxowani.. Szybko wzięliśmy się do ucieczki na pieszo, próba ta się nie powiodła i dostałem bw. Wszystko do tej pory było dobrze, jednakże gdy zostałem już zakuty reszta mojego gangu podjechała aby podjąć próbę odbicia mnie z radiowozu, bandura postanowił uciekać co było dosyć zrozumiałe... Funkcjonariusz jednak nie uciekał aby zgubić "ogon" tylko perfidnie uciekł na sp, gdzie  według regulaminu nie mogliśmy mu nic tam zrobić. Akcja cały czas trwała gdyż ludzie z mojej organizacji gonili Bandurę w czym wyraźnie przeszkadzał im kajuka w bullecie, na nagraniu wyraźnie widać jak zielone kropki podążają za nami, a na końcu dojeżdżają wraz z bulletem policyjnym :d
Dowody
https://streamable.com/6wueiv
https://streamable.com/4bqrlq

https://imgur.com/a/keIEh1C
Powinienem dostać co najwyżej J02, Bandura postanowił dorzucić od siebie C01, C06, C08 powołując się na tego loga: 
[2021-03-22 09:47:29] [Output] : [PM] << Nieznajomy 0_BFOR [116]: [OBRAŻENIA] xareq zniszczył/a tobie 1.32pkt kamizelki
uderzyłem go podczas ucieczki pieszo raz z łapki, przez przypadek, jednakże on zinterpretował to jako próbę zabójstwa, atak z bronią palną i wyrządzenie ciężkich szkód cielesnych.. X+D
*Jeżeli zajdzie taka potrzeba to dorzucę dłuższe nagranie z akcji na DM 😉

• Lubię To 4
  • Przykre 2
  • Szokujące 1
  • Zabawne 3
  • Kocham To 7
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Interpretuje to jako ucieczkę na "baze". Chłop wjeżdża i już go nie mozemy zabic? XD Poza tym proszę o przeczytanie całej skargi bo nie  jest to jedyne "przewinienie"

Edytowane przez xareq
Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

Aktualnie pytam gdzie jest napisane, że nie można uciekać na więzienie stanowe? Baza to jest w gangu. Od zawsze tak było i dopiero teraz jest problem, że ktoś ucieka...

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdzie, ponad suchymi regułami stoi zdrowy rozsądek i kiedy ktoś mnie wiezie do więzienia, logicznym byłaby próba odbicia mnie, a wjechanie do więzienia jest wjechaniem do safezone'u gdzie nic nie można mu już zrobić.
Co do nagrania z DM udało mi się tylko uchywcić fragment gdzie członkowie mojego gangu wyraźnie gonią radiowóz ze mną i próbują mnie odbić, niestety ma zbyt krótkiego klipa, żeby pokazać co działo się na początku całej akcji

Odnośnik do odpowiedzi

Co do ucieczki na State Prison, nie ma nigdzie zakazu, że nie możemy tego robić specjalnie. Niestety, brak nagrania działa tu na niekorzyść bandury. Zostanie on ukarany.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy