Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [S] HarDziK - Sulikk, Ireneusz

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: HarDziK
Nick oskarżonego: Sulikk, Ireneusz (w patrolu jeszcze był Bielik*)
Data zajścia: 22.03.2021r. ok. godzint 10:00
Powód skargi: Czekanie na rozwinięcie strzelaniny na strefie DM i potem zabranie do jaila, tylko mnie, gdzie inny członek gangu do mnie wysiadł z bronią.
Opis zdarzenia: Nie będę specjalnie opisywał sytuacji, wszystko widać na nagraniu, od początku do końca. Rozumiem, że strzały obok patrolu podchodzą pod "Shoots Fired", lecz ten oto patrol czekał tylko, aż ta sytuacja się rozwinie i po prostu zabiorą kogoś. Tylko szkoda, że zabrali tylko mnie, jak nie tylko ja brałem udział w strzelaninie. + jeśli skarga zostanie zaakceptowana, chce jakiejś rekompensaty za 20 kokainy i maske, którą miałem w eq.
Dowodyhttps://streamable.com/mxkgd2
image.png.130706e9ff74305b3e200b0d5bc180cb.png
*EDIT: Funkcjonariusze zostali poinformowani o skardze.

Edytowane przez HarDziK
  • Szokujące 1
  • Zabawne 1
  • Kocham To 3
Odnośnik do odpowiedzi

Pisze odpowiedzi za mnie i Sulika jednocześnie 

No jak widać na nagraniu podjechaliśmy w trakcie waszej strzelaniny. Na radiu zameldowaliśmy SHOTS FIRED! i zleciało się pare jednostek. Ale do rzeczy. Jak zauważyłeś było nas 3 (Ja, Bielik i Sulik). Charger mieści 4 osoby zatem zawineliśmy tylko CIebie bo po prostu nie było więcej miejsca. Dodatkowo w trakcie zawijania was na radiu zostało zameldowane kolejne SHOTS FIRED i funkcjonariusze zamisat zawijać pozostałe osoby biorące udział w waszej strzelaninie zajęli się drugą akcją. Nam zależało na tym, aby jak najszybciej Ciebie przetransportować na SP i dołączyć się do kolejnej akcji. Mam nadzieje, że wszystko wyjaśniłem i rozwialem twoje wątpliwości.

@Sulik

• Zabawne 3
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MaTi19 napisał:

Pisze odpowiedzi za mnie i Sulika jednocześnie 

No jak widać na nagraniu podjechaliśmy w trakcie waszej strzelaniny. Na radiu zameldowaliśmy SHOTS FIRED! i zleciało się pare jednostek. Ale do rzeczy. Jak zauważyłeś było nas 3 (Ja, Bielik i Sulik). Charger mieści 4 osoby zatem zawineliśmy tylko CIebie bo po prostu nie było więcej miejsca. Dodatkowo w trakcie zawijania was na radiu zostało zameldowane kolejne SHOTS FIRED i funkcjonariusze zamisat zawijać pozostałe osoby biorące udział w waszej strzelaninie zajęli się drugą akcją. Nam zależało na tym, aby jak najszybciej Ciebie przetransportować na SP i dołączyć się do kolejnej akcji. Mam nadzieje, że wszystko wyjaśniłem i rozwialem twoje wątpliwości.

@Sulik

XD? Wszyscy już nie żyli, na miejscu dojechaly jeszcze 2 jednostki. Na spokojnie mogliście poczekać, albo wydać rozkaz na zawinięcie innych osób, gdyż byliście tam od początku akcji. Trochę lipne wytłumaczenie, że "nie mieliście miejsca". Po 2 jak funkcjonariusze, nie będący w akcji, mają wiedzieć, że mają zabierać pozostałe osoby? Wytłumaczysz mi to, jeżeli nie widzieli całego zdarzenia? Bez rozkazu, funkcjonariusz nie będzie wiedział, co się działo na miejscu. Powiem tylko XD.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, HarDziK napisał:

XD? Wszyscy już nie żyli, na miejscu dojechaly jeszcze 2 jednostki. Na spokojnie mogliście poczekać, albo wydać rozkaz na zawinięcie innych osób, gdyż byliście tam od początku akcji. Trochę lipne wytłumaczenie, że "nie mieliście miejsca". Po 2 jak funkcjonariusze, nie będący w akcji, mają wiedzieć, że mają zabierać pozostałe osoby? Wytłumaczysz mi to, jeżeli nie widzieli całego zdarzenia? Bez rozkazu, funkcjonariusz nie będzie wiedział, co się działo na miejscu. Powiem tylko XD.

No nie do końca. Akcja była z gangiem 7th street hustlers i było ich około 7-10. Więc logicznie jest, że wszyscy od nas woleli jak najszybciej dotrzeć na tamtą akcję i ich zneutralizować zamiast zawijać osoby strzelające się z tobą jednocześnie tracąc zbędny czas na dotarcie na SP.

Po 2.  Byłeś przez długi czas w SAPD więc powinieneś wiedzieć na jakiej zasadzie działają transporty zatrzymanych np. przez dywizjon Sheriff Office. Nie muszą być na akcji. Przyjeżdzają, odbierają zatrzymanego i otrzymują powody na grupowym od osób które były na akcji i ich odpowiednio karają.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty, ale jaka akcja z 7th, byłem tam ja, yrd i jedna 7th. Byłem długi czas w SAPD to prawda, lecz zależnie od sytuacji nie trzeba wzywać SO. Jednak tutaj już wszyscy nie żyli, zawineliście TYLKO MNIE, powtarzam TYLKO MNIE, na nikogo innego nie zwróciliście uwagi. Wystarczyło, byście zabezpieczyli teren strzelaniny, wezwali SO, SARA do wzięcia aut i wzięcie pozostałe osoby, które uczestniczyły w strzelaninie. Średnio mnie powinno obchodzić, że wcześniej mieliście akcje z 7th i zawijacie tylko mnie, co ma piernik do wiatraka?

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, HarDziK napisał:

Ty, ale jaka akcja z 7th, byłem tam ja, yrd i jedna 7th. Byłem długi czas w SAPD to prawda, lecz zależnie od sytuacji nie trzeba wzywać SO. Jednak tutaj już wszyscy nie żyli, zawineliście TYLKO MNIE, powtarzam TYLKO MNIE, na nikogo innego nie zwróciliście uwagi. Wystarczyło, byście zabezpieczyli teren strzelaniny, wezwali SO, SARA do wzięcia aut i wzięcie pozostałe osoby, które uczestniczyły w strzelaninie. Średnio mnie powinno obchodzić, że wcześniej mieliście akcje z 7th i zawijacie tylko mnie, co ma piernik do wiatraka?

Nie wiem, czy ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czy nie. Napisałem wyżej, że w trakcie zawijana was na radiu zostało zameldowane kolejne SHOTS FIRED (w tym samym czasie). I po raz drugi tłumacze Ci, że wszystkie jednostki udały się na tamtą strzelanine. Wybacz, ale nikt nie miał czasu na wzywanie SARY, zabezpieczanie terenu itd podczas gdy inni funkcjonariusze się strzelają i są zagrożeni. Raczej dążyliśmy zeby jak najszybciej Ciebie odwieźć na SP i dołączyć do strzelaniny z gangiem 7th gdyż jak wspomniałem było ich około 7-10 i wszystkie jednostki się tam udały.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MaTi19 napisał:

Nie wiem, czy ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czy nie. Napisałem wyżej, że w trakcie zawijana was na radiu zostało zameldowane kolejne SHOTS FIRED (w tym samym czasie). I po raz drugi tłumacze Ci, że wszystkie jednostki udały się na tamtą strzelanine. Wybacz, ale nikt nie miał czasu na wzywanie SARY, zabezpieczanie terenu itd podczas gdy inni funkcjonariusze się strzelają i są zagrożeni. Raczej dążyliśmy zeby jak najszybciej Ciebie odwieźć na SP i dołączyć do strzelaniny z gangiem 7th gdyż jak wspomniałem było ich około 7-10 i wszystkie jednostki się tam udały.

Ja też już Ci pisałem, że nie interesuje mnie, jakie macie kolejne wezwanie na radiu, powinniście dokończyć te czynności, które rozpoczeliscie, troche ch****e, że zabieracie tylko jedną osobę, gdzie w strzelaninie brały udział 3 osoby. Mnie interesuję tylko MOJA sytuacja, bo nie odpowiadam za wasze "inne shoots fired".

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, HarDziK napisał:

Ja też już Ci pisałem, że nie interesuje mnie, jakie macie kolejne wezwanie na radiu, powinniście dokończyć te czynności, które rozpoczeliscie, troche ch****e, że zabieracie tylko jedną osobę, gdzie w strzelaninie brały udział 3 osoby. Mnie interesuję tylko MOJA sytuacja, bo nie odpowiadam za wasze "inne shoots fired".

Rozumiem, że ty masz do mnie żal o to, że zostałeś zawinięty tylko ty, ale nie byliśmy w stanie zawinąć was 4. Dla twojej wiadomości większość gangu 7th zostało już zawinięte do jaila. I do teraz są prowadzone "łapanki" właśnie na tych osobników. Więc koniec końców zostali oni zawinięci.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy